עיצוב ממשקי משתמש: מפתח להשגת פיתוח אתרים מיטבי

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מימיו הראשונים של www, אתרי האינטרנט שמתווספים מיום ליום גדלים מאוד. כאשר תשקול את מאגר האינטרנט הזה, ייתכן שהם עוסקים במחשבים, תעשייה, בידור, מנועי חיפוש, אופנה, ארגוניים או אפילו אישיים, כל האתרים הללו מודאגים מחלק מרכזי אחד בפיתוח אתרים מלבד ההיגיון או מאמצי התכנות. מאחוריו עומד 'עיצוב ממשקי משתמש'.

כל אתר אינטרנט יזכה להתעניינותך על ידי הופעתו לפניך וכן באמצעות קלות השימוש והבנת התכנים באותו עמוד מסוים. לכן רבים ממפתחי האינטרנט שם תמיד מנסים ללכת על עיצוב ממשק המשתמש הטוב ביותר שחייב להיות זול, יכול להיעשות על ידי חברת המפתחים או על ידי גורם מפתח האינטרנט עצמו, או שהוא צריך לבצע מיקור חוץ באתר כדי ליצור ממשק משתמש. .

ניתן לרשום בערך את השלבים העיקריים ביצירת ממשק המשתמש כדלקמן:

1. רשום את כל ההיבטים של אתר האינטרנט שלך,

2. נסה לרשום פריטים לפי סדר העדיפויות שלהם בדף האינטרנט וכן לשקול את סיווגם.

3. מרשימה זו הדגיש נקודות הנדרשות להיות קליטות (למשל ברוב האתר הכללי צ'אט / דואר / חדשות נחשבות לנקודות הקליטות ביותר ואילו באתר הקניות המקוון המבצעים והפריטים הנמכרים ביותר עשויים להיות להיות הנקודות הקליטות ביותר).

4. ואז החליטו על שילוב הצבעים של הממשק שלכם (לפי נקודת המבט שלי זה החלק החשוב ביותר שרבים מהם שם לא לוקחים בחשבון מה שמביא לאתר שאינו אלא אתר מלא צבע למעשה אתר שנראה כמו קרקס! (אתה יכול להבין מה אני רוצה לומר). אז אם אתה מתכוון בזהירות רבה לגבי העושר של ממשק המשתמש אז אתה לא צריך להיכשל בשיקול נקודה זו.

5. לאחר שהחלטתם על שילוב הצבעים כבר ניצחתם בחצי הקרב. עכשיו אתה צריך לצייר תמונה של איך דף האינטרנט שלך ייראה סוף סוף, היכן בדף האינטרנט אשים את הנקודות הקליטות שציינתי בעבר, מה יהיה נפוץ בין דפי האינטרנט (תאריך ושעה עשויים להיות שם החל מ דף הבית לדף האחרון של אתר האינטרנט שלך).

6. סיים את הצבת כל הנקודות הנותרות ברשימה שהוכנה על ידך.

7. במידת הצורך חזור על השלבים עבור כל הדפים הבאים באתר שלך.

8. ואז ורק אז עבור לעיצוב דפי האינטרנט באמצעות כלים שונים.

אתה יכול להיעזר בתוכנות שונות לעריכת תמונות כמו Adobe Photoshop, Paintshop Pro, אפילו מכחול צבע רגיל למתן השפעה על התמונות השונות, הרקעים המשמשים בעיצוב העמוד. אתה יכול גם לגלם אנימציות שונות בדף האינטרנט שלך כדי להעניק לו מגע נחמד. אתה יכול לנסות את Macromedia Flash, GIF Animator או Animationshop עבור אותו הדבר.

כמה עצות-טריקים חשובים לגרום לדף האינטרנט שלך להיראות תופס יותר מתמיד יידונו במאמרים הבאים שלי.

זכור ממשק משתמש יעיל וקל יותר – יותר מספר המבקר (או אפילו הלקוח) שיעצור במיוחד באתר שלך כדי לבדוק זאת.

פורסם על ידי Nikhil Salvi
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?