משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

עישוב דרך הים של פתרונות שירות אתרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

לאחרונה הלכתי לארוחת צהריים והצגתי את עצמי ליושב לידי. אמרתי לו מי אני ושאני מעצב אתרים, הוא שיתף אותי שהוא מקבל מיילים מאנשים שעושים את מה שאני עושה כל הזמן ושהוא קיבל חמישה באותו יום. הזכרתי בפניו שאני בעצמי מקבל הרבה מיילים של מכירות אתרים למרות שאני בונה אתרים לפרנסתי. יש רעב אדיר להתבלט מכל השאר בכל העסקים, אולם נפח הגיוסים לאתרים בהם אדם זה קיבל היה נפש. כמעט דואר זבל. זה גרם לי לחשוב כמה אנשים נוספים עשויים לקבל גם את נפח השידול הזה מחברות בתעשיית הטכנולוגיה. שיחה קצרה זו לימדה אותי מציאות קשה בתעשייה שלי, לא רק מנקודת מבט של לקוח אלא מנקודת מבט של התעשייה.

ברגע שאדם מתעניין בבניית אתר, הודעות דוא"ל בנושא שידול עיצוב אתרים עשויות להתעניין יותר. המקצוענות בתעשיית הטכנולוגיה נעה בין "אני יודע מספיק בכדי להעלות אתר לאינטרנט" לבין היותו מקצוען אתרי אינטרנט בהתאמה אישית. איך תוכלו לדעת בין אנשי המקצוע הטובים והרעים באמצעות שידול? התשובה היא שאתה לא יכול. פגשתי אנשים רבים שנכנסו לחוזים עם חברות שאינן מבצעות את מה שהבטיחו, או שהם לא יכולים להשיג אחראי על איש המקצוע לאחר שניסו במשך חודשים וכשהם מבצעים את העדכונים שלהם לוקח שבועות עד תסתיים אם הכל. אם אתה מקבל סימניה מעניינת של שידול דוא"ל. צמצם זאת עוד יותר על ידי התחשבות אם הם מקומיים, לאומיים או בינלאומיים. כמובן שהמחיר יצמצם גם את החיפוש. זה מסתכם באיכות המוצר ובשירות הלקוחות בשלב זה. אם אתה רוצה לקחת את זה הלאה, קבל הפניות מאנשי המקצוע שאתה מראיין או חפש באתר האינטרנט שלהם רשימת לקוחות והתקשר אליהם בעצמך. זה יכול לעזור לך להבין טוב יותר מהלקוח את מוסר העבודה שלהם.

תעשיית הטכנולוגיה צומחת מדי יום, מתרחבת לשווקים שונים ופותחת צורך בחוויות משתמש אחרות ובאלגוריתמי אוטומציה. מאז שנת 2013 חלה פריחה גדולה במגמות העיצוב והטכנולוגיה כדי להתאים לכל המכשירים. עם הבום ההוא הגיע הרבה יותר כישרון, לא כל כך מוכשר ורעב לעסקים. בסופו של דבר, זה רק מוביל לעוד שידולים. היה זהיר, אך לפעמים תיקיית דואר הזבל או זבל שלך יכולים לפתוח דלתות חדשות לשירות טוב יותר.

פורסם על ידי Christi Warhurst
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?