עיצוב גרפי – תקשורת חזותית!

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

עיצוב גרפי הוא תהליך השימוש בסמלים וחזותיים להעברת מסרים מיוחדים למשתמשי האתר שלך. בהיותו שייך לתקשורת חזותית, הוא גדל כמפסק עומס עבור מספר אתרים. הפיכת הטקסט הפשוט לאתר שלך למראה מושך יותר ושמירה על עניין רב יותר של הקורא הם רק מעטים מבין היתרונות הרבים שהוא יכול להבטיח.

מעצב גרפי יכול להשתמש במספר טכניקות כמו טיפוגרפיה, אמנות חזותית ופריסת עמודים כדי ליצור דף אינטרנט קליט, מושך ובעל יכולת למקד את הקהל שלך בדיוק כמו שאתה רוצה. אם שוק היעד שלך הוא ילדים, דמויות מצוירות, גופנים פאנקיים ותמונות תוססות יכולות לעבוד כמו קסם בשבילך! ומי יכול לעשות זאת טוב יותר מאשר מעצב גרפי מקצועי?

יתר על כן, עיצוב גרפי אינו מוגבל רק לעולם האלקטרוני. הוא מתרחב מעבר לגבולות הרשת העולמית, וניתן לשלב אותו בכמה זירות אחרות. שיווק מוצרים יכול להשתמש בכלי השיווקי המדהים הזה לצורך עיצוב אריזות אטרקטיביות. יתר על כן, מיתוג דורש גם שמשרד יוכל להבדיל את עצמו ממתחריו ודרך אחת איתנה לעשות זאת היא עיצוב לוגו שלוחץ ומשפיע. התפוח שנאכל למחצה של אפל, והסווטש של נייקי הם מעט מסמלי הלוגו של המותג שנזכרו מאוד, עם כמה מעצבים גרפיים של המוח שמאחורי הרעיונות המשובחים האלה.

כתוצאה מכך, מגזר הפרסום דורש גם עיצוב גרפי כדי להיות מסוגלים למכור את עבודותיהם. תאר לעצמך מגזין קוסמופוליטן ללא תמונות, ללא גרפיקה וגופן טקסט רגיל הדורש קריאת כל פיסת אנרגיה? אין ספק, המכירות של קוסמופוליטן יראו ירידה תחתונה! אם לא העיצוב הגרפי, מספר עסקים היו אורזים לתמיד!

אם אתה משתמש קבוע באחד מאתרי הרשתות החברתיות, אני יכול להבטיח שאחת הסיבות שאתה משתמש באתר זה היא קישוריות בדרכים, אך הסיבה השנייה בחשיבותה היא פריסת העמוד. אם לא היית יודע איפה ללחוץ או מה לעשות, לא היית כזה אוהד. פריסת העמוד היא גם ענף של עיצוב גרפי ועוסק בסידור האלמנטים בדף אינטרנט. האנשים שעומדים מאחורי זה מחליטים לאן הטקסט הולך, לאן הולכים התמונות ובאיזה פריסת טקסט וסגנון להשתמש. אתה עשוי לחשוב אחרת, אך פריסת הדף יכולה ליצור אתר או לשבור אותו, תרתי משמע. זו היכולת להפוך את המשתמש לנוח, רק אז הוא / היא יהיה מוכן להכות אותך בדף שוב.

לכן, השקעה בעיצוב גרפי טוב מבטיחה שהמותג שלכם יתבלט ובעל ערך זיכרון בראש הלקוחות. מאוחר יותר ניתן לתרגם ערך זיכרון זה למכירות או למספר מוגבר של כניסות באתר שלך, מה שעושה כסף בשבילך. יתר על כן, הרצון הטוב שלך גדל פי עשרה רק בעזרת העיצוב הגרפי. איך אתה יכול לתהות? האם אתה יודע מה הערך הנוכחי של הלוגו של פפסי? זה שווה מיליונים! שילוב אסטרטגיית עיצוב מוצלחת על ידי שימוש בעיצוב גרפי ככלי שווה זריקה. זה מביא יתרונות ארוכי טווח הנושאים חותם במוחם של הצרכנים, ומגדילים את הערך עבור העסק הכולל. תסתכל על זה כהשקעה. השם הצבעוני של גוגל שנכתב פשוט בתור GOOGLE הוא נקודת הכסף של החברה. גוגל שנכתבה בנטייה או בצבעים מצחיקים השונים מהמקור לא תפגוש אך ורק חשדנות וספקנות מצד המשתמשים, והדבר הבא שאנו יודעים הוא שגוגל איבדה את אמינותה. השקיעו בצורה חכמה.

פורסם על ידי Marcus Eric Lane
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?