שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מה זה עיצוב אתרים?
אתר אינטרנט הוא הפלט הסופי של עיצוב אתרים. אתר האינטרנט יושב על שרת אינטרנט בו מאוחסנים קבצים אלקטרוניים. אתר האינטרנט מציג את התכנים והתכונות האינטראקטיביות או הממשקים למשתמש הקצה בצורה של דפי אינטרנט. אופן הצגת המידע המבוקש בפני המשתמש הוא חלק מתהליך עיצוב אתרי האינטרנט. פקדים נוספים מוטבעים על מנת להציג מדיה מורכבת יותר כמו אנימציות, צלילים וצורות אחרות.

מה חדש? העננים כמובן!
כולם רוצים מעת לעת משהו חדש ובכל זאת יש כאלה שצריכים תיקון של משהו אחר לגמרי. בתחום האינטרנט, זה דבר שכיח למדי עם החידושים הרבים שצצים תמיד ועם כולם, אף אחד לא יכול להיות מרגש כמו המעבר לעננים.

קהילת העיצוב הפתוח: תבניות CSS בחינם!
אם רוב האנשים שם לא מכירים CSS ואין להם זמן, או אכפת, כיצד לעשות אחד לבלוג שלך, הפעולה הבאה עבורך תהיה למצוא מקום שבו תוכל להוריד אחד בחינם. תודה לאל שיש הרבה אתרים שם שנותנים אותם בחינם. הבעיה היחידה היא שמכיוון שלא היית זה שיצרת אותו, אתה תהיה כפוף לעיצובים ולגחמות שלהם.

אחד האתרים שמעניקים CSS בחינם של עיצובי אתרים מגניבים הוא קהילת העיצוב הפתוח (TODC). קהילת העיצוב הפתוח הינה מוקד למעצבי אתרי קוד פתוח מרחבי העולם המספקים אלפי תבניות עיצוב אתרים בחינם מבוססות XHTML ו- CSS להורדה. אז, אל תהסס לקחת דקה או שתיים ולעיין בעיצובים שהמעצבים המופלאים שלנו הגישו ולראות אם אחד יכול לעבוד בשבילך! וזכרו שהם בחינם!

עיצוב אתרים גרוע
להלן מספר תכונות שיכולות באמת לפגוע בכל הקונספט של עיצוב האתרים שלך. חשוב לשים לב לטעויות הנפוצות ביותר שעושים מעצבי אתרים. ייתכן שתוכל להשתמש בתובנות מסוימות ליצירת עיצוב אתרים יעיל שעשוי להיות פשוט אך יכול להעלות את התמונה המוקרנת שלך. רקע בצבע אפור כברירת מחדל מביא לבעיות רבות כל כך בעיקר בקריאות הדפים. הימנע משילובי צבעים העלולים להפוך את הדמויות לבלתי קריאות. הרקע יעיל בעיקר כאשר הוא נותר פשוט ואינו מפריע לקריאה. הטקסטים חייבים להיות קריאים. הימנע מדמויות קטנות. שמור על קישורים בצבע כחול ככל האפשר מכיוון שמשתמשים נפוצים כבר משתמשים בצבע.

עיצוב אתרי DIY
עשה זאת בעצמך פרויקטים של עיצוב מתרבים באינטרנט בימינו. ישנם מספר אתרי אינטרנט המלמדים אותך למעשה מה לעשות בלי להזמין מעצב אתרים. עיצוב אתרי אינטרנט בעצמך חל באופן מושלם על אנשי מקצוע צעירים שרק מתחילים ללמוד דברים בעסקים או מנסים לעצב מחדש את העסק הקיים שהם מנהלים. עיצוב אתרי אינטרנט DIY מציע לך שליטה מוחלטת על הפרויקט ועל האתר ולכן הוא פשוט צובר פופולריות. זה מוציא את העבודה מהתמודדות עם יועצים, מעצב, גינון קבלנים וכדומה. בעיצוב DIY, הרעיונות שלך בטוח יישמעו וייקחו תשומת לב קפדנית. אתה יכול לבטא את הסגנון והאישיות שלך. מכיוון שבסופו של יום, זה עדיין יהיה האתר שלך שמוכר את המוצרים שלך. זה פתר בעיות מתמדות עם מעצבי אתרים שהם באמת נלהבים בעבודתם, שמתישהו יכולים להיות רגישים מדי לתיקון קטן או להתבוננות בעבודותיו. עשה זאת בעצמך עיצוב רשת בוודאי חוסך לך כסף וזמן ואנרגיה.

היתרונות של יישומי Web 2.0
יישומי Web 2.0 הם הטרנד האחרון בעיצוב אתרים. חברות ומשתמשי אינטרנט רבים פונים לאינטרנט 2.0 על מנת להוסיף את התכונות שלו. זה גם הגדיל את הפונקציונליות. זה הביא לגל חדש כיצד לבנות אתרים, לתכנן ולהפעיל אותם באופן מעשי. זה גורם למשתמשים ליהנות מבלוגים, הורדות, עדכוני RSS וכו '. התפתחויות אלה מעניקות התרגשות נוספת לחוויה המקוונת. נאמר כי אתרי חברות Web 2.0 זוכים לדירוג גבוה יותר במנועי החיפוש, כמו גוגל, יאהו ואינספור אחרים. יתרונות Web 2.0 הם רבים מספור. אתה יכול לפרסם תמונות, אלבומים, מדריכי עזרה ומפות לתכנון נסיעותיך לחו"ל.

זה שינה באופן קיצוני את איכות האינטראקציה החברתית ברחבי העולם. בלוגים מתרבים. שיווק מקוון עולה הרבה פחות. וזה יצר סיפורי הצלחה ברשת. Web 2.0 נותן לך שליטה מלאה על העסק שלך תוך הוספת תכונות קטנות יותר אך שימושיות מאוד אליו.

עיצוב אתרים כמובן אינו מעניק למבקרים פיסת טקסט רגילה נוספת. עבור בהתאם לאמרה הישנה "היופי הוא בעיני המתבונן". כאן המתבונן הוא המבקר באתר שאתה מתכנן לעצב. אז כמעצב אתרים מיומן היית צריך לשלוט בכל המיומנויות הדרושות ליצירת גרפיקה, צבעים וצורות קלאסיים ואטרקטיביים הממוקמים באיזון מושלם כדי למשוך את עיניו של המבקר יחד עם משיכת המיקוד שלו לחלקים החשובים ביותר באתר שלך. התפקיד שלך כמעצב אתרים הוא להשתמש בצבעים, טקסט וגרפיקה ולתרגם למערך, לוגו, באנר ומערכת כפתורים מושכים מבחינה ויזואלית.

כמעצב אתרים מקצועי, עליך לגשת גישה מתוכננת היטב ליצירת האתר. ראשית, עליך להבין את הצרכים העסקיים הספציפיים של הלקוח שלך ולפרוש את המבנה הבסיסי של האתר. על מנת למזער את עלות ההגדרה, על מעצב האתרים להיות מצויד בתבניות אינטרנט מוגדרות מראש. לאחר שיש תכונה זו בשריון שלך, אינך צריך להשתולל עם העיצובים מהסיבה שאתה לא מעצב אתר על ידי התעסקות.

שיווק באינטרנט (חלק 2)

פתח בלוג. בלוגים הפכו כעת למועדפים על מנועי חיפוש. אם אתה ממשיך לפתוח בלוג, קשר אותו לאתר הראשי שלך, הדפס גושי מידע וצף עדכוני RSS. אם אתה מבצע את אלה, רוב מנועי החיפוש יכולים לאתר אותך הרבה יותר מהר. תכננו כמה עותקים של ספרים דיגיטליים שתוכלו לשלוח לכולם. אתה יכול לכתוב עבור מאמרים או קורסים מקוונים שיכולים להיות מוגשים במקום אחר. לאחר מכן, צור רישום משלך באופן שתוכל להשתמש בהם בכל סוג מדיה אפשרי, בין אם באופן מקוון או לא מקוון.

פורסם על ידי Michael Pereira
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?