תלת מימד ואימוג'ים – העתיד של עיצוב אתרים בשנת 2021?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

תלת מימד

מגמות עיצוב כמו תלת מימד קיימות די הרבה זמן וזה נהיה קריר יותר בימינו. העיצוב התלת-ממדי הוא בין אלה שניצלו את ההתקדמות הטכנולוגית האחרונה ויכולות התוכנה. זוהי הדוגמה המושלמת למגמה עיצובית שצצה מתוך אפשרויות חדשות. מעצבים מגדילים את משחק התלת מימד שלהם כפי שנראה בעלייה של מציאות רבודה בתוספת מציאות מדומה בעיצוב אתרי ממשק משתמש יעיל יותר בתוספת יישומים, אינטרנט מהיר וטכנולוגיה כמו גם תוכנות מדהימות מהמדף.

תזוזה זו מכוונת לוויזואליות הנכונה לחיים, ומטשטשת הן דיגיטליות והן פיזיות. הולכים לאותו כיוון, מנבאים כי חזותיים תלת ממדיים לא יהיו רק מרכיב מינורי אלא שיש להם השפעה עצומה, כשהם תופסים את מרכז הבמה ויתרה מכך, וישלטו על כל הדף. תלת מימד מושפע גם מתערובת תמונות הצילום ואלמנטים המחשבים. המעצבים הפופולריים יותר מוסיפים תמונות / איורים שטוחים לעיצוב התלת ממדי שלהם. כדי להבדיל את האתר שלהם מהתחרות, חלקם אפילו כוללים תנועה ואנימציה.

מטרתם של היצירות המדהימות הללו היא לא רק מסיבות אסתטיות, אלא גם לתפוס את האינטרס של הצופים ולתת להם לעסוק בכדי לשפר את שיעור העזיבה. לכן, חיוני ליצור עיצוב בולט ופונקציונלי.

עיצוב אימוג'י

מעצבים יכולים כעת להוסיף רגשות לאתרים שלהם, מדיה מודפסת והצהרות באמצעות אימוג'י, שהם סמלים בצורתם הנוכחית. הוספת קול המעצבים וקריצה לאחר משפט הפכו לטרנד פופולרי ולעיתים לתכונת התקשורת העיקרית.

משתמשים באימוג'ים בפלטפורמות מדיה חברתית שונות כמו Instagram ו- Snapchat מכיוון שהם מעודדים משתמשים לקיים אינטראקציה. זה נכון גם כשמדובר בעיצוב אתרים שכן אלה מאפשרים לאנשים להגיב ולהגיב, מה שגורם להם להרגיש יותר בנוח (מה שנדרש), ומאפשרים להם לתקשר איך הם מרגישים בפנים.

זו הסיבה שהכללתם של אימוג'ים בעיצוב אתרים כנראה תפרח יותר בשנים הקרובות. זה הזמן של מעצבים להשתמש ביצירתיות שלהם כדרך להתבלט משאר התחרות.

לקראת 2021, המגמה היא להיות יותר דמיוניים ויצירתיים בשימוש באימוג'ים. ישנן דרכים וטכניקות שונות ליצור אותם, כמו גם מקומות להוסיף אותם בעיצובים. זה יעבוד לטובתם מכיוון שהצופים לא מכירים רק אימוג'ים אלא גם אוהבים אותם. זה יעודד אותם לצאת מאזור הנוחות שלהם תוך שמירה על המסר ברור.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?