פיתוח אתרים ודברים שכדאי לדעת עליו

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

פיתוח אתרים הוא המונח המשמש בדרך כלל לעבודות הפיתוח הנעשות לבניית אתר. אתרים בימינו אחראים מאוד למסירת מידע מלא אודות הדבר שהם קשורים אליו ולקידומם ופרסומם. אתרים יכולים להיות פשוט חבורה של עמודים סטטיים או להיות מורכבים מאוד על ידי נשיאת נתונים עצומים של נתונים דינמיים. ההצלחה של אתר נמדדת לפי התנועה שהוא יוצר או במילה פשוטה כמות הקהל שהוא מושך אליו.

# דברים לזכור בזמן שבונים אתר.

לא רק התוכן, אלא התצוגה הכוללת של אתר אינטרנט, הבחירה והשילוב של צבעים, גופנים, נראה פחות קידוד לפונקציות שלו, מידת הקלות שהוא מספק למשתמש, הם הדברים המביאים להגדלת התנועה פּוֹפּוּלָרִיוּת. בקרב חלק מאנשי המקצוע באינטרנט, המונח פיתוח אתרים קשור להיבט הלא-עיצובי של בניית אתרים שכותבים את הסימונים והקידוד. פיתוח אתרים הוא בעצם פיתוח האתר בהתאם לממשק המשתמש ולפונקציות שלו.

#מפתחי רשת

לחברות מחלקות שונות לפיתוח אתרים המעצבות ומפתחות את אתריהן. המחלקה. בדרך כלל מורכב ממעצבי גרפיקה צוותיים, מפתחי אתרים, כותבי תוכן, בודקי אתרים ועובדים הקשורים למחלקת השיווק שלהם כדי להדריך את המעצבים והמפתחים לפתח אתר מגמתי ומתקרב שיכול להכות אחרים וליצור באז בשוק. מצד שני, חברות מסוימות פשוט שוכרות כמה סוכנויות לפיתוח אתרים, הסוכנויות שעובדות רק על פלטפורמת פיתוח אתרים. דרישת הלקוח היא הגורם החשוב ביותר בפיתוח אתר. עבור סוכנויות הלקוחות הם החברות או אנשים שמשלמים להם כדי לבנות את אתר האינטרנט שלהם. הפונקציות, העבודה וההשקפה של אתר צריך להיות משהו שמשקף את האדם, את שם החברה, את המיקום והעבודה שעבורו הוא נבנה.

צעדים לפיתוח אתרים

כדי לבנות אתר מרשים ויעיל, תכנון הוא חובה. הוא מציין את המבנה שבו יש לבצע את הפיתוח. פיתוח אתרים כולל את השלבים הבאים:

1. מידע על איסוף: הצעד הראשון הוא לאסוף את כל המידע הקשור לאדם או לחברה שעבורו מיועד האתר, לקהל היעד, המטרה העיקרית או מטרת הקמת האתר. זה מקל על עבודה נוספת בפיתוח מכיוון שהוא מנקה את כל הספקות בנוגע לעיצוב ותוכן האתר.

2. תכנון: תכנון קשור ליצירת מפת אתר וליצירת מסגרת קווית, בעצם מגדיר את המבנה הפנימי של האתר. מפת האתר נוצרת על ידי המידע שנאסף בשלב הקודם.

3. עיצוב: עכשיו סוף סוף זה מגיע, עבודתו של מעצב גרפי. מעצב גרפי מעצב את פריסת עמוד האינטרנט, ומגדיר את מראה האתר. העיצוב הוא אחד החלקים החשובים ביותר בפיתוח אתרים שכן הוא מחליט כיצד הקהל הולך לקיים אינטראקציה עם האתר.

4. כתיבת תוכן: כתיבת תוכן רב עוצמה כדי להציג את החברה בפני הקהל היא צעד חשוב בפיתוח אתרים. כותבי תוכן אחראים בדרך כלל על כתיבת תוכן.

5. קידוד: והנה החלק החשוב ביותר, לקודד את האתר ואת הפונקציות שלו, כך שהוא יכול להתמקד בקלות, להתנהל בצורה חלקה, ויכול לספק את דרישת הלקוח באופן מלא ובאותה עת תופס את תשומת לב הקהל.

6. בדיקות, ביקורות: בשלב זה נבדקים כל הקישורים, הפורומים, התסריטים כדי לוודא שהם פועלים כשורה. לאחר בדיקה האתר מועלה רק לשרת.

7. תחזוקה: תחזוקה בעצם מתייחסת לאתר מעלותיו. על האתר לעצב את עצמו למגמות ולשינויים הקרובים. זה צריך לכלול תכונות חדשות עם הזמן ולהאזין למשוב הקהל שעושה זאת.

פורסם על ידי Shalini Madhav
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?