עיצוב אתרים לעסקים קטנים – חמש טעויות נפוצות שכדאי להימנע מהם

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אם לגרום ללקוחות לבקר באתר שלך הוא האתגר הראשון שלך, לגרום ללקוח להתבונן סביב זה השני שלך. העיצוב, הפריסה והתוכן הבסיסיים של האתר שלך יכולים להיות ההבדל בין מכירה לאיבוד לקוח בכפתור 'חזרה'. בין אם אתם מחפשים לבנות אתר מאפס או לחשוב על עדכון אתר נוכחי, לפניכם רשימה של חמישה עיצובי no-no, שבטוח יבריחו את רוב הלקוחות שלכם.

1) מבואי פלאש

בנוסף להיותם נוראיים לאופטימיזציה למנועי חיפוש, גולשי האינטרנט המודרניים מתעב את מבוא הפלאש. אנימציות מבוא הן בעיקר (וכך צפויות להוות) מחסום בין לקוח למידע אליו הוא מחפש. גם אם המבוא שלך מכיל מידע רלוונטי או מציע כפתור דלג, אשפה את הפלאש!

אנימציות פלאש יכולות להיות כלי שימושי, עם זאת, אם המוצר או השירות שלך מתוארים בצורה הטובה ביותר באמצעות מדיה אורקולית. אם אתה יודע שהאנימציה שלך עוזרת לחנך את הלקוח שלך על המוצר או השירות שלך, קישור אליו בדף הבית שלך, אך הימנע מלדרוש מלקוח לצפות או להקשיב לפני שעבר לדף אחר.

2) צליל אוטומטי או וידאו

אם אתה חייב להיות מוסיקה או וידאו בדף הבית שלך, ודא שללקוח ניתנת האפשרות לצפות או להאזין. לעולם אל תשמיע את הצליל או הווידיאו באופן אוטומטי, גם אם יש לך כפתור "כבה" בעין רגילה. לדעתי, אלה שתי ההפרות הנפוצות ביותר של נימוסים (זה נימוסים לאינטרנט) וישלחו את הלקוחות שלך לחפש את כפתור הקודם, לא את כפתור ההפעלה!

3) מאגר צילומים

כולנו ראינו את התמונה של הטלפונית החייכנית שמחכה לקבל את שיחתנו, אבל היא בולטת כמו אגודל כואב באתר של עסק קטן. במילים פשוטות: צילומי צילומים הם קרים ולא אישיים, לא התמונה שאתה רוצה להציג ללקוחותיך.

אז מה הפיתרון למילוי כל השטח הריק באתר שלך? מצלמה דיגיטלית! צלם תמונות של המשרד שלך, חברי הצוות, חלון הראווה, אולם התצוגה, המחסן וכו '. תמונות אלה 1) מראות שאתה חברה אמיתית, לא רק אתר ו -2) תן ללקוחותיך את התחושה שהם מתמודדים עם אנשים חרוצים ממש כמוהם.

אם אתה חושש מאיכות התמונות שאתה יכול לצלם עם ציוד משלך, שכירת סטודנט לצילום ממכללה מקומית יכולה להיות דרך זולה לגרום לתמונות באתר שלך להראות מקצועיות יותר. אם כסף פחות מהווה בעיה, צלם מקצועי יכול לבצע את העבודה אחר הצהריים.

4) תמונות טקסט, במקום טקסט

אתה לא צריך להיתקל בבעיה זו אם אתה מתחיל מאפס (אם כן, החלף מעצבים!), אך אני עדיין נתקל בעשרות אתרי עסקים קטנים מדי חודש שיש בהם תמונות של טקסט במקום טקסט. זה הגדול ביותר אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) טעות שניתן לעשות. פרק זמן. אם יש לך אתר שאין בו אלא תמונות, אתה כבר מעבר לשדרוג!

בנוסף להיותה בעיית SEO, תמונות של טקסט מונעות מלקוחות להעתיק ולהדביק מספרי טלפון או כתובות ומידע שימושי אחר, אך בעיקר זה פשוט נראה מיושן ולא מקצועי.

5) נקי הוא המלך

עיצובים פשוטים ונקיים הם כוח העיצוב החדש השולט ברשת. לרבים מהאתרים הפופולריים ביותר באינטרנט יש בעיקר רקע, טקסט וכותרת עליונה וכותרת תחתונה. בדוק מקרוב כמה מהאתרים המועדפים עליך, תוכל להבחין שהם פשוטים באופן מטעה!

איך מיישמים את עקרון העיצוב הפשוט הזה? הימנע מרקעים שחורים, מפלטות צבע קשות או מעיצובים עתירי גרפיקה. בדרך זו, התוכן שלך הופך למלך, ולא העיצוב שלך.

טיפ בונוס: הלקוחות שלך מבקרים בחנות פיזית או במשרד? אם כן, הוספת תמונה של החלק החיצוני של הבניין שלך לדף "צור קשר" יכולה לעזור ללקוחות שלך לזהות במהירות את הבניין שלך ולהימנע מאיבוד או החמצה של העסק שלך ביחד.

פורסם על ידי Brian Jay
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?