משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

עיצוב אתרים לעומת עיצוב גרפי: מה ההבדל?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

עיצוב אתרים הוא סוג של יצירה גרפית הכוללת יצירת איורים, טיפוגרפיה ותמונות ממש כמו עיצוב גרפי, אולם אנו משתמשים באינטרנט. מומחה אתרים או מעצב אתרים צריכים להתמודד עם הרבה מגבלות על מה שהם יכולים לעשות. אתרים צריכים לערום במהירות ולהריץ על פתק יעיל. עלינו לייצג דברים כמו מדידת מסמכים, קביעת מסך, לצד מהירות כללית וביצוע. על פי קו זה, מעצבי אתרים משתמשים בקביעות באיורים דחוסים שמוותרים על איכות במהירות. בכלל לא כמו שמעצבים גרפיים או מעצבי אתרים צריכים להיות בעלי יכולת להפוך את התוכניות שלהם לעיצוב דפי אינטרנט עובד. זה כולל הכרת שפת סימון Hyper Text (HTML) ולעתים קרובות יותר לא גיליונות סגנון מדורגים (CSS).

למה אתה מתכוון בעיצוב גרפי?

מצד שני, עיצוב גרפי כולל יצירת איורים, טיפוגרפיה ותמונות שניתן להשתמש בהם כדי להראות מחשבה. לא פעם תגלה עיצוב גרפי בעסקי הדפוס, אולם הם נמצאים גם בתחום הרחבות אתרים ותכנות. מעצבים חזותיים מייצרים איורים ממוחשבים, שבאותה נקודה הופכים למוסרים, פרסומים או כל חומרי סימון הנדרשים מהם. מעצבים חזותיים אינם מתמכרים לשום תכנות. הם אחראים על הכנת עיצובים אשר בהמשך יוכלו לשמש לעבודות דפוס מבוזרות או ליצירות אינטרנט אחרות.

היכן טמון ההבדל?

ההבדל העיקרי בין עיצוב גרפי לבין עיצוב אתרים הוא על המדיום. לאנשים בתחום העיצוב הגרפי יש באופן קבוע יותר הזדמנויות מכיוון שהם אינם מוגבלים על ידי תכנות, נחישות או מהירות. בעוד שמומחים לעיצוב אתרים צריכים להתאים תוכנית נהדרת במהירות וביעילות באינטרנט. יש כמה מומחים שם שיכולים לעשות את שתי העמדות האלה כאחת, אך זה די נדיר שהן שימושיות מכיוון שיש להן נטייה להיות בעלות איכויות רבות יותר באחת מהן.

עימותים יכולים להופיע בין מומחים בעולם העיצוב. לדוגמא, מיומן בעיצוב גרפי עשוי להרגיש כי עבודתו של מיומן בעיצוב אתרים באיכות נמוכה יותר מאשר עבודת הדפוס. מצד שני, מומחים לעיצוב אתרים לעתים קרובות כועסים על מומחים לעיצוב גרפי מכיוון שהם אינם מבינים את האינטרנט. זהו אחד מאותם ניגודים עיקריים שיתקיימו באופן מהימן מכיוון שאף אחד מהצדדים לא באמת רואה זה את זה.

מעת לעת, מיזם אינטרנט יבקש ממעצב גרפי, אך היה עליהם לרוץ עם מעצב אתרים כדי להפוך לאתר מומחה ובקיא. במקרה של סיכוי שארכיטקטורת אתרים תהיה פחות אוסרת, אז תהיה להם היכולת לקבל יותר הזדמנות לעשות. מאחר שעורכי HTML יתגלו כטובים יותר בייצור אתרים יצרניים, יהיה פחות תובעני עבור מתכננים חזותיים להשתמש ברשת העולמית כדי להציג את מחשבתם.

פורסם על ידי Shabana Gandhi
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?