משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

פיתוח אתרים ודברים שכדאי לדעת עליו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

פיתוח אתרים הוא המונח המשמש בדרך כלל לעבודות הפיתוח הנעשות לבניית אתר. אתרים בימינו אחראים מאוד למסירת מידע מלא אודות הדבר שהם קשורים אליו ולקידומם ופרסומם. אתרים יכולים להיות פשוט חבורה של עמודים סטטיים או להיות מורכבים מאוד על ידי נשיאת נתונים עצומים של נתונים דינמיים. ההצלחה של אתר נמדדת לפי התנועה שהוא יוצר או במילה פשוטה כמות הקהל שהוא מושך אליו.

# דברים לזכור בזמן שבונים אתר.

לא רק התוכן, אלא התצוגה הכוללת של אתר אינטרנט, הבחירה והשילוב של צבעים, גופנים, נראה פחות קידוד לפונקציות שלו, מידת הקלות שהוא מספק למשתמש, הם הדברים המביאים להגדלת התנועה פּוֹפּוּלָרִיוּת. בקרב חלק מאנשי המקצוע באינטרנט, המונח פיתוח אתרים קשור להיבט הלא-עיצובי של בניית אתרים שכותבים את הסימונים והקידוד. פיתוח אתרים הוא בעצם פיתוח האתר בהתאם לממשק המשתמש ולפונקציות שלו.

#מפתחי רשת

לחברות מחלקות שונות לפיתוח אתרים המעצבות ומפתחות את אתריהן. המחלקה. בדרך כלל מורכב ממעצבי גרפיקה צוותיים, מפתחי אתרים, כותבי תוכן, בודקי אתרים ועובדים הקשורים למחלקת השיווק שלהם כדי להדריך את המעצבים והמפתחים לפתח אתר מגמתי ומתקרב שיכול להכות אחרים וליצור באז בשוק. מצד שני, חברות מסוימות פשוט שוכרות כמה סוכנויות לפיתוח אתרים, הסוכנויות שעובדות רק על פלטפורמת פיתוח אתרים. דרישת הלקוח היא הגורם החשוב ביותר בפיתוח אתר. עבור סוכנויות הלקוחות הם החברות או אנשים שמשלמים להם כדי לבנות את אתר האינטרנט שלהם. הפונקציות, העבודה וההשקפה של אתר צריך להיות משהו שמשקף את האדם, את שם החברה, את המיקום והעבודה שעבורו הוא נבנה.

צעדים לפיתוח אתרים

כדי לבנות אתר מרשים ויעיל, תכנון הוא חובה. הוא מציין את המבנה שבו יש לבצע את הפיתוח. פיתוח אתרים כולל את השלבים הבאים:

1. מידע על איסוף: הצעד הראשון הוא לאסוף את כל המידע הקשור לאדם או לחברה שעבורו מיועד האתר, לקהל היעד, המטרה העיקרית או מטרת הקמת האתר. זה מקל על עבודה נוספת בפיתוח מכיוון שהוא מנקה את כל הספקות בנוגע לעיצוב ותוכן האתר.

2. תכנון: תכנון קשור ליצירת מפת אתר וליצירת מסגרת קווית, בעצם מגדיר את המבנה הפנימי של האתר. מפת האתר נוצרת על ידי המידע שנאסף בשלב הקודם.

3. עיצוב: עכשיו סוף סוף זה מגיע, עבודתו של מעצב גרפי. מעצב גרפי מעצב את פריסת עמוד האינטרנט, ומגדיר את מראה האתר. העיצוב הוא אחד החלקים החשובים ביותר בפיתוח אתרים שכן הוא מחליט כיצד הקהל הולך לקיים אינטראקציה עם האתר.

4. כתיבת תוכן: כתיבת תוכן רב עוצמה כדי להציג את החברה בפני הקהל היא צעד חשוב בפיתוח אתרים. כותבי תוכן אחראים בדרך כלל על כתיבת תוכן.

5. קידוד: והנה החלק החשוב ביותר, לקודד את האתר ואת הפונקציות שלו, כך שהוא יכול להתמקד בקלות, להתנהל בצורה חלקה, ויכול לספק את דרישת הלקוח באופן מלא ובאותה עת תופס את תשומת לב הקהל.

6. בדיקות, ביקורות: בשלב זה נבדקים כל הקישורים, הפורומים, התסריטים כדי לוודא שהם פועלים כשורה. לאחר בדיקה האתר מועלה רק לשרת.

7. תחזוקה: תחזוקה בעצם מתייחסת לאתר מעלותיו. על האתר לעצב את עצמו למגמות ולשינויים הקרובים. זה צריך לכלול תכונות חדשות עם הזמן ולהאזין למשוב הקהל שעושה זאת.

פורסם על ידי Shalini Madhav
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?