עדכן את עיצוב אתרי האינטרנט שלך בעזרת טיפים פשוטים אלה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אם יש לך עסק מתחיל ואתה מנסה ליצור אתר משלך (אשר אמור להיות לך בימינו, כמו עסקים מודרניים אחרים), אתה מודע לכך שזו יכולה להיות משימה מרתיעה. יתכן שתתפתה לשכור מעצב אתרים מקצועי שייצור אתר עבורך, אך ייתכן שתוכל לעשות זאת בעצמך, במיוחד אם הצרכים שלך פשוטים.

הבעיה היא, מאיפה תתחיל? אמנם יש לך מושג לאן ללכת ולדעת את המידע שאתה אוהב לשתף, אך אינך יודע כיצד להתחיל ולהכין אותו לצפייה. ביקרנו באתרים עמוסים ומבלבלים, מה שמקשה על הגלישה. בימים אלה בהם אנשים כמעט בכל דבר בגוגל, ניתן פשוט להתעלם מאתרים כאלה. אם האתר שלך נכנס לקטגוריה זו, המבקרים יעזבו את האתר שלך מייד.

שקול טיפים פשוטים אלה שיכולים לתת לעיצוב אתרי האינטרנט שלך להיראות נעים לעין.

שמור על האתר שלך פשוט

קודם כל, זכור שככל שאתר פשוט יותר, כך טוב יותר. כאשר האתר שלך מגיע עם גרפיקה פשוטה, קל לך יותר לעדכן. המשמעות היא שתוכל לכלול תוכן חדש. בנוסף, צופים ולקוחות יכולים לעקוב בקלות אחר השינויים שבוצעו ולהתעדכן בדברים שקורים ביחס לעסק שלך. רוב היצרניות הטובות מסחריות אימצו במידה רבה את הפילוסופיה המינימליסטית. כדאי לעשות זאת גם.

עדכן תמיד

רוב הזמן שתקדיש לעבודה באינטרנט הוא לעדכן את האתר שלך. גם אם האתר שלך פועל (יש אנשים שמפרסמים את קורות החיים שלהם כדי להגביר את הנראות), גוגל תתעלם ממנו אם התוכן נשאר זהה. הכללת פוסטים בבלוג לדפים חדשים או כמה שינויים קלים בעמוד הראשון שלך יכולה לגרום לאתר שלך להראות רענן ומעניין יותר.

כלול תוכן רלוונטי למבקרים בבקשה

יש אנשים שלא מודעים לכך שתוכן הוא חלק מעיצוב האתר שלך. למעשה, זה החלק הגדול והחשוב ביותר. ערכת הצבעים והפריסה עשויים לשפר את חוויית המשתמש מכיוון שהם חזותיים. עם זאת, אף מבקר לא ישמח מאתר נהדר שאין לו ערך בכלל. דפי אינטרנט צריכים להיות פונקציונליים וידוע שעיצובי האינטרנט הטובים ביותר מכילים תוכן רלוונטי שימושי למבקרים. עליך לזכור זאת בכל פעם שאתה כותב תוכן.

בחר את הגרפיקה והגופנים שלך

רובנו יודעים שהאינטרנט הוא חוויה אינטראקטיבית. אתרים כמו פייסבוק ויוטיוב, בין היתר, אישרו שאנשים אוהבים להשתמש בצורות מדיה שונות. עם זאת, הכל חשוב לגבי עיצוב. עליך להשתמש בגרפיקה איכותית המתאימה לתוכן שלך, כמו גם למראה מקורי. למרות שתוכל לכלול את התמונה שלך כמעט בכל מקום, לא יתייחסו אליכם ברצינות גם אם לא.

לעמוד מעל ההמון

האתר שלך לא צריך להיות פשוט, אלא שהוא גם צריך להתבלט. אם זה נראה נפוץ ודומה לאתרים אחרים, הוא יופיע כאילו העתקת אתר של מישהו אחר. אתה בהחלט יכול לקבל כמה רעיונות מהטכניקות של אנשים אחרים (מכיוון שרוב המעצבים לווים באופן חופשי מאחרים), אך עליך להמציא עיצוב משלך. עליכם להתבלט מהקהל בכך שאתם ייחודיים.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?