סימניות חברתיות – התגבר על שגיאות בעמוד 404

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

דבר מביך קרה לי בדרך לסימניות חברתיות. סימניות היא כלי SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) שמתחילים לרוב מתעלמים ממנו. למרבה המזל, הייתי מודע לכלי הזה ומיד נכנסתי לכמה אתרים כמו Digg.com ו- Reddit.com כדי לסמן את ההודעה האחרונה שלי.

סימנתי את המאמר שלי באופן סימני. הייתי מאוד גאה בעצמי. כעבור שבוע בערך חזרתי להעמיס עוד אחד מפוסטי הבלוג שלי שלדעתי היה מעניין במיוחד. החלטתי לבדוק את הסימניה המקורית.

404 דף לא נמצא בעיה:

לחצתי על הקישור שלי. קיבלתי את הודעת השגיאה "הדף לא נמצא". האם זה קרה לך אי פעם? האם אי פעם מצאת את עצמך במצב הזה? קישור הסימניות החברתיות הגיע לאתר שלי והציג את הודעת השגיאה 404 שלא נמצאה אך לא את המאמר שרציתי להפנות אליו. לפעמים אתה מרגיש חסר אונים.

מה בכלל קורה? מה הייתה הסיבה? אולי המחשבה הראשונה שלך היא שאיכשהו מחקת את הפוסט בבלוג שלך. לא נכון! זה עדיין שם.

אולי הסיבה להודעת השגיאה היא העובדה שבלוג, במקרה זה בלוג וורדפרס, מגלגל אוטומטית פוסטים ישנים יותר בדף הבית. איכשהו זו הסיבה לחוסר יכולתו של מנוע החיפוש למצוא את הפוסט שלך. לא נכון!

המוח שלך מחפש במהירות פיתרון. ארבעה פתרונות פוטנציאליים עשויים לעלות על הדעת:

  1. עליך ליצור דף בבלוג שלך לפוסט זה. באופן כל התייחסות לדף זה תהיה קבועה, אך זה אינו פיתרון מעשי.
  2. הקצה קטגוריה ייחודית לפוסט. זה גם לא מאוד מעשי.
  3. הפנה את הקישור שלך מאתר הסימניות החברתיות חזרה למקור ספריית המאמרים ולא לבלוג שלך, אך יש אתרי מדיה חברתית שאינם מאפשרים קישור ישיר חזרה לספריית מאמרים.
  4. לבסוף אתה שוקל לערוך את הפניה למאמר שלך על הסימניה החברתית; זה לא יאפשר לך לערוך את ההפניה.

שוב לא נכון!

פתרון סימניות חברתיות:

האם שמעת פעם על קישורי Permalinks? קישורי פרמיאל נמצאים ב- WordPress בלוח המחוונים תחת הגדרות. קישור פרמלי הוא תג או כתובת URL המשמשים לזיהוי כתובת אינטרנט מסוימת כמו דף אינטרנט, אתר או פוסט בבלוג. רוב מערכות ניהול התוכן (CMS), כמו בלוגים, משתמשות בקישורי permal כדי לעקוב אחר ההודעות.

במקרה שלי, בהיותי טירון חדש ועדיין לומד, שיניתי את מרכיב הקישורים הפרמלים שלי כך שכאשר אתר הסימניות החברתיות חיפש באינטרנט, הוא לא הצליח למצוא את ההודעה שלי והודעת 404 המפוחדת שלא נמצאה הופיעה. לא הייתי מודע להשפעה שהניסויים שלי על ההגדרות בוורדפרס השפיעו על הבלוג שלי.

הפיתרון הפשוט הוא להגדיר מחדש את קישור הפרמיאל שלך ל"שם הדואר "שלו. אתה יכול להגדיר קישור קבוע לזיהוי שם ההודעה, הקטגוריה, המחבר, התאריך ותגיות ייחודיות אחרות. אם אתה מבצע סימניות חברתיות, השתמש בקישור קבוע המגדיר את שם הפוסט ומחברו. כל כך הרבה דברים ללמוד!

ככל שלומדים יותר מרוויחים יותר כסף!

פורסם על ידי C. A. Perez
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?