משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

סקירת Cart Cart – היתרונות והחסרונות של Cart Cart

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

אם כי אני אהיה מראש ואומר ש- Cart Cart אינו מושלם ואני תמיד מחפש מערכות טובות יותר כמו מג'נטו סחר. אסקור את זה גם בקרוב, אז הישאר מעודכן.

סקירה

Zen Cart היא תוכנה מקוונת המיועדת אך ורק לעסקי מסחר אלקטרוני. הוא משתמש ב- PHP, MySQL והוא פרויקט קוד פתוח שפותח על ידי קהילה של בעלי חנויות, מתכנתים, מעצבים ויועצים שרק רצו פיתרון מסחר אלקטרוני פשוט. בהיותה קוד פתוח כמו וורדפרס, התוכנה חופשית לשימוש כל אחד והיא מאפשרת לכל אחד לשנות, לפתח ולהפיץ.

הַתקָנָה

רוב חברות האחסון מציעות סקריפטים פשוטים או Fantastico, שהם מתקינים אפליקציות שיעזרו בהתקנת Zen Cart. הייתי ממליץ להשתמש בהם מכיוון שזה חוסך זמן וגם הטרחה בהקמת מסדי נתונים בעצמך. Cart Cart היא אחת מכרכרות הקניות הסטנדרטיות הזמינות להתקנה ולכן זו אמורה להיות משבחת להתקנה. אם תחליט לעבור ולהתקין את Zen Cart בעצמך, יהיה עליך לקרוא את ההוראות שניתנו וזה ייקח קצת זמן לעבור. אני ממליץ על מסלול זה רק אם יש לך ידע חזק ב- PHP וב- MySQL מכיוון שהוא ידרוש ממך לערוך כמה קבצים ולהשתמש בכלי FTP.

היתרונות של עגלת הזן

זהו חבילת חינם עם תוספות זמינות

זו תוכנה מקוונת נהדרת והכי טוב שהיא בחינם. מאז הקמתה לפני למעלה מחמש שנים, מפתחים רבים יצרו תוספות רבות שניתן להוריד ולהתקין על מערכת Zen Cart בכל עת. הם זמינים לציבור באתר Zen Cart ומעניקים לתוכנת המסחר האלקטרוני פונקציונליות נוספת. ניתן להוריד תוספות החל מכלי ניהול בכל מקום ועד הוספת שפות נוספות.

מערכת ניהול מוצרים נהדרת

המפתח לניהול כל עסק מסחר אלקטרוני מצליח הוא עד כמה אתה יכול לנהל את המוצרים שלך. עם זה, אתה מספק מגוון רחב של אפשרויות מוצר כגון:

* מאפשר לך למיין את המוצרים שלך בקטגוריות ותתי קטגוריות

* לנהל ולשלוט ברמות המניות שלך

* צור תכונות עבור המוצרים שלך, כגון צבעים, מידות ועוד

* היכולת ליצור מוצרים בכמויות גדולות באמצעות התוסף Easy Populate

* צור מבצעים ומוצרים נבחרים

* כתוב ביקורות על כל מוצר

ניתן להפעיל כל אפשרות כשתזדקק לה או לכבות אותה. מערכת ניהול המוצרים של Zen Cart היא ללא ספק המערכת המקיפה ביותר בה השתמשתי עד היום והכל נמצא בקצות האצבעות שלך מכיוון שהכל מקושר להזמנות וללקוחות שלך.

מגוון רחב של תבניות בחינם ובתשלום זמינות

לרוב בתי העסק באינטרנט רוצים אתר מותאם אישית ורוצים שתכונות שונות יציגו את לקוחותיהם ולכן יש לו מגוון רחב של תבניות בחינם ובתשלום. תוכלו למצוא באתר תבניות בסיסיות בחינם שניתן להתקין בקלות לשנות את הצבעים ואת הפריסה של האתר שלכם. אם אתה רוצה התאמה אישית רבה יותר, נסה כמה תבניות בתשלום שמתחילות מכ- $ 50 ומעלה. להלן שני אתרים עליהם אני ממליץ: Algozone ו- Template Monster.

התמיכה בפורום ובקהילה טובה

למרבה הצער אין תמיכה רשמית של Zen Cart או צוות שנשכר לטפל בשירות לקוחות בהיותו מוצר בחינם. אם כי יש פורום וקהילה חזקים שתומכים ומנסים בכל כוחם לעזור. פרסמתי בפורום שלהם פעמים רבות וקיבלתי תגובה די מהר. מרבית התשובות נמצאות על ידי הפעלת חיפוש מהיר ולרוב יהיו בהן צעד אחר צעד תהליך לתיקון הבעיה. אני חייב להודות אם כי זה נהיה קצת טכני ואם חסר לך ידע ב- PHP אז הייתי מסכים שזה יכול להיות די מתסכל למצוא פיתרון.

יש גם תיעוד זמין המפורש בקטע Wiki ובשאלות נפוצות באתר האינטרנט שלהם. אם אתם מחפשים מדריך מפורט יש מדריך למנהלים בלבד וניתן להוריד אותו מקובץ PDF. אם כל השאר נכשל, נסה למצוא מתכנת מנוסה ולשלם להם כדי לסייע בתיקון הבעיה שלך. הם לא יעלו יותר מדי והם סבירים מאוד במה שהם עושים. השתמשתי במתכנת בכדי לבצע שינויים באתר שלי בעבר ומצאתי אותם גם בפורום. כל שעליך לעשות הוא להציב פוסט המבקש מתכנת ולציין מה תרצה לעשות. אני בטוח שתביא אנשים להשיב אם תשלם להם.

ניתן לייצא לתוכנות חשבונאיות עיקריות

נכון לעכשיו הוא תומך הן בחשבונות QuickBooks והן ב- MYOB. אם כי, מודול אחד הוא בחינם והשני עולה. אז אם אתם מעוניינים ליישם את זה בעסקי האינטרנט שלכם, תרצו לשקול באיזו חבילת הנהלת חשבונות להשתמש. נכון להיום יש מודול ייצוא QuickBooks בחינם שתוכל להוריד ולהתקין זמין בסעיף הורדות של Cart Cart.

החסרונות של עגלת הזן

לא מושך קוסמטית

במקור כאשר התחלתי להשתמש בזן קארט לא התרשמתי מאוד מהאתר הלא כל כך מושך לאחר ההתקנה. כמו ברוב המקור הפתוח "פתרונות מחוץ לקופסה", ידעתי שיהיה הרבה התאמה אישית. מה שמצאתי בהתחלה היה עור ברירת המחדל שהוא סיפק עם הרבה "דברים" שלא היו נחוצים וזה גרם לכל החנות להיראות קצת עמוסה לטעמי. יתר על כן זו הייתה עבודה נוספת לכבות את כל פרסומות הבאנר וגם לסדר מחדש את הקופסאות כך שיהיה לה מראה פשטני. אני מאמין שחייב להיות מרכיב כלשהו של ערעור חזותי לכל משתמש חדש שרוצה להשתמש בו כמערכת המסחר האלקטרוני שלהם.

דיווח בסיסי מאוד

רוב הדוחות הבסיסיים זמינים הכוללים מוצרים שנצפו, מוצרים שנרכשו והזמנות לקוחות. חסרים דוחות מתוחכמים יותר כמו מכירות לפי מוצרים, רווח על כל מוצר, שולי רווח שנעשו וכן הלאה. ישנם תוספים נוספים הניתנים להתקנה אך עדיין אינם מתחילים. בעיקרון לא הייתי מצפה לניתוח מעמיק של מכירות, לקוחות ומוצרים שעוברים דרך הדלת. יהיה עליך ליצור דוחות אלה מתוכנת החשבונאות שלך.

שדרוגים ושילובי תוספות הם קשים

זה החיסרון הגדול של Cart Cart. לאחר שהתקנתם את Zen Cart וביצעתם שינויים בתוכנה, אל תצפו לשדרג זמן רב מאוד. מניסיון העבר שלי אם תחליט לשדרג לגרסה הבאה, בעצם תצטרך להתחיל מההתחלה מחדש. המערכת לא תוכננה לשדרוג מבלי להחליף את כל התוספות וההתאמות האישיות שלך. אז אם ביצעת שינויים כמו שיש לי באתרי האינטרנט שלי, אני אהיה זהיר מאוד לדבוק בגרסה הקיימת. בניגוד ל- WordPress למשל, אם יש שדרוגים גדולים או שדרוגים עבור תוספות מדובר בלחיצת עכבר פשוטה ושאר המערכת תעשה עבורכם את השדרוג.

הדירוג שלי ל- Zen Cart הוא 7 מתוך 10 והייתי ממליץ עליו כפתרון להתחלה עבור כל בעלי עסקים קטנים עד בינוניים.

פורסם על ידי Tyrone Shum
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?