עם השקת יכולת מבוססת PHP, זנד נראה להקל על פיתוח API

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

על ידי ייעול תהליך פיתוח שבדרך כלל צריך להתבצע במספר שלבים, הצליחה זנד לשחרר חבילת קוד פתוח וחוצה פלטפורמות. זה ישמש לעיצוב ופיתוח ממשקי תכנות יישומים אשר יתגלו כשימושיים ביותר לשיתוף פונקציונליות ונתונים במספר יישומים שונים.

יצירת ממשקי API היא תהליך קשה מטבעו. לא קיים סטנדרט אחד שמתאים לכולם שיעזור להקל על תהליך הפיתוח. נדרשת עבודה רבה כשמדובר בהבנת האופן שבו ה- APIs פועלים ומה צריך לעשות על מנת לחשוף אותם. העיצוב של Apigility, לעומת זאת, אמור לייעל רבות מהמשימות הללו לתהליך עבודה יחיד.

Apigility מצטרף למספר מסגרות פיתוח יישומי אינטרנט לניידים ויישומי אינטרנט מ- Zend, כמו למשל Zend Framework ו- Zend Studio המופיעים ברשימה.

Apigility הושק לראשונה כפרויקט קוד פתוח בעוד קבלת הפנים המדהימה שלו הייתה משהו שהמפתחים לא ממש ציפו לו. אלפי מפתחי PHP כבר הורידו את הבניינים המוקדמים בעוד שזנד קיבל משוב ותרומות מכל הרבעים כדי לבצע שיפורים בקוד המקור שלהם.

כלי פיתוח API זה בנוי בעיקר על שפת ה- PHP אם כי אין דרישה שקודי התוכנית המחברים ייכתבו באותה שפת סקריפטים. מפתחים יכולים לעשות שימוש בכל קוד לבחירתם מכיוון ש- Apigility מספק להם זרימת עבודה לתיאור ממשקי API ומנוע בו הם יכולים להריץ אותו. הם יכולים לעשות שימוש בכל קוד שיש להם, לחבר אותו למערכת שלהם ולהעביר אותו כ- API.

ארכיטקטורת אתרים המבוססת על עיצוב API תאפשר לארגונים לתת חשיפה מספקת לפונקציות ולנתונים הנלווים לכל יישום. זה עושה את זה שמיש עבור רכיבים ויישומים אחרים, שכולם שוכנים במערכת אחת. לדוגמה, ניתן להשתמש ביישום סלולרי לצורך ביצוע שיחת API לשירות ענן אחורי עבור נתונים רלוונטיים. זה מצמצם את כמות העבודה הקשורה שתידרש מבחינת שילוב שני השירותים.

ניתן להשתמש באמיגיות לטיפול במספר המטלות הנחוצות להקמת API. זה כולל את המשימה הקוצנית בעיקר של הגדרת אימות, אימות נתונים וטיפול בשגיאות.

מפתחי PHP העובדים עם Apigility יהנו גם מהעובדה שהיא מספקת אמצעי לתמיכה במספר גרסאות של כל API נתון, כאב ראש אופייני שרוב אנשי המקצוע העוסקים בכך נאלצו להתמודד כל כך הרבה זמן. הוא דואג גם למשא ומתן על תוכן שהוא תהליך התאמת הנתונים המועברים לגורם הצורה המטפל במסירה הנלווית. Apigility מספק גם מרחב עבודה שבו ניתן לבצע את כל תיעוד ה- API.

עבור שיחות API, מפתחים יכולים להשתמש ב- RPC המסורתי (שיחת הליך מרחוק) או בהליך הפופולרי יותר של REST Web (Representational State Transfer). מסירת נתונים מתבצעת ב- JSON (JavaScript Object Notation), פורמט נתונים המוכר באופן מקורי על ידי מספר שפות תכנות ממוקדות אתרים כגון JavaScript.

פורסם על ידי James Patrick Winson
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?