רשימת פתרונות אבטחה לאתרי וורדפרס

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

רשימת אבטחה של WordPress

לפניכם רשימת פעולות פשוטה לבעלי וורדפרס. וורדפרס היא אחת מפלטפורמות האתרים הפופולריות ביותר בגלל קלות השימוש שלה, אולם יש לה בעיות, ובגלל הפופולריות שלה האקרים משתמשים בפלטפורמה זו כדי לנסות להזריק את התוכנות הזדוניות שלהם ואת התסריטים הזדוניים. אבטחת וורדפרס הפכה חיונית כיום כדי להגן לא רק על האתר שלך אלא על מוניטין המותג שלך.

זיהומים לא ידועים

לעתים קרובות בעלי וורדפרס אינם מודעים לכך שהאתר שלהם נפרץ. רק בגלל שהאתר שלך נפרץ זה לא בהכרח אומר שתראה תמונה מוזרה כשאתה ניגש לאתר שלך. האקרים לעתים קרובות מסווים את העובדה שהם פרצו לאתר שלכם מכיוון שהם הזריקו דואר אלקטרוני ודואר זבל מכתובת ה- IP שלכם.

השתמש ברשימת הבדיקה שלנו ליסודות של אבטחה טובה של WordPress

1. נקה והסר תוכנות ריגול, תוכנות זדוניות ווירוסים מהמחשב האישי / מק שלך לפני הכניסה למערכת האחורית של התקנת WordPress שלך

2. גבה את האתר שלך לפני שאתה עושה משהו, זה נעשה בקלות בעזרת ה- Buddy Backup.

3. לעולם אל תשתמש ב'אדמין ' כשם משתמש.

4. השתמש תמיד בסיסמה חזקה.

5. תישאר מעודכן – וודא שהתקנת וורדפרס ותוספי הוורדפרס שלך תמיד מעודכנים. ראה עדכוני אבטחה אחרונים של WP במקטע המשאבים למטה.

6. הגבל ניסיונות כניסה – ודא שאתה מצמצם את ניסיונות הכניסה לסביבות 3 ניסיונות. אל תקל על ההאקרים.

7. הסר ערכות נושא לא רצויות של WordPress – כאשר ערכות נושא עדיין באתר שלך והן לא מעודכנות האקרים משתמשים בהם בכדי לקבל כניסה. יש להתקין רק את הנושא שבו אתה משתמש ולהשאיר אותו מעודכן.

8. נקיון אביב – באתר וורדפרס שלך עשויות להיות תיקיות אחרות בשורש השרת שלך. האם אתה באמת צריך אותם או שהם אזורי פיתוח. אם אינך זקוק לתיקיות מחק אותן.

9. חברת האירוח שלך – וודא שאתה משתמש בחברת אירוח המתמחה בהתקנות וורדפרס. שרתי וורדפרס זקוקים לתשומת לב מיוחדת כדי להגן על האתר שלך.

10. אימות שכבה כפולה – השתמש בשכבת אבטחה נוספת.

סיכום

אמנם רשימת הבדיקה שלעיל אינה רשימה ממצה, אך זוהי רמת אבטחה בסיסית. הגנה היא התחלת התהליך, פיקוח על האתר שלך על בסיס יומי חשוב. אנו מבינים שלבעלי אתרים רבים אין פשוט זמן או ידע, ולכן אנו מספקים 3 שירותים שניתן למצוא בסעיף המשאבים שלמטה.

אנו מקווים שמצאת את רשימת הבדיקה הזו מועילה.

פורסם על ידי Mark Barclay
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?