קישורי אינטרנט SEO וקישורים נכנסים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

האם קישורים נכנסים לאינטרנט מתים?

מה עלי לעשות למען קידום אתרים?

אז אתה רוצה שהאתר שלך יהיה בעמוד 1 של תוצאות מנוע החיפוש של גוגל. מה שעליך לזכור הוא מאיפה גוגל מגיעה כשהם מחליטים אילו אתרים מופיעים בעמוד 1.

העסק שלהם תלוי לחלוטין בהצגת האתרים הרלוונטיים ביותר עבור חיפוש משפטי מפתח ספציפי, אחרת המתחרים שלהם עשויים להתחיל להציץ.

בימים הראשונים, זו הייתה רק שאלה של התבוננות במילים בדף האינטרנט. כך התחיל YAHOO. ואז מייסדי גוגל ביצעו פרויקט מחקר באוניברסיטת סטנפורד בשם "backrub" שבחן את קישורי האינטרנט בין אתרים. (קישורים נכנסים) כדרך לשפוט את החשיבות והתועלת של אתרים. הם יכולים גם לנצל את טקסט העוגן (הטקסט בקישור האינטרנט בפועל). זה הוכיח הצלחה רבה, ולפני שידענו את זה גוגל גזלה על YAHOO כמנוע החיפוש המוביל מכיוון שהם נתנו תוצאות טובות יותר.

מיותר לציין שברגע שכולם ידעו שגוגל בוחנת קישורים לאינטרנט, הצ'אטים למיטוב החיפוש למנועי חיפוש החלו לבנות קישורים לאינטרנט, וזו הייתה לזמן מה טכניקה חזקה מאוד למשחק המערכת ולקידום האתר שלך.

גוגל התנגדה עם עדכון PENGUIN, שמנסה לזהות את קישורי האינטרנט האמיתיים ולהסיר את הקישורים המלאכותיים על בסיס רלוונטיות, כתובות IP לא אקראיות וטקסט עוגן לא אקראי (הטקסט בקישור) וכו '. זה גרם למדי הרבה ייסורים למנהלי אתרים שבנו קישורי אינטרנט גרועים ומצאו את עצמם מקונשים ומלאי עמוד 1.

אפילו לאחרונה, מאט קאטס מגוגל הודה שכאשר גוגל ניסתה לקבוע דירוג חיפוש מבלי להשתמש בקישורי אינטרנט, הם קיבלו תוצאות גרועות. לכן קישורי אינטרנט הם עדיין חשובים, ועליך לנסות לבנות קישורי אינטרנט כל עוד הם קישורים רלוונטיים ולהוסיף ערך אמיתי לאדם הגולש באינטרנט.

באילו גורמים אחרים גוגל משתמשת לקביעת דירוג מנועי החיפוש? כדאי לזכור שהאלגוריתם המדויק שגוגל משתמש בו הוא סוד מדינה ומשתנה ללא הרף. רק זכרו לחשוב על המודל העסקי של גוגל, שם עליהם להציג את התוצאות הרלוונטיות ביותר למשתמשים שלהם.

אבל אתה יכול להאזין לפטפוטים באינטרנט ובמיוחד לשים לב לכל ההודעות של גוגל, למשל הם הודיעו שבחיפושים שנעשו על נייד (כעת יותר מ- 50% מכל החיפושים), הם יתנו עדיפות לאתרים רספונסיביים, כלומר נועדו להופיע כראוי בטלפונים ניידים עם המסכים הצרים שלהם.

לאחרונה הנחיות האיכות לחיפוש של Google יצאו לשטח גלוי. מסמך זה מיועד למעריכים הפנימיים שלהם, אך הוא מדגיש מומחיות, סמכות ואמון. בפועל זה אומר שקישורים ואזכורים של אנשים שנחשבים רָשׁוּת מוערכים.

ישנם מאמרים רבים בנושא קידום אתרים, שיש בהם הרבה מאוד פרטים, אך הדברים העיקריים שעליך לעשות עבור קידום אתרים הם:

(1) ספק תוכן / מידע / שירות שימושי, היה מוכן למסור כמה סודות מסחריים

(2) שכנע אחרים לשתף את התוכן שלך, על ידי לחצני שיתוף מדיה חברתית באתר שלך או קישורים נכנסים רלוונטיים מאחרים לאתר שלך.

http://www.ruby-web-links.com

פורסם על ידי Rod McMillan
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?