משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

שאלות אחרונות

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.
 • פעיללפנייום1, 2 שעות
 • פעיללפנייום1, 15 שעות
 • פעיללפני2 ימים, 16 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 16 שעות
 • פעיללפני3 ימים, 22 שעות

סרטוני הדרכה של וורדפרס – טיפים לבחירת נושא וורדפרס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

בחר את הפריסה שלך

כאשר אתה מתיישב לבנות את אתר WordPress או הבלוג הראשון שלך יש לך החלטה גדולה מאוד לקבל מייד, וזה בחירת נושא. זה כנראה הדבר הראשון שתעשו לאחר התקנת התוכנה, ועיקרו מכיוון שהנושא, או הפריסה, הם הדבר הראשון שקוראיכם יראו. הנושא שלך מייצג אותך, והמטרה שלך היא להפוך אותו למושך ככל האפשר.

אנשים יבצעו שיפוט מיידי באשר לאיכות וערך האתר שלך ברגע שהם נוחתים בדף הבית שלך. תמונת הכותרת שלך אמורה להעביר את המסר והמטרה של האתר שלך. סרגל הניווט שלך צריך להיות אינטואיטיבי למשתמש וסכמת הצבעים צריכה להיות רכה וחמה כדי שלא תבהיל אנשים.

כל זה נעשה קל אם בחרתם את הנושא הטוב ביותר האפשרי עבור המוצר או השירות "שלכם". בואו ללמוד קצת על נושאים ואז נסתכל על כמה טיפים לבחירת הנושא הוורדפרס הטוב ביותר האפשרי שלכם.

תראה ותרגיש

זכור כי הנושאים הם פשוט "המראה", ובמידה מסוימת, "ההרגשה" של האתר שלך. הנושא שלך הוא כמו החלק החיצוני של הבית שלך; מה שאנשים רואים קודם. זה יכול להיות לבוש חלון נחמד, צבעים יפים, לבנים דקורטיביות מהודרות וערעור נעים בסך הכל. אם אנשים אוהבים את מה שהם רואים הם יכנסו, או (ילחצו) סביב ויישארו לביקור. זה מה שאתה רוצה להשאיר את המבקרים בבית. והכל מתחיל בכך שנושא נכון.

אז התחל עם נושא מושך ושלב אותו עם תבניות מתאימות כדי שתוכל לתת לקוראים שלך את החוויה הטובה ביותר האפשרית כאשר הם מבקרים באתר שלך. לעתים קרובות אנשים מחליפים את המונחים נושאים ותבניות; משייכת אותם באופן כוזב לאחד, אך זה לא כך.

זכור, הנושאים הם המראה החיצוני או (העור) של האתר שלך, ואילו תבניות הן מערכת הקבצים שמאחורי הקלעים שמוסיפים פונקציונליות מסוימת לאתר שלך. כל הנושאים מגיעים עם תבנית ברירת מחדל אך ניתן להוסיף, או להגדיר, תבניות נוספות לכל נושא; הם רק קבצים. דוגמה לתבנית (קובץ) כזו עשויה להיות תבנית עמוד בודדת שאינה מציגה כותרות עליונות, תחתונות או סרגל צד. אז התחל בבחירת הנושא הנכון ואז הרחב את המראה שלו בעזרת תבניות שונות.

היסטוריה של ערכות הנושא של וורדפרס

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן קוד פתוח בחינם ובגלל זה היא נושאת את מה שמכונה רישיון ציבורי כללי של GNU (GPL). זה פתח את הדלת עבור מפתחי אתרים ליצור יישומים ועיצובים עבור התוכנה. בימים קודמים של מפתחי וורדפרס היו מצרפים קישורים ממומנים בתוך הנושאים שלהם אשר יועברו למשתמשי הקצה שהורידו אותם.

ספריית הנושאים הרשמית של וורדפרס תארח את הנושאים הללו להורדה, אך פרקטיקה זו הופסקה מאוחר יותר מכיוון שחלקם ראו את הנושאים "הממומנים" כזבל. אתה עדיין יכול להוריד ערכות נושא מהספרייה הרשמית של WordPress ללא ערכות נושא, אך רק לאחר שהנושא נבדק כראוי על ידי WordPress ואושר למשתמשי הקצה.

אפשרות ברירת המחדל

יש יותר מחמש עשרה מאות ערכות נושא בחינם הזמינות מספריית WordPress הרשמית, כך שמציאת נושא לא צריכה להיות כל כך קשה. ההחלטה באיזה נושא להשתמש, לעומת זאת, יכולה לפעמים להיות משימה מרתיעה. וורדפרס מספקת לך נושא פונקציונלי לחלוטין מייד מהקופסה לאחר התקנת מערכת הקבצים. ובהתאם לשיטת ההתקנה שלך, יוצג בפניך הנושא עשרים עשר או עשרים ואחת.

אם אתה משתמש ב- פנטסטיקו להתקין שיטה דרך Hostgator יהיה לך הנושא עשרים עשר. עכשיו אתה צריך להחליט אם אתה רוצה לשמור את זה או לעבור לאחר.

טיפ חשוב:

לא משנה אם אתה מחליט לשמור ולהשתמש בערכת הנושא המוגדרת כברירת מחדל, או להוריד ולהשתמש בערכת נושא אחרת – לעולם אל תמחק את התקנת ערכת הנושא המוגדרת כברירת מחדל שלך. ערכת הנושא המוגדרת כברירת מחדל שלך מכילה קבצי בסיס חשובים וחשובים ביותר. אם אתה מבצע שינויים בנושא הבסיס שלך השינויים יאבדו ברגע שאתה "משדרג" את הנושא. לכן, אל תמחק את הנושא הראשוני שלך. במקום זאת, צור עותק ממנו או פשוט צור נושא ילד במקום.

חקר את הנושא שלך

לפני שאתה יוצא חצי זועף, מעמיס חבורה של נושאים, עשה קודם את שיעורי הבית שלך. אם אתה חדש לגמרי וזו הפעם הראשונה שאתה עובד עם וורדפרס, אני מציע לך להישאר עם נושא ברירת המחדל עד שתלמד איך הדברים עובדים. נושא ברירת המחדל הוא באמת כל מה שאתה צריך כדי להתחיל.

אבל אם אתה מחליט שאתה רוצה "מראה" אחר אז בכול דרך תלך על זה, אבל הקדיש זמן לצמצום הבחירה שלך. אם אתה רוצה לחקות את המראה של אתר אחר, שים לב לאתרים "זה" שנראים ומרגישים. האם המשתמש בפריסה יְדִידוּתִי? האם מדובר בעמודה אחת או שתי עמודות? האם הכותרת היא מונפשת או סטטית? מה עם הצבעים?

לאחר שתמצא משהו שאתה אוהב, עבור לספריית הנושאים הרשמית ונסה למצוא אותו. עדיף, פשוט מקש ימני בדף וצפה בדף "מקור" כדי שתוכל לקבל את שם הנושא. ברור שלא כל האתרים משתמשים בוורדפרס, אך אם תבקר באתרים "הקשורים לוורדפרס" תגלה בשמחה שכמעט כולם משתמשים בנושא וורדפרס. תוכלו גם לגלות נושאים שלא תוכלו למצוא בערכות הנושא הרשמיות של ספריית הנושאים.

ערכות נושא פרימיום

ערכות נושא פרימיום ותשלום אינן מאושרות באופן רשמי על ידי וורדפרס, בדרך כלל נוצרות ומקודמות על ידי אנשים וקבוצות. ערכות נושא פרימיום של וורדפרס מקודמות מתוך פיתוי לספק לנו את הנושא "המושלם" מסביב. מי שמקדם אותם מציע למאמצי בניית אתרים שלך להקל אם אתה משתמש בנושא שלהם. זה בהחלט לא תמיד המקרה.

נושאים רבים בתשלום טעונים עם כל כך הרבה אפשרויות שזה יגרום לראש שלך להסתובב. יש עקומת למידה עם כל נושא – זו הסיבה שחובה עליכם "להבין" כיצד להשתמש בוורדפרס לפני שאתם קופצים לרכישה של נושא פרימיום.

כן, נושאי פרימיום מציעים גמישות ופונקציונליות גדולים יותר מכיוון שרבים מהאפשרויות הפופולריות מובנות בתוך הנושא. אבל שוב, אם אתה חדש, יהיו לך ידיים מלאות מההתחלה והוספת אלמנט מבלבל נוסף לתערובת רק תביא אותך לתסכול.

השתמשתי בתמות פרימיום ויש כמה טובים שם בחוץ, אבל יש גם כמה מחורבנים. נושא בתשלום נהדר יעלה לך בסביבות ~ 80.00 $ ובדרך כלל יש לו מערכת עוקבים ותמיכה נהדרת. לרוב ניתן למצוא פחות משלושים דולר. בשורה התחתונה הימנעו מנושאים בתשלום אם אתם מתחילים ומעזים לצאת רק ברגע שצברתם ניסיון בבניית חמש או עשרה אתרי וורדפרס הראשונים שלכם.

פורסם על ידי Courtney Brazley
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך בחינם!

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

סוגי קבצים מורשים: txt, jpg, pdf

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?