שירות ניטור שרתים: הבטחת אמינות בזמן אמת

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מתישהו באוגוסט השנה, את פני המבקרים באתרי הניו יורק טיימס קיבלו את פניהם במסך ריק.

האתר של ניו יורק טיימס האדיר נפרץ, יש אומרים על ידי האקרים סורים. מערכת הניטור שהייתה אמורה להעביר התראה על שינוי DNS לא הצליחה לעשות זאת.

זה מדגיש עד כמה מערכת ניטור שרת חשובה. במקרה הנ"ל, שירות ניטור השרת היה צריך להבטיח ללא הרף את זמינות השירות באמצעות פתרון יזום של תקלות ושגיאות.

שרת הוא מערכת מחשבים, שילוב של תוכנה וחומרת מחשב מתאימה המספקת שירות רשת. השרתים מספקים רשת חיונית, למשתמשים פרטיים או לציבור באמצעות האינטרנט.

שירות ניטור שרתים עוקב אחר מערכות הפעלה, מדדי חומרה נלווים ושירותים תפעוליים קריטיים. תוכנת ניטור שרת מתחילה בדרך כלל על ידי מתן תכונות מינימליסטיות והופכת למתקדמת יותר לפי הצורך של הלקוחות. לדוגמא, שרת אינטרנט עשוי לדרוש בדיקות מתוחכמות, כגון:

• תגובה לפינג

• תגובה עם תוכן מתאים כאשר גישה לדף אינטרנט עם תוכן ידוע

• מענה ליציאה 80

חשוב להבין שמשתמשים מוצאים לעיתים קרובות ששרת אינטרנט אינו פעיל גם אם תוכנת ניטור ניתוק מזהה אותו כפעיל ובריא. זה קורה אם התוכנה אינה מתחכמת. תרחיש כזה יכול להיות קטסטרופלי עבור מארחי השרתים מכיוון שמנהלי המערכת אינם מקבלים התראות על כך שהשרת אינו פעיל עד שמשתמשים מתלוננים.

ניטור שרתים מבוסס SaaS עוזר לכידת וניתוח מדדים קריטיים, כגון זיכרון, תהליך, שימוש במעבד, ניצול רשת ועוד למכונות Windows ו- Linux. תוכנת ניטור SNMP מנטרת את השימוש ברוחב הפס כמו גם קריאות מכשירים אחרות, כגון זיכרון, שימוש במעבד, טמפרטורות ועוד.

ניטור מבוסס סוכנים מהענן עוזר לניטור DNS, אתרים ויישומים, שרתי דואר, וגם משאבים בתוך רשתות פרטיות. מעקב אחר רשת פרטית יכול להיות גם הכרח מכיוון שעובדים, כיום, משתמשים הן ביישומי אינטרנט והן באינטרא-נט בעבודתם השוטפת.

במקרים כאלה, שירות ניטור שרתים מבוסס ענן מאפשר למשתמשים להתקין תוכנות קלות ומתעדכנות אוטומטית ברשתות הפנימיות שלהם, כך שניתן יהיה לפקח על כל המשאבים החשובים למשימה.

ניטור בזמן אמת

כיום, אמינות השרתים חשובה מאי פעם. ניטור שרתים בזמן אמת מאפשר ללקוחות להגיב לבעיות בזמן אמת כדי לשפר את אמינות ואיכות השירות.

עבור עסקים מקוונים מבוססי סחר הדורשים עדכונים מתמידים, ניטור בזמן אמת הוא קריטי. עסקים לא היו רוצים שיופנו ל 404, כאשר הם צריכים לקבל מיילים ומידע חיוני אחר.

פורסם על ידי Alda Dishuja Rich
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?