סקירה כנה של תוסף ה- WordPress החברתי של ADR

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

בסדר אז ADR חברתי אינו למעשה תוסף וורדפרס כפי שאנשים חשבו, אך אנשים רבים המשתמשים בוורדפרס לפיתוח עסקים באינטרנט ישתמשו בכלי ה- ADR החברתי כאבן יסוד מרכזית להצלחתם. אנשים שמשתמשים בה עכשיו אומרים שהם לא יכולים לחיות בלעדיה.

למי שרוצה לדעת יותר על כך, סקירה זו תסביר מה היא עושה. זה יסביר את התכונות והיתרונות של כלי זה שמתפרש לרוב בצורה שגויה, שאנשים רבים מתחילים לראות את היתרונות של השימוש בו בעצמם.

זה מה שנקרא תוסף וורדפרס חברתי של ADR הוא, כאמור, לא תוסף, אלא משהו מעניין הרבה יותר – משהו שכל בעלי האתרים יכולים לנצל (לא רק בעלי אתרי וורדפרס). ADR חברתי הוא שירות מבוסס חברות מקוון לאנשים המחזיקים באתרים שיש להם חשבונות בחינם ובתשלום.

שימוש בשני החשבונות יכול להביא יתרונות לבעל האתר. עם חשבון בחינם יש עבודה כלשהי בכל יום (ככל הנראה בסביבות 15-30 דקות עבודה) הכוללת התבוננות באתרים המוצעים על ידי עמים אחרים ואז סימניות חברתיות לאלה שמושכים אותך. זה הופך אותו לשירות שעובד. משמעות החשבונות בתשלום פחות עבודה.

יש אפילו כמה תוכניות תשלום חודשיות הנקראות חשבונות עצלן של SocialADR. זה מה שאתה יכול לצפות שיהיו – שירות לאנשים עצלנים שלא רוצים לעשות שום דבר מהעבודה הכרוכה בכך. כל שעליך לעשות הוא להוסיף פרטים על אתר האינטרנט שלך, ועל הזכות לשלם תשלום חודשי האתרים שלך יסומנו בסימניות על ידי אנשים אחרים עבורך. זה מפתח כמה קישורים אחוריים טבעיים נפוצים.

מדוע לקרוא לזה תוסף הוורדפרס החברתי של ADR?

אנשים הניחו שמדובר בתוסף וורדפרס פשוט כי הרבה אנשים שמשתמשים בוורדפרס מתחילים להשתמש בזה, ואנשים בעצם חיברו שניים ושניים. לעתים קרובות מדברים על WordPress ו- SocialADR במקביל. הדבר שיש לזכור הוא ש- ADR חברתי יכול לשמש את כל מי שיש לו אתר כלשהו. אז אם יש לך אתר בחינם, או אתר אישי רציני אתה יכול להשתמש ב- ADR חברתי.

מהם היתרונות של תוכנת ה- ADR החברתית?

תוכנה זו תאפשר לך לקדם את האתר שלך, כך שתוכל לנסות לדרג גבוה יותר במנועי החיפוש עבור מילות מפתח או ביטויים שונים. דבר שנהוג לחשוב הוא שמנועי החיפוש נוטים לאהוב קישורים מאתרים מבוססי חברה מודרניים שלעתים קרובות משמשים מיליוני אנשים. זה חלק אם האסטרטגיה שלהם להישאר לפני המשחק. למעשה, חשוב למנועי החיפוש שהם יציגו תוצאות רלוונטיות בלבד מאתרים שאנשים אוהבים להשתמש בהם.

אם גוגל תציג תוצאות מאתר היסטוריה רק ​​כשמישהו ביקש מידע על האייפון האחרון, הם לא היו פופולריים במיוחד. אז זכרו שזה לא נקרא תוסף WordPress הוורדפרס החברתי. זה עובד עם אתרי וורדפרס אבל זה עובד גם עם אתרים אחרים באותה מידה. זו תוכנה מקוונת שעשויה למצוא תוספת שימושית.

פורסם על ידי Shaun Baird
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?