משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפני15 שעות, 9 דקות
 • פעיללפנייום1, 4 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 4 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 5 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 11 שעות

תכנות שפות ומסגרות שכדאי לך ללמוד בשנת 2016

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

נראה שמגמת שפות התכנות ומסגרות לשנת 2016 הולכת יותר לפיתוח חזיתית לעומת פיתוח backend. להלן רק רשימה פשוטה של ​​מה שעליך לשים לב ולשקול לשפר את הידע שלך בנושא.

שפות ופלטפורמות

PHP 7 היא הגרסה האחרונה של PHP. אתרים גדולים כמו פייסבוק, גוגל ואפל משתמשים ב- PHP. גם PHP 7 מהיר פי שניים מהגרסה הקודמת 5.6 – זה ישפר שיפור עצום במערכות CMS כמו WordPress ו- Drupal.

ל- JavaScript יש גם עדכון חדש בשם ES2015 (בעבר ES5). כמה אתרים מדהימים המשתמשים ב- JavaScript הם ירידי Lost Worlds ו- Cascade Brewery Co.

Python 3.5 שוחרר בשנת 2015 עם כמה תכונות עסיסיות כמו Asyncio. כמעט כל הספריות זמינות עבור Python 3, כך שזה עשוי להיות זמן טוב לשדרג את בסיס הקוד הקודם שלך עכשיו.

ל- Node.js יש את המערכת האקולוגית הגדולה ביותר של ספריות קוד פתוח בעולם. Node.js היא תמיד בחירה טובה ללימודים ועם שחרור התמיכה לטווח הארוך, היא מספקת יציבות נוספת בהמשך. LinkedIn ו- Walmart משתמשים באספקטים מסוימים של Node.js באתרי האינטרנט שלהם.

סוויפט 2 שוחרר מוקדם יותר השנה והוא צומח במהירות (זו שפת התכנות הגדלה ביותר בהיסטוריה!). קוד פתוח זה כבר הועבר על לינוקס, מה שאומר שכעת ניתן לבנות תוכנות אחורה ותוכנות בצד השרת. הוא נבנה על ידי אפל (לא תפוח סבתא סבתא) ויש להם תוכניות גדולות לכך, כך שיהיה טוב לשים לב אליו ככל שהפופולריות תגדל.

HTML5 הוא אחרון ובוודאי לא פחות. זה שאתה צריך להיזהר ממנו! YouTube עבר מ- Flash ל- HTML5 השנה וייצוא Adobe Animate מוגדר כעת כברירת מחדל ל- HTML5. זו גם אחת ממגמות המשרות שצומחות במהירות ביותר ב- Indeed.com, שמראה את הפופולריות שלה. HTML5 היא כנראה אחת השפות הטובות ביותר ללמוד לאורך שלוש השנים הבאות. יש אתרים המשתמשים ב- HTML5 הם פורד, פיג'ו ולקוסט – הם ממש מגניבים.

מסגרות חזית (מסגרות CSS)

המסגרות המלאות הללו מציעות תכונות כמו אייקונים ורכיבים לשימוש חוזר אחר לניווט, סטים של טפסים, טיפוגרפיה מעוצבת, כפתורים, popovers, התראות ועוד.

Bootstrap הפך פופולרי מאוד בשנת 2015 והפופולריות הזו רק הולכת וגדלה בשנת 2016 מכיוון שהיא הופכת לסטנדרט פיתוח אתרים. גרסה 4 תצא בקרוב והיא תשתלב עם SASS. זה די קל ללמוד וזה מגיע עם כמה הרחבות ודוגמאות מסודרות.

קרן היא אלטרנטיבה ל- Bootstrap. בשנת 2015 הם השיקו את גרסה 6, המתמקדת במודולריות כך שתוכל לכלול רק את החלקים הדרושים לך לזמן טעינה מהיר יותר והיא גם נבנתה עם SASS.

השלד הוא תנור סקסי (אין מילה אחרת להסביר זאת) לפיתוח רספונסיבי, ידידותי לנייד. שלד הוא אוסף קטן של קבצי CSS המסייעים לך לפתח אתרים במהירות ויפה שנראים מדהימים בכל גדלי המסך.

מסגרות Backend

מסגרות Backend או שכבות יישומים הם 'המוח' של האתר. כך האתר פועל וההיגיון שעומד מאחוריו. אתה מפתח את 'המוח' ואילו בפרונטנד אתה יוצר את 'הפנים'.

תלוי באיזו שפה אתה מעדיף, יש הרבה אפשרויות. להלן רשימה של כמה שפות עם כמה ממסגרותיהן:

PHP: Symfony, Zend, Laravel, Slim, Codeigniter ו- CakePHP

Node.js: Express, Hapi, Sails.js ו- Total.js

JavaScript: Angular.js, Vue.js, Polymer, React ו- Ember.js

רובי: מסילות וסינטרה

Java: Play, Spring and Spark

פיתון: ג'נגו ופלאש

מסגרות יכולות להיות מאוד שימושיות, אבל זה לא בהכרח אומר שזה יהיה שימושי עבורך. בסופו של דבר, זו החלטת היזם אם להשתמש במסגרת או לא. זה יהיה תלוי בכמה גורמים בהתאם למה שאתה רוצה להשיג. עברו על כל מסגרת ובדקו אם היא מתיישבת עם מה שרוצים להשיג לפני שתתחילו להשתמש בה.

CMS (מערכות ניהול תוכן)

מאמר זה לא היה שלם מבלי להזכיר 2 מערכות CMS פופולריות כמו WordPress ו- Drupal. שניהם כתובים ב- PHP ועם המהדורה החדשה של PHP 7, זה אפילו מהיר יותר.

וורדפרס התפתחה מ- CMS יבש לבלוגים ל CMS / Framework מלא עם תוספים שמאפשרים כמעט כל דבר. אלפי מפתחים מתפרנסים כמפתח וורדפרס על ידי יצירת נושאי פרימיום או תוספים. אתה יכול גם להשתמש ב- WordPress כ- back back של REST API.

דרופל 8 שוחרר בשנת 2015. הוא עושה שימוש בסימפוני 2, חבילות Composer ובמנוע התבניות Twig. כמה אתרים המופעלים בדרופל הם: ג'ונסון אנד ג'ונסון, חנות BBC והפורום הכלכלי העולמי. דרופל הוא אידיאלי עבור אתרים כבדים בתוכן.

אם אתה בספק לגבי מה להשקיע זמן בלימודים בשנת 2016, הכנו רשימה של 5 מסגרות שאנחנו מאמינים שכדאי לך להשקיע את זמנך:

 1. Bootstrap
 2. Angular.js
 3. רובי ריילס
 4. HTML5
 5. לאראבל

כהמלצה שישית, אנו ממליצים להוסיף את גיט לרשימת מה ללמוד בשנת 2016. היא צומחת כמו מטורפת והיא רק הולכת וגדלה בפופולריות. חברות כמו גוגל, פייסבוק, מיקרוסופט, טוויטר ולינקדאין עושות שימוש ב- Git.

זה רק סיכום קצר של שפות תכנות ומסגרות שאנחנו חושבים שכדאי שתלמדו בשנת 2016. כמובן שיש מאות שפות ומסגרות אחרות שם בחוץ, אבל אני מקווה שזה היה ערך עבורכם.

פורסם על ידי Kyle Prinsloo
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?