משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

ערכות נושא חינם של וורדפרס כנגד ערכות נושא פרימיום של וורדפרס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

עם הפופולריות הגוברת של וורדפרס, כמות גדולה של אתרים מדהימים עוצבו ופותחו על ידי מעצבי נושא / מפתחי וורדפרס.

ביסודו של דבר, קיימים בשוק שני סוגים של ערכות נושא – ערכות הנושא של וורדפרס בחינם כנגד ערכות נושא פרימיום של WordPress.

בכל פעם שאני מתחיל להמליץ ​​לאנשים להשתמש בערכות נושא פרימיום של וורדפרס, הם שואלים אותי לעתים קרובות את השאלה הזו, "מדוע להשתמש בערכות נושא פרימיום של וורדפרס כשאני יכול להשתמש בערכות WordPress בחינם?"

למעשה, היה ויכוח רב על נושאי וורדפרס בחינם נגד נושאי פרמיום של וורדפרס

ובכן, כל מה שאני יכול לומר הוא ששניהם מעולים לעבוד איתם, תלוי באיזה סוג אתר אתה מתכוון ליצור.

כאן אדון בנושא היתרונות והחסרונות של שימוש בערכות וורדפרס בחינם כנגד יתרונות וחסרונות של וורדפרס פרמיום

יתרונות הנושאים החינמיים:

– זה בחינם! אין כל סיכון פיננסי הכרוך בשימוש בתמות בחינם. אם אינך אוהב את נושא A, אתה יכול פשוט לנטוש אותו ולנסות את נושא B!

– ספרייה גדולה לבחירה. בצע חיפוש פשוט ב"נושאים בחינם ", ותמצא את עצמך המום מאלפי האפשרויות שתוכל לבחור! עם כל כך הרבה לבחירה, יהיה אחד שיהיה לך אוהב!

חסרונות של נושאים בחינם:

כמעט לכל הנושאים החינמיים אין אפשרות להתאים אישית את אתר האינטרנט שלך כמו שרצית. אתה צריך להיות מומחה לקידוד כדי שתוכל להבין את קידוד וורדפרס ולשנות את הקידוד בעצמך.

– אין עדכונים בכלל. אל תצפה שהנושא החינמי שלך יתאים לגרסת וורדפרס האחרונה. סביר להניח שתתמודד עם בעיות תאימות.

– כמעט ואין עזרה זמינה. הבעיה הגדולה ביותר עם ערכות נושא בחינם היא שאם תרצו להתמודד עם בעיות כלשהן, לא תוכלו לקבל עזרה מהיזם.

האיכות משתנה. למרות שיש כמה נושאים בחינם באיכות גבוהה הזמינים בשוק, ישנם גם כמה נושאים בחינם באיכות נמוכה. נושאים רבים בחינם מפותחים במהירות רבה ללא בקרת איכות, ולכן אין להם את התכונות המצויות במספר רב של ערכות נושא פרימיום של WordPress.

– כמה נושאים חינמיים מחייבים את שמירת שם המפתח תחתונה. יש כמה מפתחים אחרים שמצפינים את כותרת התחתונה ומקדמים קישורים שאתה פשוט לא יכול להסיר מהאתר שלך. היו דיווחים רבים על כמה מפתחים שהתקינו קידוד מזיק בערכות נושא חינמיות להפצת וירוסים מבלי שהבנתם זאת.

יתר על כן, הרבה מאוד מהנושאים החינמיים מיועדים למטרות בלוגים אישיות בלבד. אם אתה בעל עסק מקוון קטן ומחפש ליצור אתר עסקי מקצועי, אז נושא פרימיום יהיה ללא ספק אפשרות טובה יותר עבורך.

ערכות נושא פרימיום של וורדפרס

בדרך כלל, התמחור של ערכות נושא פרימיום נע בין $ 25 – $ 180, ואלה פותחו על ידי צוות מיומן מאוד של מפתחי אתרים. לא פעם, עיצוב נושאי פרימיום הוא העסק המלא שלהם. אם לזכור זאת, אף מפתחים לא יסכנו את המוניטין שלהם על ידי יצירת מוצר לא תקני ויסכן את העסק שלהם. המטרה שלהם היא להקים מאגר של לקוחות מאושרים ונאמנים והם עושים זאת על ידי פיתוח נושאי פרימיום נאים למראה ועזרה לאנשים עם כל בעיה שיש להם.

עכשיו, בואו נסתכל על חלק מה-

יתרונות השימוש בפרמיה וורדפרסנושא:

– נושאים נהדרים למראה. אין ספק שנושאי פרימיום הם בדרך כלל אלגנטיים, מסוגננים ומקצועיים יותר בהשוואה לנושאים בחינם, ולא לשכוח שנושאי פרימיום של וורדפרס שופעים גם בתכונות נהדרות.

– עדכוני נושא עקביים. כמעט כל ערכות הנושא של מעצבי הנושא ישחררו עדכונים תכופים לרוב הנושאים שלהם. פירושו של עדכונים שתוכל ליהנות משימוש בתכונות החדשות שנוספו לאתר שלך מבלי שתצטרך לעשות שום עבודה נוספת. והכי חשוב, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהנושא שלך תמיד יהיה תואם לגרסה האחרונה של WordPress.

– עזרה טכנית זמינה תמיד בכל פעם שאתה זקוק לה. נתקלת בבעיות עיקריות בנושאי הפרימיום שהותקנת לאחרונה? ובכן, לא לדאוג. צוות מפתחי הפרימיום המובילים ביותר ברמה הגבוהה ביותר תמיד יהיה שם כדי לעזור לך לפתור את הבעיות / הבעיות הדחופות שיש לך בנושאי הפרימיום שלהם. רוב מפתחי נושאי הפרימיום מסוגלים לענות על כל פנייה שלך תוך 24 שעות!

– התאמה אישית קלה כמו ABC. כאמור לעיל, אם ברצונך לבצע התאמה אישית בסיסית כלשהי (כגון שינוי גופן או צבעי האתר שלך, תמונות רקע וכו ') על ערכות הנושא החינמיות שלך, יהיה עליך לנסות להבין את קידוד הוורדפרס ואז לנסות לערוך אותו (מאוד מטלה מייגעת לעבור). עם ערכות נושא פרימיום, אינך צריך לעבור את האורך הרב בעריכת קידוד הוורדפרס. למעשה, אינך צריך לדעת דבר על קידוד כלל! כמעט כל נושאי הפרימיום מגיעים עם אפשרות ערכת נושא מותאמת אישית, המאפשרת לבצע שינויים בלחיצה פשוטה בלבד.

חסרונות של ערכות נושא פרימיום של WordPress

– התלונה היחידה שהיתה לי על נושא פרימיום היא שאתה צריך לשלם על זה. עם זאת, בהתחשב בגמישות ובתכונות שאתה מקבל עם ערכות נושא פרימיום של וורדפרס, אני חייב לומר שנושא וורדפרס פרימיום הוא השקעה ראויה.

אם אתה בעל עסק וברצינות להקים אתר מרשים כדי למשוך יותר מבקרים / קונים לאתר שלך, זכור כי העלות של פתיחת מעצב אתרים לפיתוח האתר שלך יכולה לגייס בקלות אלפי דולרים. נושאי פרימיום לעומת זאת, עולים רק חלק זעיר מסכום זה, ועדיין מסוגלים לספק תוצאות יוצאות מן הכלל.

פורסם על ידי Alan Tii
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?