משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

רעיונות לשיווק חברתי לקידום עסק הנדל"ן שלך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

עסק הנדל"ן … מה יכול להיות פחות מכוון ברשת? בטח שאתה יכול להסתכל בתמונות, אבל הלקוחות שלך צריכים לראות את הבית, להסתובב, לקבל את התחושה של המקום. איך כלי שיווק חברתי יכולים לעזור לך שם? מה הקשר בין פייסבוק או טוויטר למכירת נכסים?

הרבה!

כל איש מקצוע בתחום הנדל"ן יודע שמכירת בתים לא קשורה לבניינים, אלא לבני אדם. ובין פרסום לרשת, המקצוענים מקדישים 50-75% מזמנם בניסיון להגיע אליהם ולנהל איתם אינטראקציה. לקוחות בהווה, לקוחות פוטנציאליים ולקוחות עבר מהווים את ליבת הרשת החברתית של מתווך. מטבע הדברים, כל גורם פעיל רוצה שהרשת תצמח.

אבל איך?

אפילו ברמה הבסיסית ביותר, אתר כמו פייסבוק מאפשר לך לפנות, ליצור קשר ולקיים אינטראקציה עם הרבה יותר אנשים ממה שאי פעם תוכל לראות פנים אל פנים. פשוט יש לו טווח רחב יותר אפילו מהטלפון שלך. משהו פשוט כמו יצירת עמוד פייסבוק מכניס אותך מיד לבריכה שבה אתה יכול לשחות עם הרבה אחרים.

הרחב את הנוכחות שלך באינטרנט ובנה קהילה מקוונת באמצעות דפי טוויטר ופייסבוק עבור העסק שלך. ואז תושיט יד. הסבר מה אתה עושה, ועשה זאת באופן שמראה לאוהדי עמוד הפייסבוק שלך כיצד תוכל לעזור להם. זה לא קשור אליך, אלא הלקוחות שלך.

פגע בנושא זה בתריסר דרכים. צור משאל כדי לגלות את האחריות הגדולה ביותר שלהם בעת קניות לבית. פרסם סיפורי חדשות רלוונטיים, הציע תמונות, השתמש בלוח הדיונים כדי ליצור באז. ספר לכולם על האירועים הקרובים.

שום דבר לא בסדר בקידום עצמי, אם כי, לא עשה את הדרך הנכונה. ספרו לאוהדי עמוד הפייסבוק שלכם כיצד סגרתם עתה עסקה וגרמתם לזוג צעיר ונישואין להיות נלהב מהבעלות על ביתם הראשון. שוחח את העיר שלך על האופן שבו יש לה מאפיינים ייחודיים. אם זה הפך לרשימת המקומות הטובים ביותר לחיות, אפילו טוב יותר. ספר לכולם!

רעיונות לשיווק חברתי לקידום עסק הנדל"ן שלך עכשיו – קח את זה לשלב הבא עם Twitter. טוויטר מתמקדת הרבה יותר באינטראקציה בזמן אמת.

אתה באמצע עסקה מרגשת. משפחה עברה זה עתה לאזור שלך ואתה מראה להם כמה מהנכסים יוצאי הדופן שנמצאים לאחרונה בשוק במחירים נמוכים מבחינה היסטורית. צייץ את ההתלהבות שלך לכל מי שיש. תשוקה מולידה תשוקה.

הזמן את כל החברים המקוונים שלך לבקר בהזדמנות הראשונה. תן טיפים בחינם כיצד למצוא נגר או גנן נהדר או אינסטלטור. רשום מידע על בית פתוח. הודיעו לכולם על מגמות השוק המקומי. כולם כיום מתעניינים כיצד המשק משפיע על נדל"ן ולהיפך. היה הגורו המשתתף בטוויטר לתובנות אלה.

מקצוענים בתחום הנדל"ן יכולים לשמור על קשר עם רשימת הלקוחות הנוכחית שלהם ולהרחיב אותה במידה ניכרת על ידי ניצול כלי הרשתות החברתיות העדכניות ביותר. חיים אמיתיים, פגוש מציאות מדומה. ראה כיצד אחד משפר את השני.

הן דפי פייסבוק והן טוויטר הם המקום שבו אתה יכול –

 • בנה קהילה המקיפה את העסק שלך וצבר חשיפה נוספת
 • שתף תוכן בעל ערך אודות משאבים ורעיונות DIY. מה חדש בזירת "הדיור הירוק"? מהם היתרונות הגדולים ביותר של שימוש בסוכן נדל"ן על פני ביצוע הכל בעצמך.
 • הודיעו למעריצים על המתרחש בענף הנדל"ן. האם מחירי הדירות עולים? מטה? האם זה שוק קונים או שוק מוכרים. ספר להם כיצד הם יכולים לגשת בצורה הטובה ביותר לציד בתים בשוק הנוכחי. איך הם יכולים למתוח הכי טוב את הדולר שלהם? אל תשכח ממוכרים – יידע אותם את 10 הדברים הראשונים שהם יכולים לעשות כדי להגדיל את הסיכוי שלהם למכור את ביתם בשוק הנוכחי. או למה הם יכולים לצפות כאשר הם משווקים את ביתם לראשונה.
 • בקשו מהאוהדים תשובות והערות על חוויות ציד הבית שלהם. מה היו המכשולים הגדולים ביותר, וכיצד הם התגברו עליהם? האם הם יכולים לפרט את המשאבים הטובים ביותר שהם השתמשו בהם לפרויקטים של שיפוצים?
 • צור תחרויות ומבצעים מיוחדים
 • השתגעו ויצירתי קצת – התרופפו ויהנו קצת
 • הודיעו על האירועים הקרובים שלכם, כמו בתים פתוחים וכו '.
 • העלה את הסרטונים והתמונות שלך מבתים שאתה מוכר. עודד את אוהדי הפייסבוק שלך להעלות תמונות וסרטוני שיפוץ "לפני ואחרי".
 • הודיעו על המוצרים / שירותים החדשים שלכם
 • מה קורה בעיר שלך ובאזורים הסמוכים שלך? גרום לאנשים להתרגש מהמעבר לעיר שלך. חשוב על הדרכים השונות בהן אתה יכול לעשות זאת. בדקו מה השכונות השונות עושות בשביל הכיף וההתרגשות. מדוע לא לשתף את אלה עם המבקרים ברשת החברתית שלך?
 • מה לגבי נושאים קשורים אחרים שהקהל שלך מתעניין בהם? האם תוכל לספק להם מידע אודות: טיפים לקישוט הבית, רעיונות לפרויקטים ירוקים לבית, אפשרויות ריצוף, משאבי DIY, החזר השקעה לפרויקטים שיפוצים אופייניים, כיצד למחזר את החומר הישן שלהם מפרויקטים של שיפוצים – הן בחוץ והן בגינה. הרשימה נמשכת ונמשכת כשמדובר בנושאים העוסקים בבית ובגינה.

פורסם על ידי Andrea Kalli
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?