תוסף וורדפרס של Akismet

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

השבץ (כאב הראש) של האינטרנט כיום הוא ספאם. ספאם היא הבעיה הגדולה ביותר שמנהלי אתרים צריכים להתמודד איתה. הסיבה לכך היא שהיא מורידה את חווית המשתמשים באתר ומדללת את איכות התוכן. שולחי דואר זבל מוצאים דרכים חכמות ויצירתיות יותר להעביר ספאם לאתרים מדי יום. הדרך היחידה שלאתר שלך יכול להיות סיכוי מול הטכנולוגיה המתקדמת בה משתמשים ספאם היא להשתמש בתוספי וורדפרס כגון Akismet.

Akismet הוא באמת סקריפט פשוט שפועל כמסנן ומונע הופעת ספאם באתר שלך. זה מסנן באופן ספציפי הערות ספאם המכונות כיום פופולריות "spomment". שרתי Akismet מסוגלים לסנן את הספאם שלנו ברמה גבוהה מאוד על ידי שילוב של רכיבים שונים ומודיעין שנאספו מבלוגים המשתתפים בפינג.

איך להשתמש בזה

Akismet קל למדי לשימוש. התקנת וורדפרס המוגדרת כברירת מחדל בדרך כלל מגיעה מותקנת מראש עם סקריפט זה וכל שעליך לעשות הוא להפעיל אותה מדף התוסף. הדבר הבא שעליך לעשות הוא לרשום מפתח API. מפתח ה- API בעצם מאפשר לאתר שלך לתקשר עם שרתי Akismet.

כדי לרשום מפתח API פשוט נרשמים ב akismet.com/signup. בחר באפשרות האתר האישי ולא תצטרך לשלם שום דבר. תקבל את מפתח ה- API שלך ישירות לתיבת הדואר שלך. נווט לדף התצורה של האתר שלך והזן את מפתח ה- API. Akismet מיד יעבוד לעבודה להפחתה ואף ביטול מוחלט של "דואר זבל" ודואר זבל באתר שלך.

במקרה הלא סביר כי הודעת דואר זבל במקרה תמצא את דרכה להערות האתר שלך, פשוט סמן אותה כספאם ואקיסמט יתעד פעולה זו ויזכור את האינטליגנציה הזו בעת התייחסות להערות עתידיות.
כמה נסיגות

למרות שאקיזמט הצליח להתמודד עם בעיית ה"ספומנט" בבלוגים ובאתרי וורדפרס במידה רבה, נצפו לאחרונה כמה בעיות. הראשון הוא שהתנועה הכבדה בשרתים מובילה לעיתים לעומס יתר. ההשפעה של זה היא שלפעמים הערות פשוט נעלמות או שמבחינים בהתנהגות מצחיקה אחרת. עם זאת, ברוב המקרים זה נפתר במהירות. הנקודה השנייה היא שאקיזמט כבר לא חופשי לשימוש עסקי. עסקים צריכים לשלם אגרה סמלית של בין 5 $ ל 100 $ לחודש בהתאם לגודל הגודל והצרכים של העסק.

פורסם על ידי Dustin Alexander Macheske\n

אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?