שיווק אתרים – כיצד עליכם להציג את אתר האינטרנט שלכם כדי להשיג את התוצאות הרצויות לכם

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

להלן 3 סוגי אתרים לשלושה סוגים של מטרה שיווקית:

• בלוגים

• אתר אינטרנט

• דפי נחיתה

בלוגים

בלוגים משמשים כדי לספק לך מצגת מתגלגלת של עדכונים במתכונת של חדשות שתוכל לשתף עם חברים בנישה שלך. אנו נמצאים בשלב כזה של פיתוח מקוון שהתוכנה הזמינה מכסה את הבלוגים ואתרי האינטרנט כשלעצמם.

מבחינה היסטורית Blogger.com הייתה הפלטפורמה החינמית שהציעה גוגל שסללה דרך נחמדה, קלה וחינמית לכולם לבנות בלוג. הבעיה עם Blogger.com היא שגוגל תהיה הבעלים של כל ההעלאות שלך כשאתה מפרסם אותן, והן לא מתלהבות מדי מחומרים מסחריים. הסברתי קצת יותר על החלופה בהמשך.

אתרי אינטרנט

אתרים הם יותר חלון ראווה סטטי עבור העסק שלך. הם פחות מרכז לדיון ויותר חלון ראווה מקוון. אני חושב שהדרך הקלה ביותר ליצור אתר – בטווח הארוך – היא להכיר את וורדפרס. WP כפי שהוא ידוע בדרך כלל הוא מתקן שמציע לך דרכים רבות יותר ליצור אתר בעל מראה נהדר מכל פלטפורמה אחרת. הדרך הטובה ביותר להשתמש בוורדפרס היא באמצעות אירוח עצמי של cPanel, במקום WordPress.com. הסיבה לכך היא שתרצה לשמור על הבעלות, ומכאן על השליטה, על כל התוכן שאתה מעלה, בין אם זה בכתב, בגרפיקה או בפורמט וידאו.

עכשיו WP יכולה להיות קצת מסובכת לתפיסה, אבל יש שפע של עזרה מקוונת, או עצות מהמאמן שלך אם יש לך עזרה. זה בהחלט שווה לך ללמוד את זה; נאבקתי מלכתחילה, אבל לחצתי, דבקתי בזה, ועכשיו אשתמש בעורך האינטרנט שלי רק לדפים פשוטים כמו דפי סחיטה (נחיתה / הסכמה).

דפי נחיתה

דפי נחיתה, המכונים גם דפי opt-in או לסחוט, אינם עושים דבר מלבד לשמש כמבוא למה שהעסק שלך יכול לעשות כדי לסייע לאנשים לעשות את מה שהם רוצים לעשות. כותרת עליונה, רשימת נקודות קליעה וקריאה חזקה ומושכת לפעולה הם הדברים היחידים שאתה צריך בדף סחיטה. יש תפקיד אחד לעשות, וכל דבר אחר רק יביא להסחת דעת אצל הקוראים שלך, שנמצאים בשלב זה, אולי מעוניינים לדעת קצת יותר כיצד תוכל לעזור להם – לפחות זה מראה שהם אוהבים את מה שאמרת. בתוכן שלך מספיק כדי לעבור לדף הנחיתה שלך.

אתה יכול לראות שלדף זה יש תפקיד חשוב למדי, ולכן חשוב לא למהר אותו ולהביא אותו נכון. דפי נחיתה הם אחד העמודים שנבדקו ביותר – במהלך הקריירה שלך כמשווק באינטרנט תערוך בדיקות מפוצלות רבות כדי להשוות שיעורי הצטרפות שונים לדפים כמו אלה; אתה עלול לגלות שרק מילה אחת אחרת או אלטרנטיבית יכולה לחולל הבדל עצום, ורק בדיקה תציג אותה.

פורסם על ידי Ian Jackson
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?