קידום אתרים – איפה אני מתחיל?

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) – תהליך ההשפעה על דירוג האתר בתוצאות מנוע החיפוש עבור מילות מפתח ספציפיות כדי להשיג נראות אורגנית

כל מנוע חיפוש משולב מקבל למעלה מ -6.5 מיליארד חיפושים ביום כשגוגל תורמת לכ -4.5 מיליארד מהחיפושים. היתרונות של קידום אתרים טוב הם עצומים, החל בדירוג האתרים שלך בחיפושים אחר מילות מפתח ועד להגדלת האפשרות להמרה.

כתוצאה מכך, פיתוח קידום אתרים טוב כרוך במכשולים רבים, כאשר הגדול ביותר הוא כיצד מנועי חיפוש מדרגים אתרים אינו ידוע לכולם. לדוגמא, גוגל משתמשת באלגוריתם הכולל יותר מ 200 גורמים לקביעת דירוג האתרים לחיפוש ספציפי, אולם גוגל לעולם לא תשחרר מידע על אף אחד מהגורמים. אך באמצעות בדיקות מתמשכות, מעצבי אתרים הצליחו לזהות כמה גורמים שייכללו באתרך ובמחקר שלך.

ידע בשוק

עליכם להכיר את שוק היעד שלכם, כולל הבנת מילות המפתח שמבקרים פוטנציאליים מחפשים. אתה יכול לנצל את התוכנות המקוונות שיכולות לספק פירוט על נפח התעבורה של מילות מפתח ולייצר סולם קושי כדי לנצח את המתחרים עבור תוצאות החיפוש של מילות מפתח אלה. ודא שאתה ממקד למילות המפתח הנכונות.

חווית משתמש טובה

צור חווית משתמש טובה בכל היבט בתהליך המשתמש. זה יכלול את איכות האתר שלך (תוכן, קישורים, תמונות ועוד ותהליכים. אם תבטיח שלכל משתמש תהיה חוויה חיובית ויבוא עם ידע חדש, מנועי החיפוש יסמנו את זה כהיבט חיובי באתר שלך ובדירוג שלך. אתה גבוה יותר.

מהירות האתר

הזמן שלוקח לאתר לטעון ובמהלך האינטראקציה של המשתמש. ודא שהאתר שלך פועל במהירות מיטבית. כאתרים איטיים יותר יעמדו בדרגה נמוכה יותר בעקבות מחקר של גוגל שהפיק מתאם חיובי בין משך הזמן לטעינה של האתר לבין משתמשים אשר אל תחכה. שינוי קטן במבנה האתרים שלך, נפח התוכן ואופטימיזציה של התמונות ישפיעו על מהירות האתר באופן דרמטי.

שימוש במילות מפתח

נפח מילות המפתח הוא נושא שנוי במחלוקת. מחקרים 1 של כמה מומחים לעיצוב אתרים זיהו כי נפח מילת המפתח בטקסט של אתר משפיע על הדירוג. המחקר 1 הראה שמילת מפתח המשמשת כ -2.4% בדף אינטרנט היא היעילה ביותר וכן הדגישה כי ניתן גם לשלב 1.5% עבודות דומות למילות המפתח שלך כדי למקסם את ה- SEO שלך (מוצג באופן חזותי למטה). בעוד שמעצבי אתרים אחרים סבורים כי לנפח מילות המפתח אין שום קשר ל- SEO, והדגש צריך להיות על איכות התוכן. עם זאת, ניתן לשלב שימוש בשתי הדעות בכל תוכן כדי לכסות את שתי האפשרויות לשיפור ה- SEO שלך.

יתכן שאתה קורא את זה כשאתה חדש בתחום קידום אתרים ומגלה שזו סביבה מורכבת ומשתנה במהירות או להבריא את הידע שלך. הצעד הראשון הוא לזהות האם האתר שלך מייצג אותך וברגע שהוא מדרג גבוה, יהיה לו יחס המרה גבוה. לאחר השגת שלב זה, אתה יכול להתמקד ב- SEO שלך.

הפניות

1 – https://www.smartinsights.com/search-engine-marketing/search-engine-statistics/

פורסם על ידי Ben C
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?