תמיכה טכנית לעסקים – תמיכה בתוכנה עבור WordPress, Shopify + More

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

תמיכה טכנית מהווה כרטיס ביקור של מיליוני קבלנים כבר למעלה מ -20 שנה.

כמו מכונאות רכב במאה ה -20, הם קיימים כדי לספק תמיכה למיליוני המשתמשים במערכות IT – שרבים מהם מספקים מעט מאוד תמיכה מצד היצרן.

אמנם מספר שירותים קיימים כבר שנים רבות, כאשר GeekSquad מספקת תמיכה 24/7, יש נושא אחד שרוב הספקים הללו לא יעזרו לו – תוכנה.

היעדר תמיכה בתוכנה

כל דבר, החל מאירוח אתרים, DNS, דוא"ל בענן ואפילו המערכות המפעילות תשתית אתרים (WordPress וכו ') דורשות תחזוקה שוטפת, סיוע ותמיכה.

בדרך כלל זה לא מכוסה על ידי ספקי התמיכה הטכנולוגית הגדולים, מה שמוביל מספר ספקים "קטנים יותר" למלא את החסר.

ההיקף פשוט – אם יש לך בעיה עם WordPress, Microsoft Azure, Exchange, Office, Photoshop או כל ספק שירותי תוכנה אחר, ישנן מספר דרכים להשיג את התיקונים שמספקת חברת תמיכה.

ההבדל הוא שה- רוֹב חברות תמיכה אינן עוסקות בקוד – אך ורק נושאים על פני השטח אשר בדרך כלל ניתנים לתיקון על ידי עיון בהדרכות מקוונות. למעשה, לא נדיר למצוא חברות שרק מסתמכות על חברות אחרות [third party] מידע שיעזור לפתור בעיות של לקוחות.

לשם כך, אם יש לך בעיות בהתקנה והתאמה אישית של ערכות נושא של WordPress, ניהול מלאי ב- Shopify, תיקון שגיאות Javascript, הקפדה על הגדרת שרתי האינטרנט כהלכה, תיקון בעיות עם שמות דומיינים וכו '- כרגע * אין * ספקים המספקים זאת רמת פירוט, אפילו בעלות.

זה המקום שבו מספר ספקי תמיכה ממוקדים "תוכנה" החלו לספק שירותים – מה שמאפשר לאנשים ולאנשים לקבל את כל התשתית הדיגיטלית שלהם בצורה חלקה ככל האפשר עם תמיכה בסיסית ברמת התוכנה.

איך זה עובד

הבסיס לכל זה הוא שיש "אזור אפור" שבין חברות "תומכות" רבות שפועלות בו לבין מה שבסופו של דבר הלקוחות זקוקים לו.

אזור אפור זה צמח רק בחמש השנים האחרונות +, בגלל החשיבות המוגברת של טכנולוגיות "ענן" שונות, ובמיוחד ההתקדמות של מיקרוסופט עם Azure ושירותיה הנלווים לה.

עסק ה"טכנולוגיה "עובר תקופת שינויים. בקרוב, "תוכנה" כולם ייחשבו לשירותים – כלומר שיהיו לך אפליקציות כמו אמזון, יוטיוב ו- Evernote ישירות על שולחן העבודה שלך – מה שמפחית את הצורך של דפדפן האינטרנט מכלי "לעשות הכל" לפשטות מכשיר לצריכת מידע.

אמנם זה לא משנה, אך מה שמראה הוא שה"שוק "נע לעבר מודל מרכזי תוכנה / שירות.

לפיכך, אנו מקבלים מספר עסקים אשר נקלעים למצב סקרן.

יתכן שהם זקוקים לתשתית הדיגיטלית שלהם המנוהלת, מתוחזקת ותומכת … אך כרגע אין להם ספק שיכול לעזור.

זה אולי נשמע טריוויאלי … אבל דברים כמו כיצד להגדיר את Evernote בצורה היעילה ביותר, לתכנן ולהטמיע מערכות יעילות עם Zapier, או לבנות גיליון אלקטרוני חזק לעסקים חדשים ב- Google Docs … אין ספק שיש לו את יכולת להתאמץ כדי להבטיח שחברות מפעילות את התשתית הדיגיטלית שלהן בצורה חלקה או יעילה בעידן הענן "החדש".

  • הספקים ה"וותיקים "יותר מתמקדים ביישומי חומרה /" תשתית "ברמה … ספקים חדשים בדרך כלל מתמקדים בבעיות קטנות כמו מכשירי iPhone, Android וכלים אחרים.
  • ספקית "תוכנה" הממוקדת מעניקה למשתמשים את היכולת לשמור על תשתית זו בצורה יעילה ככל האפשר – ובעצם מהווה כתף לעסקים / צרכנים רבים להישען עליהם אם יש להם * בעיות * במערכות שלהם.

שני הספקים עובדים בצורה דומה (מתן צוות תמיכה "מקוון", שניתן ליצור איתו קשר באמצעות דוא"ל, חי צ'אט או טלפון – ותמיכה "לא מקוונת" העוסקת בתיקונים מקומיים) – ההבדל נעוץ ביעילות שהם מביאים לעבודה.

לספקיות ממוקדות תוכנה בדרך כלל יש הרבה יותר ניסיון בכלי התוכנה השונים למשתמשים. לדוגמה, ייתכן שיש להם דרך מסוימת בה הגדרת WordPress – או איזה טריק של Photoshop כדי להבטיח את העבודה הטובה ביותר.

זה מה שהוביל חברות רבות להתחיל להסתכל עליהן כאמצעי להבטיח את צמיחתן.

מה זה אומר

בסופו של דבר, חברות תומכות "תוכנות" מספקות שיטה משתלמת יותר לקבלת תיקונים ממוקדי קוד עבור שגיאות רבות ושונות שספקיות "מסורתיות" לא יתקנו, ו"מפתחי תוכנה "לא ירצו להסתבך איתן.

התחרות העיקרית עבור רבים מספקי השירותים הללו היא למעשה מפתחי תוכנה עצמם … רבים מהם היו מספקים בשמחה תיקונים בסכום של 40 דולר עבור Upwork או פרילנסר.

באופן אישי יש לי לקוחות רבים הזקוקים למספר עצום של תיקונים, אך את התיקונים האלה בסופו של דבר פשוט עשינו בחינם (כי הם לא היו כל כך גדולים של עסקה). הוספת תגי המרה של Google Analytics, הסרת פריטי תפריט בוורדפרס, הוספה אוטומטית של מוצרים ב- Shopify, ניהול בעיות CRM וכו '.

העניין הוא שספק התמיכה ב"תוכנה "גובה בדרך כלל תשלום חודשי, רבעוני או שנתי בכדי לספק למשתמשים את היכולת ליצור איתם קשר בכל שעה ביום / בלילה או לקבל תשובה ישירות, או שהבקשה תועבר ל מומחה בעל מומחיות ספציפית בתחום הדאגה.

בעוד שחברות רבות אינן זקוקות לשירות באופן מיידי, זהו שומר זמן עצום ורשת ביטחון נהדרת עבור אנשים העשויים להסתמך על אתר האינטרנט שלהם לפעול – אך אין להם מי שיספק תמיכה מיידית אם הוא יירד.

לדוגמא, "בלוג וורדפרס" שמקבל יותר מ- 50,000 מבקרים ביום עשוי להיות בעל תשתית תמיכה של ZERO למקרה שיירד, או שיהיו לו בעיות במהירות וכו 'מי הייתם משלמים במצב כזה?

קודנים בדרך כלל גובים תשלום לפי שעות ולרובם אין באמת מומחיות רבה באתרי אינטרנט בעלי תנועה גבוהה. זהו סוג המצב בו התמיכה ברמת התוכנה מצטיינת.

אילו ספקים קיימים

במונחים של מתן תמיכה ב"תוכנה ", ישנם כמה ספקים שהגיעו למקום בשנים האחרונות …

  • Bask (.) Com – לא תוכנות ממוקדות – שירותים הניתנים לצרכנים + עסקים. מודל הכנסות חוזר שלמעשה עובד טוב יחסית. למרבה הצער, מעט מאוד תמיכה בתוכנה
  • GeekSquad – לא ממוקד תוכנה – המצורף ל- BestBuy, GeekSquad ידועים באיכות שירות ראויה. למרבה הצער, הם אינם בקיאים במיוחד כשמדובר בסוגיות מבוססות תוכנה
  • PCFixes (.) Com – ממוקד תוכנה – שירות חדש שהושק בשנת 2018 למתן תמיכה ממוקדת תוכנה – מספק למשתמשים את היכולת לקבל תיקונים / עזרה ספציפיים כמו WordPress, Shopify, Photoshop, Office, Outlook ועוד.

המצב הנוכחי של הענף הוא שהוא צומח במהירות, וכי כמה מהספקים לעיל נמצאים במצב חזק מאוד לסייע למספר חברות להישאר פעולות.

פורסם על ידי Richard Peck
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

Value True Story

0 (0) All the latest gaming news, recreation evaluations and trailers The go-to source for comic book and superhero film followers. To be coming by

כללי

Customized Essay Writing

0 (0) Do you have a special or important task that few regular writers can do? Then you?ve come to the right place as we

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?