עיצוב גרפי באינטרנט: 6 טיפים חשובים שיעזרו לכם להתבלט

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

עיצוב גרפי באינטרנט הוא מרכיב חשוב בכונן השיווק הדיגיטלי שלך. אם יצרת את אתרי האינטרנט ואת דפי האינטרנט שלך כראוי, ובאופן שלא יהיה לקוראים ולקוח הלקוחות שלך שום קושי למצוא את המידע שאתה יכול לשתף, אלה ימשכו תנועה טובה ויסייעו לעסק שלך לפרוח.

עיצוב גרפי באינטרנט מכסה תחומים שונים:

1. עיצוב גרפי באינטרנט

2. עיצוב ממשק

3. מחבר

4. עיצוב חווית משתמש

5. קידום אתרים

אלמנטים לעיצוב גרפי באינטרנט

ת: פריסה: היא קובעת כיצד המידע שלך מובנה ומסווג. לאמון המשתמשים ולמעורבותם, שמירה על פריסה עקבית בין המכשירים השונים היא חיונית.

ב. מראה: צבעים, גופנים ותמונות … אלה שלושת המרכיבים העיקריים כאן. שימוש בצבעים, בגופנים ובתמונות הנכונים המתאימים לנושא שלך, והעברת המסרים העסקיים הליבה שלך, בצורה הפורייה ביותר, יעזור.

ג. תוכן: אולי האלמנט החשוב ביותר, האיכות הכוללת של התוכן שלך תחליט אם הדפים והאתרים שלך ימשוך תנועה והעסק שלך יגדל.

ד.עיצובים: שימושיות ותועלת ולא העיצובים החזותיים חייבים להיות המנטרה. הבטיח שיש לך עיצובים ממוקדים על ידי המשתמש כדי להעניק את חוויית המשתמש הטובה ביותר.

באופן משמעותי, עיצוב אתרים לדפדפנים שולחניים ועיצוב אתרים לדפדפנים ניידים וטאבלטים הם שני דברים שונים, ולכן אל תבלבלו זה עם זה. וודא שבזמן שאתה מעצב את הדפים שלך הם זורמים ללא מאמץ וחלק משולחן העבודה למסך נייד.

תכנון סוגים

בעיקרון, ישנם שני סוגים של עיצוב:

תגובה: כאן, התוכן נע באופן דינמי

ב. הסתגלות: כאן, התוכן קבוע בפריסה ובגדלים.

עיצוב גרפי באינטרנט: 6 טיפים חשובים שיעזרו לכם להתבלט מהקהל

אם נחזור לטיפים, הנה התחלנו!

1. יש תוכן באיכות גבוהה. התוכן הוא King. אם תוכלו לספק מידע הניתן לעיכול במהירות, הקוראים והמבקרים שלכם יאהבו אתכם על כך. משתמשי האינטרנט, בזמן שהם מחפשים מידע באינטרנט, רוצים סיפוקים מיידיים. הם לא קוראים, הם פשוט סורקים. המשתמשים הנפוצים ביותר בוחרים את הקישור הראשון שיכול להוביל למטרה. צור תוכן תוך התחשבות בעובדה זו. כתוב ביטויים קצרים ותמציתיים, בהתאם לתבנית 'פריסה הניתנת לסריקה, שפה פשוטה ואובייקטיבית'. בנוסף, ספק מהדורות הדפסה ידידותיות למשתמש לחווית משתמש טובה.

2. עבור לפשטות. אל תציגו את כישורי העיצוב שלכם. שמור על האתר והדפים שלך, ללא עומס וניווט בקלות.

3. הימנע משימוש ביותר מדי כפתורי קריאה לפעולה (CTA): זה יעצבן את הקוראים שלך. משתמשים רוצים לקבל שליטה. לכן, לעולם אל תפתח קישורים בדפדפן חדש.

4. הפוך את הדפים שלך לברורים ומתארים את עצמך. הכן פיסות מידע מתכלות לקוראים שלך.

5. יש מבנה ברור, רמזים חזותיים מתונים, קישורים ניתנים לזיהוי: מבקר מבולבל יעזוב את האתר שלך בבת אחת. לכן, הנחו אותו בעדינות ובחלק עם רמזים חזותיים מתונים, קישורים הניתנים לזיהוי.

6. ספק פתרונות למרחב לבן: גלישה מעמיסה על עיניך הרבה, במיוחד אם אתה צריך לקרוא פיסות תוכן ענקיות כדי למצוא במה אתה יכול להיות מעוניין. לכן, שיהיה לך הרבה מרחבים לבנים להרגעת ה'עייפים והמתוחים '. עיני הקוראים והמבקרים שלך, ושמור עליהם מודבקים.

פורסם על ידי Sanjay Kumar Pandey
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?