תוספי וורדפרס פרימיום: מה הם?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

וורדפרס הופכת פופולרית יותר מדי שנה. כיום, יש טונות של שירותים וחברות המציעות תמיכה משובחת ושירותים כמו עיצוב ופיתוח נושאים בהתאמה אישית. התכונות המובנות של וורדפרס מוגבלות, אולם הודות לתוספים שפותחו על ידי מפתחים מדהימים מכל רחבי העולם, וורדפרס הפכה להיות שימושית עוד יותר.

תוספים שמועמדים לרשותכם בחינם הם נהדרים. החיסרון היחיד בתוספים בחינם הוא שהם נמצאים בשימוש נרחב ורובם לא מתעדכנים.

מדוע לעתים תהיה זקוק לתוספי פרימיום של וורדפרס? התשובה היא אותה סיבה מדוע תזדקקו לערכות נושאי פרימיום. האם אתה יודע כמה עולה להכין ערכת נושא פרימיום יחיד? זה דורש הרבה כסף ואנרגיה. ולכן ערכות נושא בחינם לפעמים לא תיראה כל כך טוב (הערה מצוות האתר: לא ניתן להכליל לא ערכות נושא ולא תוספים, הענין הוא בעיקר כמה שווה למפתחים להשקיע ומה הם מקבלים בתמורה, ניקח לדוגמה את אלמנטור ואת ווקומרס שלמרות שהבסיס שלהם הוא חינמי, אך הוא מאוד תועלתי ומתעדכן בתדירות, לעומתם ניקח תוספי פרמיום אחרים, הלוואי שהיו תועלתיים ומתעדכנים לפחות חלק ממה שתוספים אלו מתעדכנים, יש גם ערכות נושא חינמיות מצויינות ומתוחזקות, אך לא נאריך בזה כרגע, וכמובן שבמקרים רבים יישומי פרמיום יכולים להיות יותר מתוחזקים ובעלי פונקציות מחינמיים אך לא תמיד בכלל, וברוב המקרים בפרט למשתמשים בסיסיים, אין הכרח בהם).

תוספי פרימיום חולקים את הרעיון הזהה לערכות נושאי פרימיום. תוספי פרימיום אלה מפותחים באופן מקצועי ואינם מופצים בחינם, ולכן מבחינה טכנית הם אינם "בשימוש יתר".

מפתחי תוספים כגון AnyPlugins מציעים תוספים מפותחים ייעודיים שזמינים רק למקורבים (חבריו). תוכל למצוא כמה תוספים נהדרים כגון CB Cores ו- ShareFaces באתר האינטרנט שלהם. תוספי פרימיום אלה כוללים בדרך כלל איכויות מסוימות שלא ניתן למצוא בתוספים בחינם.

הרעיון מאחורי תוספי פרימיום הוא פשוט; הוספת תכונות פנטסטיות לאתר וורדפרס אשר איכשהו יבדילו את אתר הוורדפרס שלך מאחרים. אתה תדע כמה זה נהדר כשבדקת נושא פרימיום בעבר. עכשיו, עליכם לשים את אחד מתוספי הפרימיום האלה, זה שווה את זה.

אתר אינטרנט צריך להיות ייחודי במקצת, ולולא ערכות נושא ותוספי פרימיום, וורדפרס לא הייתה יכולה להצליח כמו שהיום.

פורסם על ידי Nadzrul Hanif\n

אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?