שירותי פיתוח יישומים מבוססי אינטרנט

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

הרשת העולמית (WWW) שינתה את האופן שבו עסקים של ימינו מתקשרים. WWW כבר לא משמש רק לקבל ולהפיץ מידע אלא משמש ככלי לביצועים. האתרים של ימינו אינם רק דפים סטטיים אלא כלים אינטראקטיביים המשפרים את היכולות העסקיות שלך בזמן אמת. אתרים רספונסיביים אלו מופעלים על ידי יישומים מבוססי רשת המסוגלים להגיב ולתקשר עם המשתמשים ומאפשרים לדלג על המידע הרלוונטי והמעודכן.

ליתר דיוק, יישומים מבוססי אינטרנט הם אלה שמשתמשים באתר כקצה ממשקי ותוכלו לגשת לאפליקציית אתר זה, מכל מחשב המחובר לאינטרנט. יישומי האינטרנט מועברים למשתמשים משרת אינטרנט. יישומי האינטרנט הנפוצים ביותר שבהם אתה משתמש כמעט מדי יום הם דואר אלקטרוני כמו Hotmail, Yahoo וכו '. יישומים אחרים מבוססי אינטרנט המשמשים לעתים קרובות לאינטראקציה עם לקוחות, שותפים ועסקים אחרים הם:

ניהול מערכות יחסים בהתאמה אישית

גיוס מבוסס קצה לקצה

תוכנת תמיכת לקוחות מקוונת

איסוף נתונים, ניתוח ודיווח מקוונים

תוכנת הצעת מחיר מקוונת

פיתוח מאגר מוצרים מקוון

מערכות הזמנות מקוונות

התאמה אישית של תוכן דף האינטרנט

שילוב של הודעות SMS

אבטח אזורי לקוחות

אזורים מאובטחים המאפשרים שיתוף פעולה עם שותפים עסקיים
מערכות ניהול תוכן אתרים

יישומים מבוססי אינטרנט הם כל הנוחיות והשגת העוצמה המשולבת של יישומי שולחן עבודה ושרת עם נגישות של 24 שעות, בכל מקום ובכל זמן.

בואו נראה כיצד הם הופכים לכלים העסקיים האסטרטגיים ביותר: אין התקנה ותחזוקה של התוכנה: יישומי אינטרנט אלה פועלים בשרת אינטרנט, אליו תוכלו לגשת דרך האינטרנט. אין לך את הטרדות להתקין ולהגדיר תצורה של תוכנית. לכן, אין צורך לדאוג לתחזוקה ולפתרון בעיות או לגיבויים כבדים על שטח הדיסק.

חסכוני: מכיוון שאתה מריץ את התוכנית ממחשב של מישהו אחר ואין צורך ברישיון וניהול שטח בדיסק שלך, לכן חסוך בכבדות.

העדכונים האחרונים זמינים: מכיוון שמישהו אחר מארח את התוכנית ומתחזק אותה מרחוק עבורך, כך שבכל פעם שיש עדכונים אחרונים אתה רק צריך ללחוץ על דפדפן האינטרנט שלך כרגיל ולהיעזר בתכונות האחרונות של יישום אינטרנט.

נתונים זמינים: כדי לגשת לנתונים שלך אתה רק צריך להיות מחובר לאינטרנט דרך המחשב האישי שלך, וזה כבר לא חידוש. אז, בכל מקום שאתה נמצא, תוכל להתחבר לנתונים שלך בכל עת. אז הנגישות לנתונים שלך היא 24×7.

פלטפורמות מרובות: כמעט כל היישומים מבוססי האינטרנט מתאימים לכל דפדפן אינטרנט כמו Internet Explorer, Netscape וכו 'או לכל מערכת הפעלה שיש לך במחשב האישי שלך. יישום האינטרנט תמיד יראה ויפעל בצורה אחידה.

פורסם על ידי Meenu Suri
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?