צומת JS Frameworks המביא את פיתוח אתרים לרמה חדשה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

צומת JS עצמה הייתה סביבת זמן הריצה המופעלת על ידי אירועים, המשמשת את רוב המפתחים לבניית יישומים ואתרים בזמן אמת, ללא קשר לרמת המורכבות. הדבר החשוב ביותר שמושך את כולם בעניין זה היכולת של קלט ופלט אסינכרוני. היא שואפת בכוונה לייעל את יישומי האינטרנט באמצעות פעולות קלט / פלט שונות. כמו כן, חשוב מכך, זוהי שפת סקריפטים בצד השרת וגם בצד הלקוח. בעוד שהוא בצד השרת, הוא מבצע את קוד JS, בצד הלקוח, הוא מטמיע את הסקריפטים ב- HTML של דף האינטרנט לאחר כתיבתם.

בצד החוצה, הצומת JS הוכיח שהוא שרת השרת המתאים בקרב תאגידים גדולים רבים עם פתרונות היי-טק ומהונדסים. להלן רשימה מקיפה של כמה מסגרות גדולות של Node JS שהכי מבטיחות כיום לבנות פתרונות אינטרנט מחמיאים.

# 1 Socket.io

מסגרת שרת Node.js, היא פופולרית למדי לאפשר תקשורת מונעת אירועים בין הלקוחות לשרת. בצד הלקוח או בצד השרת, הוא מסוגל לעבוד בשתי הספריות. לפיכך, הוא מתאים מאוד לפיתוח אפליקציות אינטרנט רחבות היקף בזמן אמת.

# 2 Express.js

Express.js היא אחת המסגרות האמינות התומכות ביצירת יישומי אינטרנט וסלולר כאחד. על ידי סיוע בפיתוח ממשקי API (ממשקי תכנות יישומים), הוא מסייע למפתחים לבנות אפליקציות ללא קשר למורכבות, למכשירים / דפדפנים המוגדרים לתכונות וממוקדים.

# 3 דרבי

זוהי אחת ממסגרות ה- MVC תחת הכיסוי של Node.js ותומכת בתסריטים בצד הלקוח וגם בצד השרת. מיועד ליישומים ניידים מודרניים כמו גם ליישומי אינטרנט, זהו בעצם האטרקציה המרכזית עבור מפתחים רבים מכיוון שהוא משתמש בשרת המביא לטעינה מהירה של עמודים, עמידה בדרישות מנועי החיפוש, תבניות HTML וכו '.

# 4 Hapi.js

המשמש רק ליצירת ממשקי תכנות יישומים חזקים, Hapi.js היא מסגרת פיתוח מלא-מחסנית רב-גונית תחת Node.js. יש לה מערכת תוספים מובנית חזקה המספקת למפתחים יתרונות מרכזיים בעת בניית תוכנות היישומים והשירותים. חלקם הם אימות קלט, מטמון מיישם, תיקוני שגיאות ופונקציונליות מבוססת תצורה.

# 5 קואה

מסגרת מהדור הבא לפיתוח ב- Node.js, Koa משמשת למסירת יישומי אינטרנט מלבד APIs. הסיבה לפופולריות שלו? זה מאפשר שימוש בגנרטורים כדי להימנע משימוש בכל התקשרות חוזרת. אז זה מאפשר למפתחים לתקן שגיאות באופן מיידי.

# 6 Sails.js

זוהי מסגרת ברמה ארגונית המאפשרת פיתוח של יישומים בקנה מידה גדול באמצעות ממשקי API מותאמים אישית. בהשראת מסגרות פופולריות רבות אחרות כמו Ruby on Rails, יש לו רוח יצירתית שמעניקה חוויה יותר ממוקדת נתונים לכל יישום. יתר על כן, מפרשים הם אפליקציות מבוקשות מאוד שעובדות בזמן אמת וזקוקות לפונקציות כמו צ'אטים, מעקב אחר מיקום.

הרשימה הזו היא אולי אינסופית. Node.js חווה צמיחה אדירה במהלך השנים האחרונות, עם מספר מסגרות עולה. עם זאת, לכל אחד מהיתרונות הנרחבים, קלות ההתקנה ותכונות עשירות, עליכם לקיים סיעור מוחות מראש בכדי להחליט איזו מסגרת מתאימה לדרישות האתר או האפליקציה שלכם.

פורסם על ידי Rob Stephen
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?