משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

שיווק אתרים – כיצד עליכם להציג את אתר האינטרנט שלכם כדי להשיג את התוצאות הרצויות לכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

להלן 3 סוגי אתרים לשלושה סוגים של מטרה שיווקית:

• בלוגים

• אתר אינטרנט

• דפי נחיתה

בלוגים

בלוגים משמשים כדי לספק לך מצגת מתגלגלת של עדכונים במתכונת של חדשות שתוכל לשתף עם חברים בנישה שלך. אנו נמצאים בשלב כזה של פיתוח מקוון שהתוכנה הזמינה מכסה את הבלוגים ואתרי האינטרנט כשלעצמם.

מבחינה היסטורית Blogger.com הייתה הפלטפורמה החינמית שהציעה גוגל שסללה דרך נחמדה, קלה וחינמית לכולם לבנות בלוג. הבעיה עם Blogger.com היא שגוגל תהיה הבעלים של כל ההעלאות שלך כשאתה מפרסם אותן, והן לא מתלהבות מדי מחומרים מסחריים. הסברתי קצת יותר על החלופה בהמשך.

אתרי אינטרנט

אתרים הם יותר חלון ראווה סטטי עבור העסק שלך. הם פחות מרכז לדיון ויותר חלון ראווה מקוון. אני חושב שהדרך הקלה ביותר ליצור אתר – בטווח הארוך – היא להכיר את וורדפרס. WP כפי שהוא ידוע בדרך כלל הוא מתקן שמציע לך דרכים רבות יותר ליצור אתר בעל מראה נהדר מכל פלטפורמה אחרת. הדרך הטובה ביותר להשתמש בוורדפרס היא באמצעות אירוח עצמי של cPanel, במקום WordPress.com. הסיבה לכך היא שתרצה לשמור על הבעלות, ומכאן על השליטה, על כל התוכן שאתה מעלה, בין אם זה בכתב, בגרפיקה או בפורמט וידאו.

עכשיו WP יכולה להיות קצת מסובכת לתפיסה, אבל יש שפע של עזרה מקוונת, או עצות מהמאמן שלך אם יש לך עזרה. זה בהחלט שווה לך ללמוד את זה; נאבקתי מלכתחילה, אבל לחצתי, דבקתי בזה, ועכשיו אשתמש בעורך האינטרנט שלי רק לדפים פשוטים כמו דפי סחיטה (נחיתה / הסכמה).

דפי נחיתה

דפי נחיתה, המכונים גם דפי opt-in או לסחוט, אינם עושים דבר מלבד לשמש כמבוא למה שהעסק שלך יכול לעשות כדי לסייע לאנשים לעשות את מה שהם רוצים לעשות. כותרת עליונה, רשימת נקודות קליעה וקריאה חזקה ומושכת לפעולה הם הדברים היחידים שאתה צריך בדף סחיטה. יש תפקיד אחד לעשות, וכל דבר אחר רק יביא להסחת דעת אצל הקוראים שלך, שנמצאים בשלב זה, אולי מעוניינים לדעת קצת יותר כיצד תוכל לעזור להם – לפחות זה מראה שהם אוהבים את מה שאמרת. בתוכן שלך מספיק כדי לעבור לדף הנחיתה שלך.

אתה יכול לראות שלדף זה יש תפקיד חשוב למדי, ולכן חשוב לא למהר אותו ולהביא אותו נכון. דפי נחיתה הם אחד העמודים שנבדקו ביותר – במהלך הקריירה שלך כמשווק באינטרנט תערוך בדיקות מפוצלות רבות כדי להשוות שיעורי הצטרפות שונים לדפים כמו אלה; אתה עלול לגלות שרק מילה אחת אחרת או אלטרנטיבית יכולה לחולל הבדל עצום, ורק בדיקה תציג אותה.

פורסם על ידי Ian Jackson
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?