ערכות נושא וורדפרס בחינם לעומת ערכות נושא פרימיום וורדפרס

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

יש סיבה לכך שוורדפרס הוא אתר אירוח הבלוגים הגדול בעולם. אך אחת הסיבות הגדולות להצלחתה היא העובדה שממש מעודדים התאמה אישית כאן. בעזרת שימוש בערכות נושא שנמצאות כמעט בכל קצוות האינטרנט, כמעט בטוח שתצליח למצוא נושא שיתאים לאישיות ותוכן האתר שלך. עם כל כך הרבה נושאים שם, אחת השאלות הבוערות, במיוחד עבור משתמשי WordPress חדשים, היא זו. ערכות נושא וורדפרס בחינם (WPT) לעומת ערכות נושא פרימיום של וורדפרס: מה ההבדלים ביניהן ומה הבחירה הטובה יותר בטווח הארוך? כמובן שההבדל המהותי שלהם הוא בתמחור: האחד זמין בחינם ואילו תצטרך לשלם עבור הזכות להחזיק את הנושא עבור השני. אבל מאיפה עוד הם נבדלים? כדי לברר, אנו הולכים להעמיד אותם זה על זה באמצעות כמה נקודות השוואה.

איכות העיצוב והתפקוד

העובדה שמתכנתים מבקשים מלקוחותיהם לשלם עבור הנושאים שלהם, פירושה שהנושאים שלהם חייבים לכלול משהו שלא ניתן לראות ב- WPT בחינם. ולמרות שנכון שיש הרבה נושאים חינמיים שיש להם עיצוב ואיכות שיכולים להתאים אפילו לאלו של פרימיום, יש כמה תכונות שנותרות בלעדיות ל- WPTs פרמיום. לדוגמא, מבחינה איכותית, אתה כמעט יכול להיות סמוך ובטוח שמתכנתים אלה השקיעו יותר זמן בשכלול WPTs פרמיום בהשוואה לנושאים בחינם. בנוסף, חלק מנושאי הפרימיום הללו מעוצבים למעשה במקצועיות, מה שמתאים ביותר לאנשים המשתמשים בוורדפרס שלהם למטרות עסקיות.

תמיכה

יש תקופות שבהן נושאים ספציפיים אינם פועלים בגירסאות שונות של מערכת ההפעלה, דפדפני האינטרנט וכו '. זו הסיבה שהתמיכה מצד המפיקים עצמם היא גורם מכריע. ולמרות שיש הרבה WPTs בחינם שמציעים תמיכה בחינם רק למקרה שערכת נושא נתקלת בבעיות, בדרך כלל ערכות נושא פרימיום של WordPress מציעות תמיכה הרבה יותר טובה לאלה שנתקלים בבעיות נושא. אפילו טוב יותר הוא שהם מציעים תמיכה מקיפה זו בחינם.

שפע

בוויכוח בין ערכות נושא של וורדפרס בחינם לעומת WPTs פרמיום, זהו תחום בו WPTs בחינם זוכים באופן משכנע. ישנם אתרים שונים המוקדשים לספק WPTs בחינם. כל שעליך לעשות הוא לחפש אותם באינטרנט ואתה הולך לראות ממש אלפי נושאים שתוכל להשתמש בהם ולהתאים אישית לאתר שלך. למעשה, אפילו וורדפרס בעצמם מציעים ערכות נושא בחינם שיכולות לשמש אנשים, במיוחד כאלה שעדיין אין להם יכולת אירוח עצמי.

ערך

זה המקום בו אנו הולכים לפסוק מי ינצח את המשחק בין WPTs בחינם לעומת WPTs Premium. ובאמת, במחלקה זו, זה קצת דחיפה. הכל תלוי בסדרי העדיפויות של המשתמש. אם האתר עומד להיות לשימוש אישי, נושא WordPress בחינם באיכות טובה אמור לעבוד יותר משובח. אבל אם אתה מתכוון להשתמש אם למטרות עסקיות, זו תהיה השקעה ראויה ללכת על ערכות נושא פרימיום של WordPress.

פורסם על ידי Gerald Bibbs
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?