סוגי תוכן חזותי שעובדים באמת

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

אם אתה מעוניין להתחיל קמפיין שיווקי תוכן עבור העסק שלך, עליך לברר בדיוק מה מניע מעורבות וצמיחה מקוונת. רוב התוכן באינטרנט מבוסס על טקסט, אך כדי להתבלט בתחרות עזה, תוכן חזותי הוא המפתח בהחלט.

שיווק חזותי צובר פופולריות מכיוון שהמוח האנושי יכול לצרוך ולשמור תוכן חזותי בקלות. הטכנולוגיה באמת עוזרת לנו לחקור כיצד ניתן להשתמש בוויזואליות ככלי שיווקי יעיל. לפני עשר שנים לא היה קל לעסק קטן לפתוח קמפיין לשיווק וידאו. כעת, אפילו חברה קטנה יכולה לנהל קמפיין שיווקי וידאו בתקציב הדוק. להלן כמה סוגים של תוכן חזותי שעובד באמת, אם משתמשים בו כראוי:

אינפוגרפיקה

אינפוגרפיקה היא סוג תוכן מדהים שבאמת עוזר לקוראים לקלוט מידע מורכב. כדי לעצב אינפוגרפיקה יעילה, חשוב שהפריסה והעיצוב יהיו משפיעים ככל האפשר. שילוב טוב של צבעים, גופנים וצורות יכול באמת ליצור אינפוגרפיות מדהימות שלא רק לרתק את המשתמשים אלא גם לשפר את החזר ה- ROI השיווקי. אם אתה רוצה להכניס נתונים או נתונים סטטיסטיים מורכבים לחיים, למד כיצד ליצור ולהשתמש באינפוגרפיקה.

תמונות

תמונות ממלאות תפקיד חיוני בבניית נוכחות יעילה ברשת. עם זאת, עליכם לדעת כמה דברים לפני שאתם הופכים תמונות לחלק מהקמפיינים השיווקיים שלכם. השתמש תמיד בתמונות באיכות גבוהה המייצגות את המותג שלך היטב. לא קשה למצוא תמונות בחינם באינטרנט. עם זאת, הגישה הטובה ביותר היא להשתמש בתמונות מקוריות משלך.

וִידֵאוֹ

סרטונים הם כלים נהדרים להצגת פתרונות למספר בעיות נפוצות. משתמשים מקוונים אוהבים לצרוך תוכן וידאו מכיוון שקל לעכל מידע בצורה של סרטונים. עסק צריך שתהיה לו אסטרטגיית שיווק וידיאו מחושבת כדי להפיק את המרב מהסרטונים שלו. אתה יכול להשתמש בסרטוני הסבר, הפגנות או המלצות לקוחות על פי הצרכים שלך והעדפות הקהלים שלך.

מצגות

מצגות נחשבו לסוג חינוכי פורמלי מאוד. עם זאת, מצגות מאפשרות לך להציג מידע טכני בצורה יעילה מאוד. עסק יכול לשתף את המצגות שלו בפלטפורמות כמו Slideshare כדי לקבל מיץ SEO.

תוכן חזותי יצבור פופולריות רבה עוד יותר בשנים הקרובות. אם באתר שלך או בפוסטים ברשתות החברתיות שלך אין שום דבר מלבד טקסט, עליך לשנות את הגישה שלך ולהפוך תוכן חזותי לחלק בלתי נפרד ממאמצי השיווק שלך. אתה יכול לשכור סוכנות שיווק מקוונת מקצועית שתטפל בקמפיינים שלך לשיווק תוכן.

פורסם על ידי Basharat K
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?