שלוש השאלות הקריטיות ביותר שיש לשאול לפני שכירת מעצב אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אתרים עשויים להיות משתלמים ונגישים מאי פעם, אבל בואו נהיה אמיתיים, אנשים רבים ועסקים עדיין עושים טעויות יקרות. ברוב המקרים זה נובע ממה שלדעתי הוא תכנון, הכנה ושיווק לקויים, וזה כולל העסקת מעצב אתרים מתאים לתפקיד. האתר שלך הוא הסמכות המקוונת שלך והוא יכול להשפיע מאוד על המוניטין שלך ועל השורה התחתונה. עבור עסקים מקוונים זה ממש הכל. זה קריטי למשימה לבחור את האדם או המשרד הנכונים שלא רק מבינים את הצרכים שלך אלא שיש להם ידע טכני, יצירתי ושיווקי כדי להפוך את החזון שלך למציאות.

במקום לבזבז זמן יקר על ראיונות וביקורות ממושכים אני ממליץ לך לחטוף ולבדוק את שלושת התחומים הקריטיים ביותר עבורך: בעלות על אתר, תחזוקת אתר ואופטימיזציה / שיווק במנועי חיפוש (SEO / SEM). שגיאה באזורים אלה, בייחוד האחרונה, וכל השאר יהיו חסרי משמעות. תשיג אותם נכון וכל השאר סחיר.

ברגע שאתה מצמצם את החיפוש שלך, שאמור לכלול לפחות שלוש חברות, ראיין כל אחת מהן ותשומת לב רבה לתשובות של שלוש השאלות קריטיות המשימה:

מי יהיה הבעלים של האתר שלי?

בשורה התחתונה התשובה לשאלה זו עדיף להיות אתה. לעיתים קרובות מדי עסקים מגלים לאחר העובדה כי אין להם שום דבר מלבד התוכן שסיפקו. זה מאוד מרתיע ושכיח מדי. יש מעצבי אתרים שלוקחים בעלות על עבודתם ועשויים לדרוש רכישת אירוח. עם השלמת ותשלום האתר בהתאם לתנאים המוסכמים עליכם להחזיק ולשלוט בתחום, בחשבון האירוח ובאתר ולקבל עותק גיבוי של האתר עבור הקבצים שלכם. היזהר ממערכות ניהול תוכן קנייניות (CMS), בוני אתרים בחינם ודמי אירוח חודשיים מעל 10 $. מעטים מהעסקים הם בעלי צרכים מיוחדים הדורשים תוכנה או אירוח קנייני. כבעלים אתה רוצה את החופש והיכולת לעבור למעצבים ומארחי אתרים אחרים במקרה שתבחר לעשות זאת.

כיצד אעשה שינויים באתר?

בניית אתר היא דבר אחד, עריכה ותחזוקה זה דבר אחר. עסקים רבים חפצים ביכולת לתחזק את אתרם לאחר השלמתם, אך מעטים מוכנים לעשות זאת. שאל את המעצב המדובר אם תוכל להוסיף או לערוך תוכן ודפים לבדך או אם תצטרך לסמוך עליהם לביצוע עריכות. אם אתה יכול לעשות זאת בעצמך, האם תצטרך ללמוד תוכנית עריכה מורכבת או שתפעל על פלטפורמה מסוג WYSIWYG (מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל). ודא שאתה מקבל תוכנית עריכה מובנית מודרנית, אם אפשר. בעלי אתרי CMS עם קוד פתוח כמו ג'ומלה, דרופל וורדפרס יכולים להישמר על ידי בעלי אתרים עם תמיכה מינימלית לפי הצורך ממעצב האינטרנט.

האם מיטוב ושיווק במנועי חיפוש (SEO / SEM) כלול?

לעתים קרובות מדי עסקים מניחים שהאתר החדש שלהם יימצא ויצודד על ידי מנועי החיפוש לאחר עלייתו לאוויר, אך זו הנחה מסוכנת שעלולה להוביל לתסכול רב ועלות נוספת. האמת היא שרוב מעצבי האתרים אינם כשירים לבצע אופטימיזציה לאתר החדש שלך עבור מנועי החיפוש. זו הסיבה שיותר עסקים מחפשים שיווק ופרסום, כמו גם חברות שירותי קריאייטיב לעיצוב אתרי האינטרנט שלהם. קידום אתרים ו- SEM יימשך כל חיי האתר וחשוב מאוד לדון עם מעצב אתרים פוטנציאלי. אם הם לא יכולים לשלב אסטרטגיות קידום אתרים לפני או לאחר העלאת האתר לאוויר, האם הם יכולים להפנות אותך ליועץ SEO מוסמך.

פורסם על ידי Gabrielle Melisende
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?