נקודות שצריך לדעת עבור עיצוב אתרים איכותי

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

בדרך כלל אנו יודעים שחשיבותו של עיצוב אתרים איכותי אינה אלא בסיס לכל עסק מקוון. זה עוזר למשוך תשומת לב עצומה של הצופים ומאפשר להם להישאר באתר לרגעים. מכיוון שתוכן האינטרנט ממלא תפקיד חשוב להעביר מסר ללקוחות הפוטנציאליים, עיצוב אתרים מצוין מצליח להפוך לקוחות פוטנציאליים ללקוחות קבועים. עכשיו תן לנו לדעת מה היתרונות של עיצובים אתרים איכותיים.

מבקרים נוספים שמבלים את זמנם

בטוח! אתה לא זה שמחפש את הקליקים באתר שלך. במציאות, אתה רוצה שמבקרים יגלשו באתר שלך ויגלו מי אתה. זכור גם שרוב האנשים ייעלמו לאחר הצצה אחת באתר שלך. בקיצור, זה מבקש ממך להכניס משהו מיוחד לאתר שלך כדי לעניין אותם. אז סמכו על עיצוב אתרים איכותי וקבלו את האתר שלכם מסוגל לגנוב תשומת לב של לקוחות פוטנציאליים.

השראה למתחרים:

נהוג לדעת שעבודה טובה תמיד משמשת השראה בקרב צופיה. לא משנה מי אתה, יתכן שתקבל רעיונות חדשניים שייקחו את העסק שלך בשיאו. כשמדובר בעיצוב אתרים, אתרים מספיק טובים מעידים כי הם מושכים אליהם מספר עצום של משתמשים מקוונים. בתוך ענף אחד, ייתכן שתגלה שיש אתרים רבים שנראים זהים. למרבה הצער, הם אינם שולטים בלבבות הלקוחות שלהם בגלל עיצוב חוזר / משותף או גורמים באתר. כאן עיצוב אתרים ללא תחרות ומותאם אישית הוא שעשוי להפוך השראה למתחרים. בסך הכל מתכוונת האיכות לזקק את כל נקודות המכירה הייחודיות למסר חזותי הגיוני אחד.

עובדות מעודנות

העדפת הגופנים, שטח הטקסט והניגודיות הם שהופכים את המגוון לאיכות הכוללת של האתר שלך. הבחנה מסוג זה אולי לא נראית חשובה, אך היא משפיעה על מידת הקריאה והיעילות של האתר.

ייחודיות המותג

מעצבי אתרים בקיאים מתעכבים על התמונה הגדולה. הם מתכוונים ליצור שפה ויזואלית אך יפה עבור המותג שלך שאינה נכשלת בכל הקשרים מגוונים. האתר שלך, הלוגו, כרטיסי הביקור ואפילו הפרופיל החברתי האלקטרוני שלך צריכים ליצור שלם עקבי. מותגים שמגיעים עם שפה ויזואלית עקבית יוצרים רושם מבריק יותר מאלה שנראים עסקים צדדיים שונים.

לקוחות

לחצני קריאה לפעולה (CTA) הם כפתורי ההרשמה וקנה עכשיו המסייעים למשתמש באתר ללמוד גם חלקים נוספים באתר. היכן הם נמצאים בדף האינטרנט, איך הם נראים ומה הם אומרים יגלו כמה אנשים נוספים מחליטים לקבל ממך משהו.

מַעֲרָך

כן, עיצוב אתרים צריך להיות מאוחד לחלוטין באתר האינטרנט שלך. רוב האנשים לא יבינו מה אתה מתכוון לומר. גושים גדולים של טקסט קטן וניווט תמוה עשויים להיגרם להרחיק את המבקרים. לכן חשוב לזכור כי תפקידם של מעצבי אתרים ממלא תפקיד חשוב בכדי לקחת קהלים / מבקרים שמעוניינים בכך.

פורסם על ידי Uma M Singh
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?