פיתוח אתרים למסחר אלקטרוני: טעויות משפיעות באופן משמעותי על מאמציכם היזמיים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

הסיכוי לפתח חנות מסחר אלקטרוני מפתה, בלשון המעטה. מצטיין כספינר הכסף הפתגם, פלטפורמת מסחר אלקטרוני הופכת במהירות לחלק מכריע בחוויית הקנייה שלנו. לפי הדיווחים, בשנת 2013 כ 40-41% אחוז מהאנשים קנו באינטרנט. הנתון מוכן לגעת ב -46% בשנת 2017.

כמה מילים על פיתוח מסחר אלקטרוני

פיתוח פלטפורמות מסחר אלקטרוני אינו מסוגל ללכת בפארק. טעויות בדרך יכולות להשפיע באופן משמעותי על הון היזמות שלכם. שום סכום של הנחות או מכירות לא יכול לעזור לך אם אין לך אתר ידידותי למשתמש או לצורך העניין אם פרטי הקשר שלך אינם גלויים בקלות. להלן פירוט של טעויות פיתוח המסחר האלקטרוני העיקרי שעליך להימנע בכל מחיר.

מעט פיתוח אתרי סחר אלקטרוני טועים בהרס ההחזר על ההשקעה שלך

יעיל חברת פיתוח אתרים למסחר אלקטרוני לא יבצע את הטעויות הללו בכל מחיר.

טעות 1: אתה לא מתייחס לגורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת פלטפורמת מסחר אלקטרוני

האם אתה מבין שגם בפלטפורמת המסחר האלקטרוני הפופולרי ביותר כמו Shopify אי אפשר לבחור באופן שרירותי? הבחירה בפלטפורמת המסחר האלקטרוני היא ההחלטה החיונית ביותר המשפיעה על עתידה של חנות המסחר האלקטרוני שלך. ומה הם בדיוק הגורמים שיש לקחת בחשבון? גודל המלאי שלך, אמצעי התשלום ומספר הלקוחות הצפוי הם רק כמה מאפיינים שצריכים באופן אידיאלי לשלוט בבחירתך בפלטפורמת המסחר האלקטרוני.

טעות 2: לבוא עם מתווה שאינו מעורר מספיק אמון

זה קורה וקורה לעיתים קרובות. מראה האתר שלך הוא קריטי לצמיחה העסקית. אתה פשוט לא יכול לשכוח שהמשתמשים שלך סומכים עליך על המידע האישי שלהם (כמו שם, כתובת ומידע האשראי שלהם). כעת, העולם הדיגיטלי אינו זר למקרים של הפרות נתונים ופריצות מידע. הקונים הפכו זהירים מתמיד מבחינת מסירת מידע אישי. הם פשוט ירצו להתעלם מאתר מסחר אלקטרוני שאינו מעורר אמון ראוי. עסקים צריכים להיות זהירים מספיק כדי להציג אתר בדיוק כמו לקוח. תסתכל טוב על האתר שלך. האם היית מגלה את פרטיך האישיים לאתר (נוצר על ידך) אם היית לקוח? אתה עושה טעות גדולה אם אינך עושה זאת.

טעות 3: אין מספיק אפשרויות תשלום

זו נותרה אחת הסיבות העיקריות לכך שחנויות מסחר אלקטרוני מאבדות בסופו של דבר לקוחות. מדוע לא להקל על חוויית המשתמש על ידי הכללת כמה שיותר אפשרויות תשלום? באמצעות שירותי תשלום כמו ארנק Google, PayPal ואמזון תוכלו לאפשר לקונים לשלם בכל כרטיסי האשראי או המחאות האלקטרוניות המובילות.

טעות 4: לא מגיע עם פריסה ידידותית למשתמש

לא משנה כמה זה נשמע מפתה, הכללתם של יותר מדי תכונות באתר שלך רק ממשיכה להפריע למהירות הטעינה שלו. שאפו לניווט פשוט יותר. וודא שאתה הופך את האתר שלך ליותר מבלאגן ככל האפשר ומאכלס את כל המידע הדרוש בו זמנית.

פורסם על ידי Rahul Ranjan Singh
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?