ניהול תמונות עם Adobe PhotoShop והשפעותיו על החברה

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
0
(0)

במשך שנים, העולם הושפע מכניסתו של כלי עריכת הגרפיקה הממוחשבת Adobe PhotoShop. לא ניתן להכחיש את ההשפעה שהייתה למניפולציה עם פוטושופ על החברה והתרבות וככל שמספר המשאבים ללמידה והכשרה של פוטושופ גדל, סביר להניח שגם השפעה זו תגדל.

צילום מניפולציה בצילום בולט ביותר בפרסום ומשמש להעצמת מראה האנשים, המקומות והחפצים. פתח כל מגזין וסביר להניח שכל תמונה אחת בתוכו עברה ריטוש או שינויים עם PhotoShop. שקול פרסומת לרכב; במהלך הצילומים בפועל, הצלם מסתמך על צוות של אנשי מקצוע כדי ליצור את הסצנה המושלמת. מומחי תאורה, מתפעלים צללים כדי להדגיש את קווי המכוניות ולהגביר את הקימורים שלה. הסצנה כולה מתוזמרת כדי לספק את התפיסה האולטימטיבית של הרכב. אבל ברגע שהצילום נעשה, והתמונות הופקו, העבודה רחוקה מלהסתיים. כאן נכנסים אנשי המקצוע של גרפיקה ממוחשבת … וכלי הבחירה שלהם הוא בדרך כלל Adobe PhotoShop.

גם עם צוות העוזרים המקצועיים שלהם, קשה מאוד ליצור את התמונה המושלמת בצילום יחיד. אין ספק שניתן לעשות זאת, אך לוקח זמן, והמפרסם שווה כסף. מה שצוות שלם יכול להשיג במהלך צילום תוך 1-2 ימים של הגדרה וניסוי וטעייה, גרפיקאי יחיד יכול להשיג תוך פחות משעה. זה כמובן לא רק הוריד את העלויות הכרוכות ביצירת קמפיין פרסומי, אלא גם הגדיל את היעילות, ואיפשר למפרסמים לייצר יותר תוכן.

מנקודת מבט עסקית, לכך הייתה תוצאה עקיפה על מספר המוצרים הזמינים לרכישה. עלויות פרסום נמוכות יותר יוצרות יותר הזדמנויות להציע יותר מוצרים במחיר זול יותר. כל המוצרים הזולים הללו הביאו לשינוי במנטליות הרכישה עבור הצרכן הממוצע שלך ועזרו להגביר את הכלכלה בתקופות שאחרת עשויות להיות פחות תוססות כלכלית.

כמובן שיש מספר עצום של גורמים אחרים, אך בהחלט ניתן לטעון של- Adobe PhotoShop הייתה השפעה, ולו בעקיפין על כלכלת העולם.

השפעה ישירה יותר שהייתה למניפולציה עם פוטושופ על החברה על הפשטות בשינוי הדימוי של גוף האדם. הרוב המכריע של כל הפרסומות המופיעות באנשים שונו בדרך זו או אחרת. באמצעות PhotoShop, היכולת להסיר כידון מכוער מהמותניים, או צלוליטיס מהירכיים היא פשוטה כמו שפשוף קל בכלי המחק או מעבר מהיר בכלי המשובט והחותמת.

התוצאה לאורך זמן הייתה שינוי מוחלט של מה שהחברה רואה בדימוי גוף טוב. בעוד כמה מגזינים מכניסים את המגמה, רוב מודעות המגזינים מציגות נשים כמושלמות באופן לא מציאותי. לתיאור זה, על ידי גברים ונשים כאחד, יכולה להיות השפעה דרסטית על האופן בו אנשים רואים את עצמם בהשוואה למה שלכאורה החברה רואה כמראה האידיאלי. חרדה אישית, ערך עצמי נמוך, הפרעות אכילה ודיכאון הם רק חלק מהתוצאות הסופיות.

כלי רב עוצמה, אין ספק … למניפולציות צילום עם Adobe PhotoShop היו השפעות רבות על החברה, הן מנקודת מבט כלכלית והן מנקודת המבט של האופן בו אנו רואים את עצמנו.

פורסם על ידי Michael Lyle
אין לנו אחריות על המידע בפוסט זה

כמה שימושי היה הפוסט?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת קולות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

הצטרף לדיוור שלנו

קבל ראשון את העדכונים

פוסטים נוספים

כללי

ניסיון טקסט נגלל

5 (2) רב טקסט בוורדפרס מתני' מאימתי קורין את שמע בערבין. משעה שהכהנים נכנסים לאכול בתרומתן עד סוף האשמורה הראשונה דברי ר' אליעזר. וחכמים אומרים

מעצבים עם אלמנטור: תפריט וואן פייג'

5 (1) בסרטון הזה נראה איך לעצב תפריט צד דביק באתר וואן פייג' עם אלמנטור (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה

16 שינוי צבעי ברירת המחדל של אלמנטור

0 (0) (תוכן זה מוגש כאן מתוך אתר יוטיוב והזכויות שמורות למעלה ההרצאה ליוטיוב) כמה שימושי היה הפוסט? לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! שלח

האם אתה רוצה להגביר את העסק שלך?

שמור על קשר

X
wpChatIcon
X

הוסף את שאלתך

האתר בבניה

הכניסה ליוצרים בלבד

כבר רשום?