צעדים ליצירת אתר ולהחזיר טוב

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אז אתה רוצה ללמוד על השלבים ליצירת אתר. לא משנה מה המטרה שלך, להיות זה תחביב שתרצה לחלוק עם אחרים ברחבי העולם או עבור עסק, אתה עדיין צריך לעשות את אותה השיטה הבאה משתי הסיבות.

רעיון אינטרנט ודפים

הראשון מהשלבים ליצירת אתר הוא לחשוב על הסיבה העיקרית בראשך לשימוש באתר. כשאתה קורא את זה עכשיו, אתה בטח כבר חושב לחשוב להתחיל בגלל רעיון קיים ומכאן הסיבה לכך. זה יעזור לך לחשוב כמה עמודים תזדקק. בדרך כלל יהיה לך דף בית, אודותינו, קשר ובין לבין דפי התוכן העיקריים שלך שיכולים להיות כל סכום שאתה חושב שנדרש להעביר את המסר שלך.

בחרו בכלי פיתוח ועיצוב

קריטריון שני לצעדים ליצירת אתר הוא לחשוב כיצד תיצור אתר. ישנם כלים רבים הזמינים כיום כמו בוני אתרים וכלי עיתונות של Word שהוא כנראה הפופולרי ביותר. זוהי דרך נהדרת עבור מפתחים שאינם טכניים. הם נראים מיוצרים באופן מקצועי כמו מפתחים מוכשרים וניתנים להתאמה אישית. לעולם לא יכולת להבחין בהבדל באמת. אתה יכול גם להשתמש במשהו כמו Wix שעובד בצורה דומה, אך אתה משלם תשלום חודשי לשימוש ולתחזוקה. אם אתה מפתח מיומן, היית משתמש בעורך כגון Adobe Dreamweaver, קוד HTML ו- Javascript באמצעות תערובת של שלושת אלה ואולי גם כמה PHP שמבוצע בקצה השרת. זה משמש לקישור למסד נתונים או לעגלת קניות אם אתה רוצה אתר מסחר אלקטרוני או משהו מורכב יותר

בחר שם דומיין

השלישי מתוך ששת השלבים ליצירת אתר הוא לחשוב איזה שם תחום לתת לאתר או לבלוג שלך. זהו שם ה- URL או כתובת האינטרנט ומשמשים לתת לאתר שלך שם החל משלושת ה- W. רק תחשוב על זה כמו שם עסק.

צבע ופריסה

השלבים הבאים ליצירת אתר הוא לחשוב על שני דברים עיקריים שהם פריסה וצבע. אלה כל כך חשובים מכיוון שהפריסה מכוונת לניווט קל וידידותיות למבקרים שלך כאשר הם מבקרים באתר שלך ובצבע עוזר לך ולמבקר שלך על מה המוצר או השירות שלך, המאפיינים שלו הופכים אותו למה שהוא. עכשיו בדרך כלל כבר יהיה לך רעיון. אם לא אז נסו לשחק עם צבעים. חשוב לדעת זאת בביצוע צעדים נהדרים ליצירת אתר. שירותי טכנולוגיה בדרך כלל נוטים יותר לכיוון צבעים כהים ואילו שירות אכיל או מתוק הוא בצבע בהיר יותר כמו ורוד או אדום ושירות נוף הוא בין לבין, כגון חום ו ירוק. אני רק מקווה שזה נותן לך מושג על מה ללכת.

תוֹכֶן

התוכן הוא המלך! כדי ליצור את האתר שלך זה לחשוב על תוכן, זה כולל טקסט כתוב, תמונות ו / או סרטונים. תוכן כתוב אמנם נהדר עבור אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) המשמשת למנועי חיפוש כדי לסייע בדירוג האתר שלך באופן ראוי. תמונות ובעיקר קטעי וידאו לעומת זאת יכולים לספר אלף מילים, הם כה עוצמתיים שהם יכולים למכור מראש לקוחות למוצר או לשירות שלך הרבה יותר קל משיטות קודמות.

אירוח אתרים

אירוח אתרים פירושו כי תלוי באיזו שיטה בחרת ליצור את האתר שלך, בסופו של דבר תצטרך לבחור ספק שיאפשר לשכור את הפלטפורמה, אחסון ונגישות לאתר שלך והקבצים והכלים הקשורים אליו בצורה מאובטחת. הרבה ספקי אירוח מספקים כלים אחרים או תמריצים בחינם לעשות זאת וגם חשבונות דוא"ל בחינם. זה באמת הצעדים האחרונים ליצירת אתר. המלצתי על שירותים כמו Bluehost ו- domainracer לאירוח אתרים, שכן שני אלה מעולים גם עבור אתרי אינטרנט מתוצרת וורדפרס.

מקווה שבאמת מצאתם צעדים ליצירת אתר שימושיים והפכו את המסע שלכם להרבה יותר קל.

פורסם על ידי Ameen Jabbar
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?