משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

צעדים מלאים לבלוג בוורדפרס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

כדי לייעל את בלוג הוורדפרס שלך, פשוט עקוב אחר ההנחיות הבאות:

מבנה פרמלינק ידידותי

הדבר הראשון שיש לעשות לפני יצירת פוסט כלשהו הוא שינוי קישור ההקשר. תמיד עשה זאת לפני שתפרסם משהו. מבנה הקישורים הידידותי ביותר צריך להיות מה שיש באתר זה, עם המבנה "domain.com/post-name". ראיתי שהרבה אנשים נוטים להשתמש בתאריך ובחודש באמצע כתובת האתר, וזה לא דבר טוב, ככל שככל שאתה מכניס את ההודעה שלך לעומק, כך הוא נמצא קשה יותר, אלא אם כן יש לך באמת תוכן טוב .

אם כבר השתמשת בפורמטים אלה וברצונך לשנות לתבנית המוצעת שלי, הדבר היחיד שאתה יכול לעשות הוא ליצור ניתוב מחדש באופן ידני לכל עמוד. אל תנסה לערוך htaccess כי זה לא יעבוד. ניסיתי את זה אבל למחרת התעוררת, תגלה ש- htaccess שוחזר לברירת המחדל. נראה כי וורדפרס תשכתב אוטומטית קובץ htaccess. הדרך היחידה שאתה יכול לעשות היא ליצור "הפניה קבועה" לכל דף. חשוב לבחור בהפניה קבועה במקום זמנית שכן היא הידידותית ל- SEO. מנסיוני, שימוש בשיטה זו יכול לשנות בהצלחה דפי דירוג מובילים בכדי להצביע על כתובת האתר החדשה מבלי לאבד דירוג כלשהו. אם אתה כבר משתמש במבנה ברירת המחדל, שהוא domain.com/?p=5אז פשוט אין צורך לדאוג. פשוט שינה את המבנה והוא ישמור על העמודים הישנים פעילים במקום על דף השגיאה. מוקדם יותר, עכבישים יעדכנו את הדפים המדורגים שלך בכתובת האתר החדשה.

השתמש בתגים ומבנה מתאימים

וודא שלכל פוסט שאתה מבצע יש כותרת h2 במקום שם אחר שנוצר ב- css. אם יש לו משהו כמו "כותרת פוסט", שנה אותו ל "h2" בגליון הסגנונות. חשוב שיהיו כותרות מתויגות ל- h2 בכל פוסט שתפרסם. בחר תמיד כותרת טובה לפוסט שלך. נסו לא להשתמש בסגנון העיתון של הכותרת. אם אתה כותב על היתרונות של משחק טניס, פשוט קרא לזה "היתרונות של משחק טניס", הוא חזק מספיק בעצמו. שים תמיד את הנוסחים או המשפטים המתאימים. הוספת תגי "li" יכולה להיות דרך עוצמתית לגרום לפוסט שלך להיראות מסודר יותר. לנושא וורדפרס כלשהו יש תגי h2 בכמה ניסוחים שלא ראויים להם, כגון "השאירו תגובה" או "קטגוריה". שנה אותם תמיד לקטנים יותר מכיוון שהם לא יעשו לך שום סחורה. שים תמיד את הקישורים הנכונים בבלוג שלך שיכולים לאפשר לעכבישים לעקוב. לעולם אל תסתיר את קישורי הארכיון והקטגוריות שלך. שים אותם בסרגל הצד. חשוב להבין שללא קישור למקום כלשהו, ​​עכבישים של מנועי חיפוש * לעולם * לא יידעו על קיומו.

השתמש בכותרת מותאמת

כותרת ברירת המחדל בוורדפרס משתמשת פחות ידידותית לשימוש מכיוון שהיא מציבה את כותרת הפוסט סוף סוף. עדיף להזיז את הכותרת לפני. אתה יכול להוריד תוסף שנקרא כותרת אופטימלית, שמאפשר לך לשים

<p> php optimal_title (); ?&gt;<br> </p> על הכותרת, שיכולה להציג את הכותרת בכל מקום שתרצה. ניתן להשתמש בפורמט "שם פוסט" – "שם אתר", שהיא הדרך היעילה ביותר. אבל זכור, לא תמיד לשנות את דעתך לאחר ביצוע השינוי. אם תשנה את הפורמט 5 פעמים בחודש, לא סביר שההודעות שלך יהיו באינדקס גבוה ותבזבז את זמנך.

התקן תוסף פוסט קשור

זה יכול להיות הדבר החזק ביותר לעשות. התקן תמיד תוסף זה, זוהי דרך יעילה לא רק לגרום לאתר שלך להראות יקר יותר וגם דרך נהדרת לשפר את תצוגות העמודים. אנשים שקוראים את המאמר שלך תמיד ירצו לקרוא עוד, ולפחות 5 מאמרים קשורים שמקבלים בצד או מתחת למאמר צריכים למשוך אותם להמשיך ולקרוא עוד. נסה להוריד את התוסף הקשור [http://www.w-a-s-a-b-i.com/archives/2004/05/26/WordPress-related-entries-plugin/] ושנה אותו כדי להציג 10 מאמרים קשורים במקום 5, אם אפשר. תוסף זה יכול גם לעזור לפוסט שלך להיראות בעל ערך רב יותר עבור עכבישים ולהקל על אינדקס של הודעות קשורות אחרות.

החלפת קישורים עם בלוג איכותי

לעולם אל תזניח את החשיבות של קישור יוצא בבלוג שלך. אם לבלוג שלך כבר היה איזה דף דף, סביר להניח שתמצא כמה שותפים לקישור בקלות מפורומים ובלוגים. בחר תמיד בעלי תכנים קשורים להיות השותפים שלך. זה יהפוך את האתר שלך ליותר איכותי לעכבישים. אם אתה מתחיל ואין לך בכלל שותפים, לפעמים זה יכול לחפש את השותפים הנכונים. תמיד להתיידד בפורומים, לפרסם שם פעיל. השארת כתובת האתר של הבלוג שלך בחתימה של כל פוסט בפורומים גדולים רבים יכולה להיות דרך עוצמתית ויעילה לקידום הבלוג שלך. חלק מהפורומים פופולריים מספיק כדי שיהיה להם דף גבוה בדף הקובץ showthread.php או אחרים, זוהי דרך טובה להגדיל גם את יחסי הציבור שלך!

היפטר מתגובות וקישורי דואר זבל

כולנו יודעים שאנשים יכולים להשאיר תגובות בכל פוסט, אך עד כמה הערות הן בעלות ערך? אני חייב להודות, הערות הן בעלות ערך רב. הם יכולים לגרום לפוסט שלך להיות כל כך גבוה במילת מפתח תחרותית, אבל רק אם התוכן מספיק טוב. הערות קשורות יכולות להוסיף יותר הקשר לפוסט שלך, מבחינת התצוגה מהעכבישים. שאנשים נחמדים משאירים מילים קשורות זו דרך נהדרת לשפר את ערך המאמר שלך. עם זאת, ישנם שולחי דואר זבל בעולם הבלוגים. לעיתים קרובות תמצאו אנשים שמשאירים דברים כמו "לקנות ויאגרה, סיגרטות וכו '" בתגובות ומשאירים חבורה שלמה של קישורים לתוכן לא קשור. אלה תמיד צריכים להילקח כנושא רציני מכיוון שהם הורגים את ההודעה שלך! תמיד תסנן תגובות חדשות לפני שתאשר אותן. יש פונקציה נחמדה בוורדפרס שבה תוכלו להשתמש כדי להחזיק פוסט אם הוא מכיל מילה מסוימת, או אם יש לו מספר קישורים x. פשוט עבור אל אפשרויות -> דיון, בחלק בו כתוב "החזק תגובה בתור אם היא מכילה יותר מ …", הזן את המספר כ -1. עכשיו, אם מישהו מציב קישור או יותר בתגובה, ההערה תועבר אוטומטית. מתחתיה נמצאת תכונת הרשימה השחורה של הערות, הכניסו את המילים שברצונכם לחסום כדי למנוע ניסוחים לא רצויים להופיע בבלוג שלכם.

תוסף הפוסטים הנצפים ביותר

שיטה חזקה נוספת שתוכל לעשות היא להתקין את ה- תוסף תצוגות עליונות. תוסף זה יכול להציג את ההודעות הפופולריות ביותר בבלוג שלך, ובכך למשוך יותר קוראים ולשפר את צפיות הדף שלך. אני חושב שתוכל לשנות את מספר ברירת המחדל שיוצג, בדרך כלל אציג את 15 הפוסטים המובילים ביותר.

התאם אישית את דף השגיאה 404 שלך

זכרו תמיד לערוך את דף השגיאה. פעמים רבות כאשר פוסט נמחק ויש אורח חדש שמגיע, וורדפרס תביא את המבקר לדף 404. כעת אינך רוצה לפספס אף מבקר חדש שיידע יותר על האתר שלך. דבר אחד שאתה יכול לעשות, הוא להעתיק את קידוד index.php ולהדביק אותו לדף השגיאה. זה יכול לאפשר למבקר שרואה את דף הבית שלך במקום דף ריק שאומר שהדף לא נמצא. לחלופין, אתה יכול להשאיר את הקישור הנכון בדף השגיאה, ולבקש מהמבקר ללחוץ עליו כדי להגיע לדף הנכון.

ניהול בלוג טעינה מהיר

לעתים קרובות אני רואה הרבה בלוגרים מכניסים כל מיני קודים ומסגרות מוזרים לבלוג. לעולם אל תעשה זאת, מכיוון שהוא מאט את טעינת הדף ומרחיק את המבקרים. משתמשי אינטרנט הם לרוב אנשים עצלנים, אני צריך לומר, הם מעדיפים לסגור את החלון וללכת להשיג רכבת תחתית, מאשר לשבת שם ומחכה שמשהו יוצג במשך 2 דקות. עליכם תמיד לוודא שהבלוג שלכם ניווט קל לאנשים לגלוש באתר כולו. קישורי ברירת המחדל של "הבא" ו"קודם "הם טובים מספיק, אך אתה יכול לנסות לשנות את טקסט העוגן למשהו כמו" קרא עוד על% sitename% "ו-" קרא נושאים ישנים ב-% sitename% ".

מפת האתר של גוגל עבור וורדפרס

זה היה די באז בשנים האחרונות כאשר גוגל הודיעה כי מנהלי אתרים יכולים להשתמש במפת האתר כדרך לתקשר עם עכבישים כדי לעזור לאינדקס של הדפים שלהם. על פי האתר של גוגל, הוא קובע כי "פרוטוקול ה- Sitemap מאפשר לך ליידע את סורקי מנועי החיפוש על כתובות אתרים באתרי האינטרנט שלך הזמינות לסריקה. מפת האתר מורכבת מרשימת כתובות אתרים ועשויה להכיל מידע נוסף על כתובות אתרים אלה, כגון מתי שונו לאחרונה, באיזו תדירות הם משתנים וכו '. די הוגן כדי ש- Sitemap יועיל לבלוג שלך. למד כיצד ליצור קובצי Sitemap של Google והגיש אותו לגוגל כדי לעזור בהגברת כוח האינדקס שלך.

פורסם על ידי CY Tang
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?