עיצוב אתרים – שימושיות של PHP

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מעצב אתרים יכול לעצב אתרים אינטראקטיביים ומושכים כמו גם יישומים בעזרת PHP. PHP הוא ראשי התיבות של מעבד מקדים בהיפר טקסט והיא אחת השפות המוכרות ביותר לתסריט העיצובים באינטרנט. אין כמעט מגבלות בשימוש ב- PHP לעיצוב אתרים. חלק מהשימושים הבולטים ב- PHP הם כדלקמן.

GUI

GUI מייצג ממשק משתמש גרפי. ניתן להשתמש ב- PHP למגוון כלי עזר. כלי עזר אלה נעים בין יצירת יישומי אינטרנט פשוטים ליצירת יישומי שולחן עבודה מורכבים. רוב מעצבי האתרים מכירים היטב את השימוש ב- PHP ומשתמשים בו גם ככלי מעבר. יש צורך בידע מעמיק על PHP והרחבותיו אם ברצונך ליצור ממשק משתמש גרפי. תכנון אינטרנט באמצעות PHP הופך להיות קל מאוד למי ששולט בשימוש ב- PHP ליישומי סקריפטים של סקריפטים. מעצב אתרים יכול להתחיל בשתי ההרחבות המפורסמות, כלומר PHO GTK ו- ZZEE PHP GUI. PHO GTK הוא קוד פתוח ויש לו ערכת כלים טובה. אם יש להמיר סקריפטים של PHP ליישומי Windows הפונקציונליים, אז ZZEE PHP GUI הוא פיתרון טוב.

פיתוח יישומי פייסבוק

אם אתה רוצה שילוב של פייסבוק ואתר, PHP יכול להועיל מאוד. לפני תחילת בניית אפליקציית פייסבוק בעזרת PHP, חובה שתקפיד לעיין במדריך למפתחים של פייסבוק. זה יגרום לך להרגיש בנוח כאשר מתחילים עם היישום. המדריך כולל את ספריית ה- PHP של פייסבוק. המדריך מראה כיצד להשתמש בקבצים בספרייה זו. המדריך כולל הוראות שלב אחר שלב לגבי ההתקנות של אותם קבצים. אם מעצב אתרים מעוניין לעצב יישום פייסבוק, מומלץ מאוד לעיין במשאב זה.

יצירת רשימות תפוצה

PHP מאפשר לך לנסח סקריפט מותאם אישית. בעזרת עלוני PHP ניתן לשלוח בדוא"ל ללקוחות ואחרים. ניתן להשתמש גם בתסריט מנוסח מראש. רשימת התפוצה של PHP נשמרת כדי לשמור על האנשים הרשומים לקבל את המידע כאשר אתה רוצה שיקבלו. PHP מאפשר גם דיוור המוני.

בניית קהילה באינטרנט

קידום עסקים ברשת והכרת מודעות לגביו יכולים לגרום ללקוחות שלך להרגיש כאילו הם נתמכים על ידי קבוצה של אנשים או קהילה. אפשר לגרום ללקוחות לתקשר זה עם זה באמצעות פורום או רשת חברתית. זה יקל על הלקוחות לדעת טוב יותר על המוצרים או השירותים שאתה מציע. בניית קהילה מקוונת יכולה לעזור מאוד לקבל משוב מהלקוחות. ניתן להשתמש במסגרות ה- PHP כמו CakePHP ו- Codeigniter לבניית קהילה מקוונת. חלק מכלי ה- PHP השימושיים הם VBulletin, PHP BB ו- Pun BB.

פיתוח מסחר אלקטרוני

PHP משמש כיום בעיקר ליישום פתרון מסחר אלקטרוני. אפשר לבנות עגלת קניות בעזרת PHP Framework כמו CakePHP ו- Codeigniter. שילוב של פתרונות תשלום שונים אפשרי גם כן.

PHP היא כעת הבחירה ההגיונית של מרבית המעצבים רק משום שהיא מציעה יציבות, דיוק ותועלת קלה.

פורסם על ידי Alan L Smith
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?