תוספי וורדפרס: עמוד השדרה היצירתי של וורדפרס

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

במשך זמן רב קהילת היזמים פעלה באופן טהור ביחס לפיתוח יישומי אינטרנט. הייתה אמונה חזקה שקידוד מותאם אישית מאפס יכול להיות האופציה היחידה. עם זאת, לאחר שנבנו פלטפורמות קוד פתוח רבות, המספקות מנגנונים מהירים יותר, המפתחים אימצו שיטות חדשות. וורדפרס היא אחת המובילות בשוק בגלל מגוון רחב של תוספי וורדפרס.

נניח שאתה זקוק לחברת תעופה ורוצה לבנות אפליקציה לשירות עצמי. כנראה לפני שנתיים היית דורש פיתוח מותאם אישית מאפס. המשימה העיקרית היא לספק סט של גשרים דינמיים בין ה- backend של האתר ל- CRM. פיתוח אפליקציית אינטרנט דומה באמצעות וורדפרס בהחלט יחסוך זמן במאמצי הפיתוח.

עם זאת, היתרון הגדול יותר הוא כמה קל לספק תכונות נוספות. תוספי וורדפרס לפורטלי לקוחות ופורטלי שירות יכולים לחבר את האתר שלך ל- CRM שלך באופן מיידי. יתר על כן, זה גם מאפשר לך להשתמש ברישיון CRM יחיד לכל בסיס הלקוחות שלך כמשתמש.
לעולם האתרים ופיתוח אתרים בכללותו יש הרבה מה להודות לוורדפרס. נכון לעכשיו, וורדפרס לבדה מפעילה 29% מהאינטרנט. יתר על כן, נתח השוק של וורדפרס CMS בלבד הוא מעל 60%. מה גורם לנו כל כך לאהוב את וורדפרס? קלות שימוש, קהילת הקוד הפתוח, היופי של הפלטפורמה, הבלוג, וכן הלאה.

אם נגלה את התעלומה ונרד לרמת המיקרו, התשובה יכולה להיות תוספי וורדפרס. הזמינות של תוספי וורדפרס למקרי שימוש מגוונים מקבילה לאף אחד. עם ספריית תוספים של למעלה מ- 35000 ומעל 800M הורדות, וורדפרס היא באמת מלך מערכות ניהול התוכן!

אתרי הוורדפרס המפותחים
וורדפרס לבדה מפעילה מעל 80% מהאתרים הפופולריים בעולם. כדי להמשיך בכך, וורדפרס כפלטפורמה ויחד עם זה התוספים של וורדפרס חייבים להתפתח. לפני זמן לא רב נתקלה קהילת המפתחים בשמועות (?) על אתרי וורדפרס עם בעיות אבטחה. במשך זמן רב, האמנו כי אתרי וורדפרס אינם יכולים להתמודד עם נפחי התנועה הגדולים.

נכון לעכשיו, וורדפרס מפעילה אתרי תקשורת כבדים ואתרי מסחר אלקטרוני המלאים בביצועים. מקרי השימוש החזקים במסגרת וורדפרס מתאפשרים עקב ספריית התוספים הרחבה. יתר על כן, וורדפרס פרסמה מהדורת אבטחה ותחזוקה נוספת עם גרסת 4.9.1. ובגרסא נוספת היתה התייחסות לפגיעות אבטחה שונות. ותוספים נרחבים הבטיחו יכולת הרחבה.

השאלה הבאה?
רוב המפעלים הקטנים והבינוניים מעצימים את עצמם ביישומי CRM. שילובים של אתר בנוי על כל פלטפורמה עם CRM עשויים להיות עסק מסובך. עם זאת, זהו אינטגרציה חיונית מכיוון שהוא ממכן מספר תהליכים עסקיים עבור העסק שלך. וורדפרס ו- Web 3.0 מספקים רק את הפלטפורמה המושלמת לבניית יישומי רשת חזקים.

תוספי וורדפרס אינם פגיעים!
זו לא שאלה. לא עוד! ישנם היבטים רבים ההופכים אתר וורדפרס לפגיע ותוספים אינם רק הסיבה. בטח, לא הגיוני …

בהתבסס על העובדות ששותפו בתחילת פוסט זה, ברור שהאקרים יתמקדו באתרי וורדפרס. זה משחק נפח. מציאת נקודת תורפה בליבת וורדפרס תשפיע על מספר אתרים גבוה יותר מאשר לעשות זאת בכל פלטפורמה אחרת. וגם ההשפעה על תוספי וורדפרס. כבעל אתר, היית רוצה אפשרויות מאובטחות יותר עבור האתר שלך.

עם זאת, החדירה הגוברת של וורדפרס לשכבת המותגים העליונה דורשת אבטחה גבוהה יותר עבור תוספי וורדפרס. ובשנים האחרונות המפתחים עבדו על מנת להבטיח זאת. בנוסף, בשנים האחרונות מתוארת כי אין דבר כזה אתר בטוח במובן המילולי. זה הכל הכי טוב שאתה יכול לעשות כדי להגן על האתר שלך. ועד כמה כלי הגיבוי והמניעה שלך יעילים.

סיכום:
ישנם אתרי מדיה מובילים רבים המופעלים באמצעות וורדפרס. והיא מחזיקה תעבורה גבוהה בכל מיני אתרים ובכל אזור. עולם התוספים של וורדפרס הוא עצום ומסוגל לבנות חנות מסחר אלקטרוני שתשמור על ביצועים גבוהים.

הבן את האתגרים וודא אמצעי אבטחה. תיהנו מפיתוח באמצעות תוספי וורדפרס, אחרי הכל, מגיע להם הקרדיט הראוי בכך שיש להם אתרים יפים שכיף להתקשר איתם.

פורסם על ידי Maulik Shah

אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?