סימנים להכרה בחברה מעולה לעיצוב אתרים

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

מאזין לרעיונות שלך

עסקים מומחים בענף שלהם. לכן, הם מכירים את המוצרים / שירותים שהם מוכרים ויש להם רעיונות משלהם כיצד הם רוצים להציג אותם ללקוחות הפוטנציאליים שלהם. הם מכירים את העסק שלהם הכי טוב.

כאשר חברת עיצוב אתרים אינה שוקלת את מחשבותיהם והצעותיהם, הם בוודאי לא ירצו לעבוד איתם. על המעצבים להוציא לפועל את הרעיונות הללו ולא רק לבנות פרויקט משלהם.

חולק רעיונות משלהם

על מעצבי אתרים להקשיב ללקוחותיהם אך הם אינם חייבים להסכים איתם כל הזמן. עסקים מכירים את הענף שלהם טוב מאוד, אך האתר שלהם צריך להיות מתוכנן על ידי מומחה. אם חברת עיצוב אתרים תמיד אומרת כן ללקוחות שלהם ומייצרת את מה שהם אוהבים עד האות אז לא כדאי לשלם. על המעצבים להשתמש ביצירתיות שלהם בכדי לתת רעיונות חדשים ומרתקים.

שוקל CMS בעיצוב

אתר עסקי דורש מערכת לניהול תוכן. אחרת, יש צורך ליצור קשר עם מפתח מדי פעם כדי לעדכן את האתר. חברות עיצוב אתרים נחשבות מכירות את וורדפרס, מג'נטו ודרופל, בין מערכות ניהול התוכן הטובות ביותר. כאשר מעצב מציע אתר HTML, עדיף לוותר על סוכנות עיצוב אתרים זו מכיוון שהוא מיושן.

יש אוסף של אתרים חיים

הדרך הטובה ביותר לדעת אם חברות עיצוב אתרים הן מומחים בענף שלהן היא לבחון את עבודותיהן. זה לא אומר רק להסתכל על צילומי מסך של דף הבית אלא גם על אתרי האינטרנט שהופעלו. עדיף לבדוק את תיק העבודות שלהם ולבקר באתרים המעוצבים שלהם. במקרה שעבודתם אינה מקובלת, עדיף לחפש מעצב אחר.

קיים כבר הרבה זמן

גם אם הרשת תמשיך להשתנות, אין פירוש הדבר כי עסקים צריכים לבחור במעצבי אתרים מעופפים, שכן הם עשויים לא להיות בקרוב. מדי פעם, חברות עיצוב רבות עולות על פני השטח, אך יש הרבה כאלה שלסגורות גם כן.

הדרך הטובה ביותר לבדוק את היכולת של חברת עיצוב אתרים היא לבדוק כמה זמן הם עברו בתחום עבודתם. עסקים בוחרים בחברה שיש לה ניסיון של שנים ומתכננת להישאר. חברות שקיימות זמן רב יותר הסתגלו למספר מגמות האינטרנט החדשות. אז הם ימשיכו לעצב אתרים חדשים לאורך שנים רבות.

יודע כיצד לגרום לאתרים להמיר

יותר מאשר להכין עיצוב שנראה בולט בעיניי הצופים, לחברה נהדרת לעיצוב אתרים יש קבוצת מעצבים שיודעים לגרום לאתרים להמיר. לכן, הם מומחים ביצירת אתר עם פריסה נכונה, ניווט ובעיקר, קריאות לפעולה.

אם לאתר יש עיצוב נהדר, זה לא בהכרח אומר שהוא יומר. זה יתאפשר רק בנתונים ובשיטות יעילות המשמשות את המעצב ביצירת האתר.

פורסם על ידי Karina Popa
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?