תהליך פיתוח תוכנה מחזור חיים לתהליך פיתוח אתרים מלא

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מחזור חיי פיתוח תוכנה, הידוע בכינויו SDLC, הוא מערכת מוגדרת מראש של כללים ומתודולוגיות שבחרה חברת שירותי פיתוח אתרים, המשמשת לפיתוח, ניהול ותחזוקת מבנה המידע, הנדרשת לשיפור איכות עיצוב התוכנה ופיתוח התוכנה. מבצעים מספר שלבים בכדי להגות את תהליך ה- SDLC הזמין הטוב ביותר בהרצה. כל שלבי פיתוח האינטרנט חשובים לא פחות לתהליך וממלאים את התפקיד החיוני תוך הקמת משטר פיתוח רווחי. השלבים הנמדדים במהלך תכנון ופיתוח התוכנה נקראים כדלקמן:

מפרט דרישה וניתוח:
השלב הראשוני ביותר במהלך ביצוע שירותי פיתוח אתרים הנקראים מפרט דרישות תוכנה או SRS מציע פירוט מקיף של הפונקציות והמפרטים שצריכים להיות מוכרים במהלך תהליך עיצוב ופיתוח התוכנה. שלב ראשון ובראשונה זה מאפשר לאסוף מידע אודות הדרישות הכוללות לפיתוח התוכנה המוצעת. ניתוח הדרישות של התוכנה מסווג עוד יותר למספר יעדים כדי לאסוף מידע אודות:

 • משאבים נדרשים לפיתוח אתרים
 • היקף המערכת
 • מטרת המערכת
 • מגבלות המערכת המוצעת

מסמך מפרט דרישות תוכנה בוגר מאוד ומסביר את עצמו מכין בשלב זה כדי לכסות ולגייס את כל ההנחיות הדרושות לביצוע תהליך שירותי פיתוח אתרים.

עיצוב מערכת:
לאחר סיום שלב ניתוח הדרישות, תוצאות הניתוח מוערכות ונבדקות לבדיקת הדיוק והיעילות של מערכת פיתוח האינטרנט המוצעת. השלב מזהה את יעדי היעילות שננקטו במהלך תהליך ניתוח הדרישות. תהליך תכנון המערכת מתאר בפירוט את התכונות והמפרט. העיבוד הממצה של מספר בעיות עיצוב התוכנה כולל:

 • פריסות מסך קומפקטיות
 • כללים עסקיים מוגדרים
 • דיאגרמות תהליך מלאות של תהליך שירותי פיתוח אתרים
 • קודי פסאודו אפשריים ותיעוד נדרש אחר

שלב קידוד ובדיקת מערכת:
בשלב הבא קונוסי השלב לקידוד תוכנה שבהם פותחים לוגיקת היישומים עבור פונקציות התוכנה וממשק המשתמש. כל הקידודים כתובים בהתאמה קפדנית מאוד לתקני הקידוד ואחריהם התעשייה. הקודים מפותחים באופן לחסוך במשאבי המערכת ולייעל את יעילות המערכת.

פריסת מערכת:
בשלב הבא של הפריסה בחברה לפיתוח אתרים, המערכת הסופית מוגדרת בשידור חי במקומות, והיא אמורה להיות מיושמת ב. השלב מכריע את החסרונות של כל התוכנה המותקנת ומציע המלצות להתאמה לשינויים המתרחשים במהלך תקופת ההטמעה.

תחזוקת מערכת:
בשלב תחזוקת המערכת נלקחים בחשבון מספר דברים לגבי פיתוח יישומי האינטרנט, כולל:

 • נדרשים שינויים במערכת
 • תיקון מכל סוג שהוא
 • חלקם נדרשו תוספות
 • התאמות פלטפורמת מחשב

פורסם על ידי Govind Singh Kushwah
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?