שילוב וורדפרס בסקריפטים של PHP

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

סקירה כללית

היום הייתי צריך להשתמש בסקריפט PHP מותאם אישית שיצרתי לפני זמן מה ביישום וורדפרס חדש. במקום לפתח תוסף וורדפרס לטיפול בקוד קיים זה, אני בוחר להשתמש בוורדפרס ישירות בתוך הסקריפט שלי.

שימוש ב- WordPress בתוך הסקריפט שלך הוא אופציה נהדרת אם יש לך הרבה קוד PHP מותאם אישית.

כשיש לך בסיס קוד PHP גדול ממאמצי הפיתוח הקודמים שלך. בדרך כלל יש ספריות אחרות בתוך הקוד שלך, כגון Symfony, Zend Framework, Pear וכו ', שאינך רוצה לפרק. יש לך קוד עבודה ואתה רוצה שיישאר ביחד.

במקרה שלי, יצרתי טופס לאיסוף נתונים עבור לקוח. אבל זו לא הייתה צורה רגילה. היו בו מעל 100 משתני צורה. הם היו מורכבים מקלט קלט, תיבות רדיו, תיבות סימון וערכות טקסט. רציתי להשתמש בטופס זה ישירות בתוך יישום הוורדפרס שלי. בנוסף רציתי שהשילוב יהיה קל.

הפיתרון היה למעשה די פשוט.

קוד PHP קיים

לדוגמא, נניח שזה קוד ה- PHP הקיים שלי (זהו סקריפט פשוט להמחשת נקודה זו).

אבל הבעיה היא שזה רק הטופס לאיסוף הנתונים. מה לגבי המראה והתחושה של האתר הקיים. כיצד אוכל לגרום לקוד הנ"ל להיראות כמו אותה פריסת תבנית של יישום הוורדפרס שלי.

לדוגמא, פיתרון אחד הוא להוסיף את ה- HTML הגולמי. אבל זה גם זמן רב וזה לא דינמי. אם תבנית וורדפרס משתנה, עלי להיכנס לכאן ולשנות אותה שוב באופן ידני. לא משהו שאני רוצה לעשות.

<p> </p> <title> &#1491;&#1507; &#1492;&#1496;&#1493;&#1508;&#1505; PHP &#1513;&#1500;&#1497; head&gt; </title>


אבל זה לא ממש יעבוד. אצטרך להתאים את הניווט, לכלול את גיליונות הסגנון ולוודא ש- HTML תואם בדיוק למראה ולתחושה של האתר הראשי שלי.

הפיתרון הטוב יותר

התקן את WordPress מיידית והשתמש בפונקציות המובנות בתוך הקוד שלך.

<php wordpress root="$" _server root. get_header> <form name="datacollection" method="post" action="index.php"> <input type="text" name="first_name" value="&lt;php &#8203;&#8203;echo $ _POST['first_name'];?&gt; &quot;&gt; &lt;input type =" submit data> </form> <php include the footer get_footer> </php></php>

אתה רואה כמה זה היה קל? וורדפרס מיוצר ישירות בדף שלי. ואז אני מורה לדף להתקשר לפונקציות הכותרת העליונה והכותרת התחתונה של וורדפרס.

פונקציות הכותרת העליונה והכותרת התחתונה מספקות את כל מה שאני צריך עבור התבנית של אתר הוורדפרס שלי. הוא מאכלס אוטומטית את ה- HTML, CSS וכל Javascript למעלה, ובתחתית הוא סוגר את כל התגים שהיו פתוחים.

סיכום

תן ל- PHP לעשות את העבודה. אין צורך לשכפל את קוד הוורדפרס ב- HTML טהור כאשר ניתן ליצור אותו באופן אוטומטי על ידי וורדפרס עצמה.

היתרון הנוסף הוא שאם הפריסה הראשית של אתר WordPress תשתנה אי פעם, התבנית העוטפת את קוד ה- PHP המותאם אישית שלך תשקף את השינויים הללו באופן מיידי.

פורסם על ידי Paul Markovich
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?