קידום אתרים בשנת 2020. אסטרטגיות שיווק דיגיטליות חשובות

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

שיווק וידאו דיגיטלי

שיווק דיגיטלי בווידאו עבור קידום אתרים גדול מאוד בשנת 2020 בתחום האופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). ראשית אל תשכח ליצור סרטונים ולהגיש אותם ל- YouTube, Vimeo, Daily Motion, Blip, Wistia, Meta cafe, Veoh ו- Mega video. הקפד להפוך כל סרטון לפחות למעט שונה. מנועי החיפוש הגדולים כמו גוגל, יאהו, בינג ו- Duckduckgo.com ממש לא רוצים שתפרסם תוכן כפול. זה מצועף מאוד או אפילו נענש. בדוק את המסוף של גוגל כדי לראות את העונשים שמאכפים על ידי גוגל. תראה גם מילות מפתח שאינן מציגות את מקורן ב- Google Analytics במסוף Google. הפוך את תיאורי הווידיאו לרלוונטיים עבור מילות מפתח שחקרת במתכנן המודעות של גוגל לגבי נפח תנועה ותחרות מילות מפתח.

האינטרנט 3.0

האינטרנט או האינטרנט 3.0 עדיין עצום אם כי המונח הוטבע לפני זמן מה. זה שהאינטרנט יופעל מעתה סמנטית או נתונים גדולים. גוגל אפילו משתמשת באינדקס סמנטי סמוי כדי לחצות דפי אינטרנט ולהפנות אותם באופן סמנטי. לכן חשוב להכריז על דפי האתר שלך במיוחד על דף הבית. וודא שכתובת האתר הראשית שלך היא אותה URL בכל ארכיטקטורת המידע של האתר.

אינטרנט 3.0 נקרא על ידי ג'ון מרקוף מהניו יורק טיימס בשנת 2006. הכוונה היא לדור השלישי של שירותים מבוססי אינטרנט המצטברים בסך הכל באינטרנט חכם או אינטליגנטי. מדובר בשירותים מבוססי רשת המרכיבים את הרשת החכמה. משתמשים המשתמשים בנתונים גדולים הם דוגמה, המשתמשים בדוחות ניתוח חכמים, מגמות של גוגל, מתמטיקה של פרסום מתקדם, מתכנן מודעות של גוגל, Ubersuggest ועוד.

גוגל הציגה את דרגת המוח אותה אנו עדיין רק מתחילים להבין בשנת 2020. זה יצא לפני חמש שנים. דירוג המוח הוא ה- AI של גוגל שמשתמש בלמידת מכונה כדי לדרג דפי אינטרנט עם אינדקס סמנטי סמוי של מודלים מתמטיים, אחר כך ליריקליסט סמוי, ואחרי זה הקצאה מקיפה.

ניתן לגזור זאת מרשימת דברים שאיננו יכולים להניח. זה יכול להיות התרחשות משותפת במסמכי רשת. הכוונה היא למרחק בין מילות המפתח בעמוד עצמו. גוגל מדרגת את חשיבותן של מילות מפתח בביטוי חיפוש. אז אם תחפש "האחים סופר מריו" היא תדרג את מילות המפתח שצריכות לעלות ותיתן להן ציון על סמך הפשטות ומשמעויות שגוגל מייצרת ולא על הביטוי המדויק שיכול להחזיר את התוצאות הלא נכונות ללא הדוגמנות הסמנטית של דרגת המוח ( דוגמנות קישוריות). ציטוטים וקישורים באינטרנט. זה יהיה אם יש הרבה דפים על מריו, לואיג'י, בווסר, נסיכה, קרפדה, המקשרים לדף האינטרנט. זה מסתכל על קישור בטקסט, הטיה לקורפוס. המשמעות היא שגוגל דואגת רק לאתרים מהימנים המקשרים אליהם בניגוד לכל האינטרנט. ניתן להשתמש בקורפי נתונים של קליק מחפש.

אז זה אומר שאם אתה יכול לסיעור מוחות של מילות מפתח שהן סמנטיות בנושא ולהשתמש בהן בדף האינטרנט, אז מבחינה סמנטית יש לך סיכוי טוב יותר להופיע קודם להבדיל פשוט לזלף את מילות המפתח המדויקות למאמר ולהפוך את המאמר אפילו נשמע רע או רובוטי / לא קריא אנושי או אפילו מילות מפתח ממולאות (כובע לבן גדול SEO לא לא).

לאן האתר מכוון חשוב. אם האתר מקשר לאתר של נינטנדו לעיתים קרובות, הדבר נכלל בקישוריות הסמנטית. כמו כן, הקפידו לעיין בדפי המתחרים או באתרים אחרים המדורגים עבור ביטוי זה וקבלו רעיונות למילות מפתח לקישוריות סמנטית או אפילו לכלים המציעים מילות מפתח.

רובוטריקים דו כיווניים להבנת שפה (BERT) הם התוספת האחרונה ל- AI של גוגל.

זה נוגע באחד מתוך עשרה חיפושים. זה נותן לגוגל הבנה טובה יותר של אופן השימוש בשפה כדי לעזור ללמוד את ההקשר של מילים בודדות בתוך החיפושים. חשוב לעקוב אחר שינויים אלה באלגוריתם למקרה שניתן יהיה לבצע אופטימיזציה עבורם בעתיד, מה שככל הנראה יהיה כך.

ג 'ון מולר של גוגל נתן סוף סוף את הרמזים של SEO לאופטימיזציה של אתרים ודפי אינטרנט עבור BERT. BERT מתמקד ברלוונטיות הטקסט בדפי האתר. הצורך של SEO לוודא שהדפים אינם אקראיים כלל. להיות רלוונטי פירושו גם תוכן מקורי. BERT מנסה לתפוס כלי ספינינג של מילות מפתח. אל תפרסם רק את אותו הישן אותו ישן, שמסובב אוטומטי יכול לסובב ולהעביר כלים להעתקת SEO. התוכן שלך לא יהיה רלוונטי כמו תוכן מחושב יותר, תוכן מפורט יותר ותוכן רלוונטי יותר שיש בו יותר עומק, מחקר תוכן, העיתונות בידיים ותכתובת תוכן SEO.

פורסם על ידי Joe Fanning
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?