שימוש בסרטוני שיווק ביטוחיים לשיפור קידום אתרים ולהרחיב את טווח ההגעה לסוכנות

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

לסרטונים חיי מדף נהדרים ומציעים לסוכנויות ביטוח ומתווכים אפשרות לספק תוכן חינוכי, דביק ויעיל. סרטונים יכולים לנוע בין סמינרי רשת מוקלטים, להשמעת פאוורפוינט, להפקות לוח הלחנה שהורכבו בצורה מקצועית עם ווק אובר סקריפט ומוזיקת ​​רקע משלימה.

מדוע להוסיף סרטון לאתר סוכנות הביטוח ומדוע ליצור ערוץ יוטיוב ממותג עם סרטונים? נתון חשוב אחד שיש לקחת בחשבון הוא כי סיכויי הסיכוי שלך לביטוח יצפו ב 80% יותר בסרטון שלך מאשר לקרוא את התוכן שלך. אחרת היא ההשפעה של הסרטון על מאמצי האופטימיזציה של מנועי החיפוש שלכם. גוגל נותנת משקל רב יותר לדפי אינטרנט שמכילים סרטונים, וכמובן שהם בבעלות YouTube. סרטונים נוספים בדרך כלל משווים SEO טוב יותר לביטוח. וכאשר לסרטון סוכנות הביטוח שלך זמן צפייה ארוך יותר מאשר אתרים אחרים באותן תוצאות חיפוש, תקבל גוגל עוד יותר קידום אתרים מגוגל. יתר על כן, סרטון סוכנות ביטוח מספק למפיקים ביטחונות גדולים לשיווק הדוא"ל שלהם, מאמצי שיווק ברשתות חברתיות.

ניתן להשתמש בערוצי YouTube ממותגים מקצועיים ליצירת סרטונים מומלצים ורשימות הפעלה ספציפיות. לדוגמא, תוכל להציע פלייליסטים למו"פ, הטבות לעובדים, לקוחות בעלי שווי נקי וקווים אישיים. כל רשימת השמעה צריכה לכלול לפחות 3 סרטונים, רצוי יותר. אלה יכולים לשמש לאחר מכן ליוזמות שיווק באינטרנט, כולל שיווק בדוא"ל ושיווק במדיה חברתית.

למרות שלעתים קרובות לקוחות פוטנציאליים (ולקוחות ושותפים) מעדיפים סרטונים על פני תוכן כתוב, לא כל המבקרים באתר אלה יצפו בסרטון שלך בשלמותו. מבקרים באתר הביטוח רוצים לדעת אם הסרטון נוגע להם, ואם הם לא רואים את התועלת שלו במהירות הם יעזבו את הסרטון שלכם ויקפצו לאתר אחר. כדי לשפר את הדביקות, הקפד להוסיף כיתובים ותמלילים. כיתובים ותמלילים יסייעו בשיפור הסיכוי שאנשים יצפו בסרטון כולו ויגבירו את סמכותך עם Google. כתוביות ותמלילים עוזרים על ידי:

  • הגדלת זמן הצפייה (עד 80%)
  • שיפור קישור עמוק עם מילות מפתח בסרטון
  • שיפור תוצאות חיפוש עבור מילות מפתח הכלולות בסרטון

קח את הזמן ליצור סרטוני ביטוח, ונצל את מלוא היתרונות שלהם. הכללת סרטוני שיווק ביטוח באתר שלך והוספתם לערוץ YouTube ממותג יעזור למאמצי האופטימיזציה של מנועי החיפוש הביטוחי שלך, יגדיל את תעבורת האתר ויעביר יותר מוביל ביטוח לצינור שלך.

אם אתם מחפשים דרכים לשפר את אתר סוכנות הביטוח שלכם, לייצר סרטונים באיכות גבוהה ולייעל את קידום אתרים של סוכנות הביטוח, וחסרים לכם זמן פנימי, כלים או כישורים לשם כך, תוכלו לשקול להעביר את היוזמה הזו למשרד מיומן לשיווק ביטוח. .

פורסם על ידי Alan Blume
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?