משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

תוכניות לעיצוב גרפי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

המילון מתאר עיצוב גרפי כסידור של טיפוגרפיה ותמונות להעברת מסר, תחושה, דעה, מחשבה או רעיון. עיצוב גרפי נהוג בתחומים ומדיה רבים, הכוללים את כל פלחי המדיה המודפסת, הרשת העולמית, סרטי קולנוע ואפילו למיתוג. בתקופה האחרונה עם ההתקדמות בטכנולוגיות העיצוב הגרפי ועם היישומים הגוברים שלה, זה מתגלה כאופציית קריירה משתלמת ומספקת.

נדרש ידע שונה בעיצוב ליישומים שונים של עיצוב. למשל, יש צורך במקצוע עיצוב גרפי בידע בתקשורת מודפסת בתוכנות כגון CorelDraw, Photoshop ו- PageMaker. קיימות תוכניות שונות המכסות את כל פלחי העיצוב הגרפי. ניתן לסווג תוכניות לעיצוב גרפי כקורס רווקים בעל תכניות מקיפות; לרוב, התואר משויך לאוניברסיטה כלשהי. תוכניות רבות לעיצוב גרפי מכונות אפילו כקורסי תעודה. בדרך כלל, קורסים אלה ארוכים יותר מהתואר, אך מכסים נושאים רבים. מצד שני, תואר עמית יכול להיות שימושי מאוד בכדי לקבל קצת ידע נוסף על אמנות מסוימת של עיצוב גרפי, ואילו קורס תעודות הוא אידיאלי עבור אנשים שלוקחים את האמנות בדיוק כתחביב או מתוך סקרנות.

תוכנית לעיצוב גרפי, כדי לקבל מומחיות במדיה המודפסת, מכסה תוכנות עיצוב כגון Corel Draw, Photoshop ו- PageMaker. מלבד רוב תוכניות הרווקים כוללות גם קורסים עסקיים קריטיים כגון חשיבה ביקורתית, תקשורת לוגית וניהול כללי. תוכנית רווקים כוללת גם תוכניות אנימציה ואפילו מודולי תכנון מבוססי רשת. תוכניות כאלה מכינות את הסטודנטים לאמן גרפי בתפקיד. אם קורסים כאלה נלקחים יחד עם צילום אז הם יכולים לחולל פלאים. מצד שני, תוכנית גרפית בסרטים כוללת לימוד כיצד ליצור דמויות דו-ממדיות ותלת מימד והבנת הפסיכולוגיה והפיזיקה של רגשות אנושיים. יתר על כן, תוכניות אלה מספקות לסטודנט את כל המומחיות הדרושה בתחום האנימציה והאפקטים המיוחדים. תוכניות עיצוב גרפיות מבוססות רשת נועדו להעניק לסטודנטים ידע מעמיק בעיצוב אתרים, כמו גם ידע בשיטות אופטימיזציה למנועי חיפוש.

כיום מחשבים עוסקים בכל תחום מסחרי, שיש בו ציור, או עיצוב, ולכן תוכנות גרפיות אלה יכולות להיות לעזר רב כדי להפוך אותו למיטבי.

פורסם על ידי Marcus Peterson
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?