משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

תמונה מקוונת למייצב מחדש לעומת תוכנת הגדלת תמונות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

אמנם הרבה כלים מקוונים לשינוי גודל תמונה נותרים זמינים, אך עדיין קיימת האפשרות לשנות את גודל התמונה במצב לא מקוון בכלי כגון Photoshop, וכשסיימת לשלוח את התמונה שהתקבלה באופן מקוון. פוטושופ הוא אחד מכלי העיצוב הגרפי הנפוצים ביותר למגוון מטרות מתקדמות, אך ניתן להשתמש בפוטושופ גם כגודל תמונה פשוט יותר.

יש מספר גדל והולך של יישומי רשת מקוונים לשינוי תמונה מקוונים הזמינים ברשת שיספקו גודל מקוון של תמונה באופן מיידי. פוטושופ, ככלי לעיצוב גרפי לא מקוון, תומך ביישומים רבים כמו יצירת מדיה, פיתוח אתרים וכו ', אך השימוש בו כגודל שינוי תמונה לא מקוון זוכה להכרה רחבה. יתרון אחד בפוטושופ על פני גודל תמונה מקוון הוא בכך שפוטושופ כוללת את היכולת לסדר כמות עצומה של פיקסלים בדיוק כדי להשיג את איכות הצילום המצוינת בדיוק הרצויה. משתמשים חדשים בפוטושופ שלא השתמשו בגרסאות קודמות יצטרכו ללמוד את יסודות התוכנית כדי להשתמש בה כגודל שינוי תמונה. Photoshop היא תוכנה מצוינת ללמוד עם תפריט קל לשימוש ידידותי המאפשר לכל אחד לשנות את גודל התמונות בקלות.

כלי לא מקוון נוסף למטרות שינוי גודל הוא PhotoImpact 10. כלי זה דורש מעט למידה מוקדמת או ידע טכני לפני ששימושו בגודל שינוי ובחתוך תמונות יתברר בקלות. ישנן תכונות רבות נוספות המשולבות ב- PhotoImpact, כולל אפשרות להסיר טלאים מפנים בתמונה, עריכת תמונות מהאינטרנט, וייפוי תמונות במגוון רחב של נימוסים אחרים. החיסרון העיקרי של PhotoImpact הוא חוסר התמיכה בקבצי PDF.

כלי נוסף וסופי לשינוי גודל התמונה הוא Digital Image Suite 9. תוכנה זו זמינה ממיקרוסופט ואינה דורשת שום עקומת למידה גדולה. הוא נועד לשיתוף תמונות בסיסי ובאמצעות Digital Image Suite תוכלו גם לחתוך תמונות.

באמצעות גודל תמונה מקוון, התמונה המקוונת של גודל השינוי הרצויה זמינה במהירות. חשוב ללמוד כלי שינוי גודל תמונה מקוונים במיוחד אם אתה צריך לשנות את גודל התמונות באופן מקוון לעתים קרובות מאוד. כל מי שמתכנן להיות צלם יצטרך ללמוד את חבילות התוכנה שלעיל למטרות עריכת תמונות, עם זאת, גודל האתר המקוון לשינוי גודל מכיל יתרונות רבים על פני כלים אלה.

היתרון העיקרי של אתר שינוי גודל תמונה מקוון הוא שהוא בחינם וניתן להשתמש בו לשינוי גודל התמונות באופן מקוון תוך זמן קצר. התהליך הפשוט כולל העלאת התמונה הרצויה לאתר ובחירת כמה פונקציות בסיסיות כמו רוחב, גובה ומידות פיקסלים. לאחר בחירות אלה, התמונה שהגודל השתנה תופיע מיד על המסך.

הדגמנו את היתרונות שבאתר מקוון של שינוי גודל תמונה באינטרנט על כלים לשינוי גודל, אולם נותר חיסרון גדול בכך שלאתרי אינטרנט של שינוי גודל תמונה מקוון בחינם אין יכולות לעריכת תמונות. שימוש באתר לשינוי גודל של תמונות באופן מקוון מספק את התמונה האיכותית ביותר, אולם שימוש בתוכנת שינוי גודל עדיין מספק את התמונה באיכות הגודל הטובה ביותר.

מכיוון שלשני אתרי התמונות המקוונים החינמיים של שינוי גודל המקוון וגם לכלי שינוי גודל התמונה יתרונות וחסרונות נפרדים זה מזה, כדי לייצר את התוצאה הרצויה ביותר יהיה צורך בשילוב של שני הכלים על ידי שימוש באחת מחבילות התוכנה שלעיל כדי לערוך את התמונה שלך תחילה ושימוש במיטב תמונה איכותית מאותה תוכנית עם גודל תמונה מקוון לשינוי גודל התמונה הרצויה.

פורסם על ידי Alex Don
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?