ערכות נושא של WordPress – שימושיות והתאמה אישית

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

כיום ישנה דרישה גוברת לנושאי WordPress הטובים ביותר שכן כמעט לכולם יש אתרים ובלוגים. למעשה, נראה כי שמות דומיינים חדשים רבים נרשמים על בסיס יומי ובכמעט כל האתרים הללו הותקנה וורדפרס כמערכת ניהול התוכן או CMS. כתוצאה מהצורך הגובר הזה, מפתחי הנושאים הללו משיקים אלפי עיצובים חדשים מדי יום ביומו. רוב המפתחים החדשים נכנסים גם הם לתחום זה ויוצרים מספר רב יותר של נושאי WordPress להורדה חדשניים ותחרותיים יותר על מנת להופיע עם הנושאים המובילים בשוק זה.

כל בעלי האתרים המארחים את הבלוגים של וורדפרס רוצים שהאתר שלהם יעשה רושם מובהק, אותו הם יכולים להשיג רק בעזרת הנושאים הטובים ביותר. ברגע שהם שמים לב שלאתר אחר יש נושא דומה הם יחפשו מיד למצוא אתר אחר כדי להבטיח שאתר האינטרנט שלהם יתפאר במראה ייחודי. עם הגישה הנוכחית של בעלי הבלוגים זה מגביר עוד יותר את הצורך של המפתחים ליצור נושאים חדשים שיעניקו את הרושם הטוב ביותר למשתמשי האינטרנט.

כיצד לזהות את הנושאים הטובים ביותר?

נכון לעכשיו המראה והעיצוב הם המרכיב הראשון שחיפשו לפני שמתייחס לנושא כאחד הטובים ביותר. המשמעות היא שהצבעים, הפריסות, התמונות, הרקעים, האייקונים ועוד יהיו איכויות חשובות לחיפוש.

הגורם השני המשמש לדרג נושאים כמיטב יכול להיות השימושיות וההתאמה האישית. משתמשי וורדפרס רבים רוצים שהנושא שלהם יתאים אישית באמת מדף ההגדרות במקום שיהיה עליהם לשנות את קוד המקור, מכיוון שרובם נוטים להיות משתמשים בדיוטה שאינם מכירים את התכנות.

הגורם השלישי המשמש להכרת נושא כטוב ביותר יהיה האוניברסליות. זה חיוני שהנושאים יתאימו לפרויקט. בין אם מדובר באתר עסקים, שיתוף וידאו או טכנולוגיה, ערכות הנושא של וורדפרס צריכות להיות אוניברסליות יותר על מנת להתאים לדרישות הבלוג.

פורסם על ידי Colin Scott
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?