משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

פיתוח אתרים מהיר באמצעות מסגרות PHP

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

פיתוח אתרים כרוך לעיתים קרובות ביצירת אתרים דינמיים המאפשרים אינטראקציה של משתמשים וארגון כמויות גדולות של נתונים. כשפה בצד השרת, שמשמשת בדרך כלל מפתחי אתרים ליצירת אתרים כאלה, PHP הוא כלי פיתוח שימושי. Facebook.com, שנבנתה באמצעות PHP, היא עדות לכך שהיא שפת תכנות חזקה, המסוגלת יותר למשימות האמורות.

שפה כמו PHP מאפשרת למפתחים ליצור אתר דינמי, בו ניתן ליצור דפים באופן אוטומטי – מה שמשפר באופן דרסטי את היעילות על פני שמירה על מספר רב של דפי HTML סטטיים. מסגרת PHP יכולה לקחת את היעילות הזו צעד אחד קדימה ולאפשר למפתח לכתוב פחות קוד כדי להשיג פונקציות נפוצות.

סקירת מסגרות

מסגרות קיימות ברוב שפות התכנות ולעתים קרובות מאפשרות פיתוח קוד פשוט וזורם יותר. בעת יצירת מערכות אינטרנט ב- PHP, כותבי קוד יוצרים לעתים קרובות פונקציות מותאמות אישית לטיפול במשימות כגון:

 • דור לוח השנה
 • בקרת גישה למשתמשים
 • אינטראקציה עם בסיס נתונים
 • דור url
 • יצירת תמונות

היתרונות של מסגרות PHP 

במסגרות ה- PHP הפופולריות ביותר קיימים מודולים או תוספים לטיפול אוטומטי במשימות כמו אלה המפורטים לעיל, ודורשים רק כמה שורות של קוד תצורה על ידי המפתח. בעת פיתוח מערכות יישומי אינטרנט גדולות, הזמן המושקע שלא צורך לכתוב פונקציות מותאמות אישית למשימות כאלה מאפשר למפתח לרכז יותר זמן בקוד מותאם אישית ספציפי לפרויקט הנוכחי.

השימוש במסגרת PHP פופולרית פירושו שתהיה קהילה גדולה של מפתחים שמשתמשים באותה מסגרת ולעתים קרובות תורמים לעדכוני קוד מקור ומודולי תוספים נוספים. בגלל שכל מפתח עובד על פרויקטים מעט שונים, ההיקף המשולב של כל המודולים שתרמו יביא לרוב שמישהו אחר כבר כתב מודול שיתאים למשימה שתזדקק לה במערכת שלך.

יתרון נוסף בשימוש במסגרת PHP עם קהילה גדולה הוא שכאשר פגיעות PHP חדשה מתפרסמת, בדרך כלל התיקון יתוקן במהירות רבה, מה שמאפשר לך פשוט לעדכן את קבצי הליבה של המסגרת שלך. בעת שימוש בקוד PHP מותאם אישית מחוץ למסגרת, יהיה על המפתח לתקן כל חלק במערכת שלו / ה על ידיעה על פגיעות חדשה של PHP וייתכן שקל יותר להישאר מעיניהם.

עבור מפתחי PHP מנוסים, ייתכן שכבר יש להם אוסף של דוגמאות קוד, פונקציות מותאמות אישית ודרך לעצב את מערכות האינטרנט שלהם שהם מעדיפים. היכן שמסגרות באמת יכולות להוסיף תועלת מיועדת למתכנתים חדשים או למפתחים ותיקים כאחד, שמעדיפים למקד את זמנם בהפעלת אתר במהירות ומתמקדים פחות מזמנם בפונקציות כתיבה המשותפות לכל מערכות יישומי האינטרנט.

ההבדל בין מסגרת ל- CMS

בעוד שמערכות ניהול תוכן פופולריות (PHP) פופולריות רבות (CMS) יכולות לשמש גם מפתחים ליצירה מהירה של אתרים דינמיים, למסגרת PHP יהיו בדרך כלל פחות משאבים תקורה ותאפשר למפתח לבחור בדיוק את הפונקציונליות הנדרשת לפרויקט. באופן כללי, מערכות CMS יספקו את כל הדרוש ל- CRUD (יצירה, קריאה, עדכון ומחק) בממשק מנהל קל לשימוש. עם מסגרת PHP, אם כי בדרך כלל יהיה מודול תוסף לממשק כזה, יש לך את הגמישות לבנות אחד המותאם לפרויקט הספציפי שלך.

מסגרות Php פופולריות

אם אתה מפתח חדש או מנוסה ומעוניין לנסות מסגרת PHP, אתה יכול לשקול אחד הנפוצים ביותר שיש:

 • זנד
 • קוד מצית
 • CakePHP

פורסם על ידי Leon Stafford
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?