שלב אחר שלב של פיתוח יישומי אינטרנט

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

יישום אינטרנט מפותח עם קוד ותלוי בדפדפן אינטרנט משותף כדי להפוך את היישום להפעלה. הפופולריות של פיתוח אפליקציות אינטרנט היא אינסופית. דוגמה אחת לפופולריות של פיתוח יישומי אינטרנט היא שהם לרוב בחינם ואינם דורשים התקנה למחשב שלך. דוגמה שנייה היא היכולת לעדכן יישומי רשת מבלי להפיץ ולהתקין תוכנות על אלפי מחשבים.

מפתחי אתרים משתמשים בממשקים רבים ושונים בעת פיתוח יישומים, כגון Java, Flash, PHP ו- Ajax. PHP ו- Ajax הם דוגמאות נהדרות לממשק שמפתחי אתרים רוצים להשתמש בו יותר מכיוון שהם שילוב של טכניקות פיתוח. המשמעות היא שהיישום שהושלם יהיה חוויה אינטראקטיבית יותר.

פיתוח יישומי אינטרנט מחולק לשכבות, ולכל שכבה מוקצה תפקיד. אפליקציית האינטרנט הנפוצה ביותר היא היישום התלת שכבתי. כל נדבך מיוצג על ידי שם. בפיתוח תלת-שכבתי השמות הם, מדרגה ראשונה לשלישית:

הַצָגָה– בשלב זה נבחר דפדפן האינטרנט.

יישום– ברובד זה אתה בוחר ומתחיל לפתח את יישום האינטרנט שלך בעזרת הטכנולוגיה שאתה רוצה לפתח.

אִחסוּן– ברובד זה מוצג בסיס הנתונים. זה יאפשר לבצע שאילתות ועדכונים.

פיתוח יישומי אינטרנט הוא חלק גדול מהמשחקים המקוונים, האחסון, חיפוש באינטרנט ועריכת תמונות, רק כדי שם כמה. להלן מספר דוגמאות ליישומי אינטרנט מוצלחים:

משחקים

  • תכשיט (משחקי PopCap) — החלף אבני חן סמוכות ליישור קבוצות של שלוש או יותר. סט מנצח הוא שלוש או יותר אבני חן באותו צבע. משולבות ומפל מעניקים נקודות נוספות. מלא את מד פנינה לקבלת בונוס.
  • FarmVille (זינגה) — היבטים שונים של ניהול משק כגון חריש אדמה, שתילה, גידול וקציר יבולים, קצירת עצים ושיחים ועל ידי גידול בעלי חיים

אִחסוּן

  • גוגל מסמכים— זה מאפשר למשתמשים ליצור ולערוך מסמכים באופן מקוון תוך שיתוף פעולה בזמן אמת עם משתמשים אחרים. מסמכים נשמרים אוטומטית בשרתי גוגל כדי למנוע אובדן נתונים, והיסטוריית גרסאות נשמרת באופן אוטומטי כך שניתן יהיה לראות את העריכות שעברו.
  • גיבוי— מסלול אחר בנתיב המכוון לאחסון אינטרנט. השירות הקטן והחכם שלהם מאפשר לכל אחד לגבות את כל חשבונות האינטרנט שלהם בקלות ובמחיר יוצא מהכלל. עם תמיכה באפליקציות פופולריות כמו Twitter, Flickr, GMail ו- WordPress, השירות שלהם מושלם עבור מי שדואג לביטחונם באופן מקוון.

עריכת תמונות

  • פיקניק— הופך את התמונות שלך למדהימות עם כלי עריכה נוחים לשימוש אך חזקים. תקן את התמונות שלך בלחיצה אחת בלבד. השתמש בפקדים מתקדמים כדי לכוונן את התוצאות שלך. חיתוך, שינוי גודל וסיבוב בזמן אמת. טונות של אפקטים מיוחדים, מאומנותיים ועד מהנים. במהירות מדהימה, ממש בדפדפן שלך.

פורסם על ידי Michael VK
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?