משה סייטס

משה סייטס

מפתח אתרי אינטרנט

מומחה וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור, ותוספים.
מפתח HTML CSS

השירותים שלנו

טופס הזמנת שירות
ויצירת קשר

פרופיל

קטגוריות פעילות בפורום

כלים שימושיים

תגיות מורחבות

Notifications

 1. פורום זה מהוה תמיכה טכנית, אך יש בו רשות לכל אחד לשאול ולהשיב בו.
 2. פורום זה אינו משמש תמיכה ללקוחות החברה בלבד אלא לכל אחד.
 3. המערכת שומרת הזכות לא לאשר תגובות לפי ראות עיניה.
 4. איננו מתחייבים לתמוך בבאגים שנמצאו בתוספים לתקנם (גם לא בתשלום), מכיון שאנו מוגבלים ביכולותינו, אך אנו כן ממליצים לשלוח דיווח באג למפתח שיצר את התוסף, בדף או באתר שמשם הורדתם אותו.

  'באג' פירושו שהתוכנה לא מתפקדת כפי איך שהמפתח שלה פרסם שהיא מתפקדת. אך במידה והתוסף אינו עושה מה שרציתם שהוא יעשה, אינו נחשב אצלנו באג.

 5. לכל שאלה יש לפתוח נושא חדש, ואין להמשיך שרשור אחד לנושא אחד, גם אם התעוררה בעיה כתוצאה מהבעיה הקודמת. דבר זה שומר על נראות הפורום, וכן מועיל למשתמשים לחפש אחר כך.
 6. תמיכה טכנית וייעוץ שלא דרך הפורום ניתנת בתשלום. הודעה זו מהוה הסכם מראש על כך.
 7. נשמח לקבל הצעות ייעול, שיפורים, הצעות לפיתוח ועיצוב האתר, ודיווח באגים כאן.
 8. אין לכתוב באתר נושאים השנויים במחלוקת או פרסומות מכל סוג שהוא.
  אין לדון באתר על גורמים צד ג' לטוב ולמוטב.
  הודעות הנכללות בחשש ההגבלות הנ"ל לא יאושרו.

סודות העיצוב הגרפי בחיי היומיום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

Table of Contents

0
(0)

עיצוב גרפי הוא אחד מאותם משפטים מדי יום שכולם מכירים. 'אה אתה מעצב גרפי, זה נחמד' נשמע לעתים קרובות אבל האם אנחנו באמת יודעים מה זה עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הוא אמצעי להעברת מידע למישהו אחר בצורה מסוימת. אתה יכול לספר לאנשים את המידע, אם אתה בסביבה, ואם הם יכולים לשמוע ולהבין אותך. אבל אם אתה מעביר את המידע באופן חזותי, זה נקרא עיצוב גרפי.

אמנות וטכנולוגיה משולבות בצורה הרמונית ליצירת תמונות ויזואליות וטקסט כדי להציג את הרעיונות של אדם אחד לאחר. ניתן אפילו לתקשר אלה באופן שפונה לאנשים מסוימים, או לתת רושם מסוים תוך כדי הצגתם.

דוגמאות לעיצוב גרפי שאנו רואים בחיי היומיום הן שלטי דרכים, תזכירים למשרד, מפות רכבת תחתית, תקנות פארק, פרסומות ועוד הרבה, הרבה יותר. תפקידו של המעצב הגרפי להפוך טקסט או תמונות למובנים.

נעשה שימוש בעיצוב גרפי ליצירת סוג תמונה או אפילו הצגת טקסט באופן המקשר רעיון למוצר. לדוגמא, גופן פשוט שאינו שטות, מילים חזקות ותמונות גולמיות עשויים להשרות תחושה חזקה ועוצמתית אצל הקורא, ואז הקורא משייך את המושג חזק ועוצמתי למוצר המפורסם.

ספרי הדרכה, מדריכים וספרי לימוד מיוצרים באמצעות מעצבים גרפיים. האופן שבו טקסט זורם סביב תמונה, אחידות הגופן, פריסת הדף, תיוג דיאגרמות הם דוגמא לעיצוב גרפי.

אחת הדוגמאות הטובות ביותר לאופן שבו מעצבים גרפיים הופכים את הדברים לקלים ומעניינים יותר לקריאה ולראות היא האינטרנט. טכנולוגיה כמו אנימציית פלאש, יחד עם צבעי רקע, גופנים ותמונות משולבים כולם באתרים מודרניים כדי להעביר מידע בצורה שוב, המייצגת את התמונה שבעל האתר רוצה להעביר.

העיצוב יכול להיות מבוסס תמונה בלבד. אלה חזקים במיוחד בפרסום, או להתגבר על מחסומים כמו מחסומי שפה או תרבות. במקרה זה תמונות משמשות להעברת מידע וגם רגשות ומצב רוח. לדוגמה, כאשר אתה רואה תמונה של קוביית קרח אתה יודע שהיא קרה, כך שתוכל להשתמש בה כדי להעביר את רעיון הקור מבלי שתצטרך לכתוב אותה.

יש לכך יתרונות – חזקים, ברורים, מעניינים, משעשעים, אבל גם כמה חסרונות. אינך יכול להעביר מסר מסובך באמצעות תמונות בלבד. התמונה עצמה חייבת להעביר מסר קצר וחזק.

מעצבים משתמשים גם בטקסט. אך במקום להשתמש במשמעות הטקסט כדי להגדיר את מעצבי המסר יכולים להעצים את המסר באמצעות הצורה האמיתית של המילים עצמן. דמיין מישהו אומר 'דבר אליי' בקול רגוע ושקט. עכשיו דמיין אותם צועקים עליך את המילים. המילים זהות אך ניתן לרמוז על משמעות הדרך בה הן נמסרות לך.

במילים אחרות, יש לך לקוח, ויש לך לקוח. אתה בטח יודע מה אתה רוצה להגיד ללקוח שלך, אך על המעצבים הגרפיים להיות הצינור להעביר את המסר הזה בצורה הטובה ביותר.

פורסם על ידי Paul H Smith
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עדכונים נוספים:

שאל את השאלות שיש לך בוורדפרס, וקבל את המידע שאתה צריך!

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?