קידום אתרים ואיך זה יכול לעזור לך

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

יש לך אתר אבל אין לך מושג מה לעשות איתו? האם שמעתם פעם על קידום אתרים? אם לא, אתה צריך לבדוק את זה! קידום אתרים (אופטימיזציה למנועי חיפוש) הוא המספר ה- ONE שגורמים שחברות צריכות להתמקד בו באתר האינטרנט שלהן.

מה זה קידום אתרים?

קידום אתרים הוא איך שאתה מדורג בגוגל או עד כמה האתר שלך נמצא באינטרנט. זה מאוד חשוב לאנשים עם אתרים, בין אם אתה יודע את זה ובין אם לא. רוב האנשים לא מתקצבים מספיק כסף בתוכנית השיווק שלהם עבור אתרי האינטרנט שלהם, וזה פוגע בהם! איך שאתה מדרג בגוגל זה איך אנשים מוצאים אותך. השקעת כסף באתר החברות שלך תעזור לך בטווח הארוך.

איפה אני מתחיל?

אם יש לך אתר WordPress, SEO קל מאוד להציב את האתר שלך! יש תוסף שאתה יכול להוריד בשם Yoast SEO. Yoast הוא כלי סופר פשוט שיכול לעזור לחברות להגיע לדירוג של מילות מפתח! ברגע שאתה מוריד את Yoast, עבור לכל דף בעמוד האתר האחורי שלך ובחר מילת מפתח עבור אותו דף.

מילות מפתח

מילות מפתח יכולות ליצור או לשבור את הדף שלך. באמצעות גוגל אנליטיקס תוכל למצוא את מילות המפתח שיעזרו לדירוג הדף שלך טוב בגוגל. הקדש זמן לחקור את מילות המפתח שלך ובחר בחוכמה. בעת השימוש בגוגל אנליטיקס תמצאו מספר מספרים שונים. אל תלחצו! הדבר העיקרי שעליו אתה צריך להתמקד הוא התחרות של מילת המפתח שלך. כשאתה בוחר מילת מפתח, Google Analytics יגיד לך כמה גבוהה התחרות על מילות מפתח אלו. הזהר. אם אינך תאגיד ענק ובחר במילת מפתח בתחרות גבוהה, סביר להניח שלא תדרג. הקלד את מילת המפתח שלך ומצא מילת מפתח דומה שיש לה רמת תחרות "נמוכה".

נקודה נוספת, אל תשתמש במילת המפתח שלך ביותר מדף אחד. אם תבחר מילת מפתח לדף אחד, דאג לחקור מילת מפתח דומה, אך לא מדויקת. בחירת אותה מילת מפתח ליותר מדף אחד יכולה לגרום לדפים שלכם להילחם על המקום הראשון. הדפים שלך יעבדו זה נגד זה כדי לדרג, מה שגרם להם ככל הנראה שלא לדרג כלל.

אם אתה צריך להשתמש באותה מילת מפתח, הפוך דף אחד לדף מאמר "אבן מסתור". זה יפריד בין העמוד החשוב ביותר לדף שמכיל אותה מילת מפתח. אבל השתמש בזה רק אם אתה צריך.

דירוג SEO ו- SEM Rush

ברגע שיש לך את מילות המפתח שלך, עליך לעקוב אחר מצבם. האתר המועדף עלי להשתמש בו הוא SEM Rush.

SEM Rush יעזור לך לעקוב אחר דירוג הדפים שלך בגוגל. נסה לעשות דוח לפני שתתחיל למצוא מילות מפתח, כדי שתוכל להשוות בין איך זה התחיל לאיך שהוא עושה אחרי כל העבודה הקשה שלך. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להריץ דוח פעם בשבוע. זה יעזור לך לעקוב אחר מצב מילות המפתח שלך. SEM Rush יריץ גם עבורך דוחות אחרים. זה יכול לומר לך אם יש לך קישורים נכנסים שבורים או שאתה צריך ליצור כמה טקסטים לתמונות שלך. כל הגורמים הללו יכולים לעזור בדירוג ה- SEO שלך.

תעטוף את זה

דאג להריץ את כל הדוחות הדרושים וללמוד SEO. קידום אתרים הוא גורם ענק בשיווק ויכול לחולל הבדל עצום באתרכם. השקעה בקידום אתרים יכולה לעזור להעביר הרבה תנועה חדשה וישנה לדף שלך! קרא מאמרים ולעיין כי זה הולך לשנות את העסק שלך!

פורסם על ידי Alyssa Maltsburger
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

Value True Story

0 (0) All the latest gaming news, recreation evaluations and trailers The go-to source for comic book and superhero film followers. To be coming by

כללי

Customized Essay Writing

0 (0) Do you have a special or important task that few regular writers can do? Then you?ve come to the right place as we

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?